صفحه اصلی / اخبار ورزشی جهان / کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ پیش بینی بازی برزیل – پرو

کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ پیش بینی بازی برزیل – پرو

4 2 1

در چهارچوب رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ و از گروه اول در ورزشگاه ۴۹ هزار نفری کورینتیانس آرنا در شهر سائو پائولو تیم ملی برزیل میزبان رقابت ها و صدرنشین گروه اول برای تثبیت جایگاه خود مقابل تیم ملی پرو قرار خواهد گرفت. بازی راس ساعت ۲۳:۳۰ شنبه شب ۱ تیر به وقت ایران انجام خواهد شد.

پیش بینی این بازی در بتکارت

پیش بینی کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ برزیل – پرو

وضعیت و نکات آماری تیم برزیل

کوپا آمریکا ۲۰۱۹
فیلیپ کوتینیو در ترکیب تیم ملی برزیل
  • بعد از بازگشت آرتور ملو از بند مصدومیت، انتظار می رود که او را در میانه میدان به جای فرناندینیو در ترکیب اصلی برزیل ببینیم.
  • اورتون در بازی های گذشته که به عنوان یار تعویضی به زمین آمد عملکرد مثبتی از خود به جای گذاشت و برای حضور در ترکیب اصلی، فشار زیادی روی دیگر بازیکنان هجومی تیم برزیل گذاشته است.
  • گابریل ژسوس دو بازی ابتدایی برزیل در رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ را از روی نیمکت شروع کرده و در تلاش خواهد بود تا برابر پرو عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهد.
  • برزیل در دو بازی قبلی برابر بولیوی و ونزوئلا موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شده و در این بازی نیز شانس نخست پیروزی محسوب می شود. با این حال آن ها برای قهرمانی در بازی های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ نیاز به پیشرفت بیشتری دارند.
  • در شش بازی اخیر میان دو تیم برزیل و پرو، برزیل تنها یک شکست برابر پرو متحمل شده و در چهار بازی موفق به کسب پیروزی شده است.

وضعیت و نکات آماری تیم پرو

  • به نظر نمی رسد که تغییراتی را در ترکیب تیم ملی پرو ببینیم بعد از آنکه آن ها در بازی گذشته به راحتی بولیوی را ۳-۱ شکست دادند.
  • با این حال اگر پرو نیاز به تغییراتی در ترکیب اصلی تیمش داشته باشد، ادیسون فلورس گزینه مناسبی برای این تغییر خواهد بود.
  • برزیل و پرو هر دو با چهار امتیاز از دو بازی در جایگاه های اول و دوم گروه هستند و برنده این دیدار مجوز صعود به مرحله بعدی کوپا آمریکا ۲۰۱۹ را به عنوان صدرنشین گروه اول دریافت می کند.

پیش بینی این بازی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی جام جهانی 2022

آموزش پیش بینی جام جهانی فوتبال – تمام چیزهایی که باید بدانید

جام جهانی فوتبال (فیفا ورلد کاپ) بزرگترین رویداد ورزشی در جهان است. فوتبال محبوب ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *