صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / تحلیل شرط‌بندی؛ گرت بیل و دوری ۱۱۳ روزه از گلزنی برای رئال مادرید

تحلیل شرط‌بندی؛ گرت بیل و دوری ۱۱۳ روزه از گلزنی برای رئال مادرید

4 2 1

به نقل از آاس، گرت بیل فصلی ناامیدکننده را در رئال مادرید پشت سر می گذارد. فصلی پرنوسان که در بیشتر مواقع از شرایط آرمانی خود به دور بوده است. پس از تابستانی پرحاشیه که تقریبا یک پای و نیم او بیرون از رئال مادرید بود، در نهایت ماندنی شد و به نظر می رسید که باانگیزه تر از همیشه باشد اما از آخرین گل او برای رئال، ۱۱۳ روز می گذرد.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

بیل آخرین بار در یک سپتامبر بود که برابر ویارئال در ال مادریگال توانست دبل کند و در همان بازی نیز اخراج شد. پس از آن او در ۱۳ بازی که در ۹ تای شان فیکس بوده، نتوانسته گلزنی کند و تنها برابر گرانادا در تاریخ ۵ اکتبر توانست یک پاس گل بدهد. بیل در این مدت به دلایلی چون مصدومیت و نیز مسائل غیرورزشی به دور از فرم همیشگی خود بوده است و جالب اینکه در تیم ملی ولز نمایش هایی کاملا متفاوت ارائه داده است. جایی که به راحتی هم گل می زند و هم پاس گل می دهد. در این مدتی که او برای رئال نه گل زده و نه پاس گل داده، توانسته به تیم ملی کرواسی یک گل بزند و در بازی حیاتی برابر مجارستان نیز یک پاس گل داد.

در سه بازی اخیر رئال، او مقابل والنسیا و بیلبائو به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمد و کار خاصی انجام نداد ولی در ال کلاسیکو بازیکن ثابت بود و یک گل هم زد که از سوی کمک داور مردود اعلام شد. تنها نمایش خوب او در ماه های اخیر با پیراهن رئال، ال کلاسیکو بوده است. رئال پس از انجام ۱۸ بازی ۳۳ گل به ثمر رسانده و ۱۲ تای آنها متعلق به کریم بنزما بوده است. در چنین شرایطی زیدان انتظارات بیشتری از بیل داشت ولی حداقل تا به اینجا ستاره ولزی پاسخ خوبی به مرد فرانسوی نداده است. البته جدا از این‌ها بیل کمی بدشانس هم بوده است. هفته گذشته رئال مادرید و بارسا دقایقی پیش در نوکمپ به تساوی بدون گل رضایت دادند. در دیداری که رئال تیم برتر میدان بود ولی نتوانست از شانس هایش به درستی استفاده کند. بارسا هم موقعیت هایی روی دروازه رئال ایجاد کرد که ثمری نداشت.

رئال در نیمه دوم این بازی توسط گرت بیل به یک گل نیز دست یافت ولی گل او به دلیل آفساید فرلاند مندی به درستی مردود شد. گرت بیل از این حیث بسیار بدشانس است چرا که این دومین بار است که او در نوکمپ گلزنی می کند ولی داور آن را نمی پذیرد. اولین بار در بازی برگشت فصل ۱۶-۲۰۱۵ بود که بیل موفق شد با ضربه سر به بارسا گل بزند ولی داور با تصمیمی عجیب خطای او را اعلام کرد. رئال کمی بعد توسط رونالدو به گل برتری دست یافت و پیروز از میدان خارج شد.

بیل البته سابقه گلزنی به بارسا در نوکمپ را دارد. او در بازی برگشت فصل ۱۸-۲۰۱۷ موفق شد گل تساوی رئال را به بارسا بزند و بازی ۲-۲ خاتمه یافت.

جدایی گرت بیل از رئال مادرید پیچیده‌تر می‌شود

جدایی گرت بیل از رئال مادرید پیچیده‌تر می‌شود
گفته می شود بریتانیا ۳۱ ژانویه ۲۰۲۰ رسما از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد که این قضیه تبعات خاص خود را به دنبال دارد . برگزیت هم روی افراد خارجی شاغل در بریتانیا و هم بریتانیایی های شاغل در کشورهای عضو اتحادیه اروپا تاثیرگذار خواهد بود.

در مورد فوتبال می توان به مورد گرت بیل اشاره کرد. ستاره ولزی سال هاست برای رئال بازی می کند و در یک سال گذشته همواره شایعات زیادی در مورد جدایی احتمالی او شنیده شده است. با برگزیت، گرت بیل طبعا تبدیل به یک بازیکن خارجی خواهد شد ویکی از سهمیه های بازیکنان خارجی رئال مادرید را پر خواهد کرد. در حال حاضر وینیسیوس و میلیتائو دو بازیکن خارج از اتحادیه اروپای تیم اول رئال محسوب می شوند و رودریگو، دیگر برزیلی رئال نیز همین شرایط را دارد با این تفاوت که نام او به عنوان بازیکن تیم دوم ثبت شده است. زیدان می تواند در هر بازی از سه بازیکن خارجی استفاده کند و رودریگو تاکنون مشکلی برای حضور در ترکیب رئال نداشته است ولی در صورت قطعی شدن برگزیت، سرمربی فرانسوی برای بازی دادن به رودریگو دچار مشکل خواهد شد و نمی تواند همزمان در یک بازی از بیل، رودریگو، وینیسیوس و ملیتائو استفاده کند.

البته در این بین قوانینی وجود دارد که به کمک بیل می آید. بر اساس قانون اساسی اسپانیا، اگر فرد حقیقی یا یک شرکت حقوقی بریتانیایی بیش از ۵ سال در اسپانیا حضور داشته و اجازه کار داشته است، می تواند حتی در صورت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا به فعالیت خود در اسپانیا ادامه دهد البته به شرطی که بریتانیا نیز نسبت به افراد و شرکت های اسپانیایی اقدامی متقابل انجام دهد. گرت بیل از سال ۲۰۱۴ برای رئال بازی می کند و مشمول این قانون می شود با این حال فعلا همه چیز در مورد او مبهم به نظر می رسد و مشخص نیست که در صورت قطعی شدن برگزیت، سرنوشت او در رئال چگونه خواهد شد. ستاره ای که همواره صحبت از جدایی او می شود و شاید با برگزیت، دست رئال برای فروش او بازتر از همیشه شود.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *