صفحه اصلی / اخبار ورزشی جهان / کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ پیش بینی بازی کلمبیا – پاراگوئه

کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ پیش بینی بازی کلمبیا – پاراگوئه

4 2 1

در چهارچوب رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ و از گروه دوم در ورزشگاه ۴۸ هزار نفری فونته نوا در شهر باهیا تیم ملی کلمبیا در دیداری تشریفاتی مقابل تیم ملی پاراگوئه قرار خواهد گرفت. پاراگوئه برای صعود از مرحله گروهی نیاز به گرفتن امتیاز از این مسابقه دارد. بازی راس ساعت ۲۳:۳۰ یکشنبه شب، دوم تیر ماه به وقت ایران انجام خواهد شد.

پیش بینی این بازی در بتکارت

پیش بینی کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ کلمبیا – پاراگوئه

وضعیت و نکات آماری تیم کلمبیا

کوپا آمریکا ۲۰۱۹

  • تیم ملی کلمبیا، لوئیس موریل مهاجم خود را به دلیل مصدومیت در بازی اول مقابل آرژانتین، در ادامه رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ در اختیار نخواهد داشت.
  • با توجه به پیروزی کلمبیا در دو بازی گذشته مقابل آرژانتین و قطر که هر دو بازی با کلین شیت برای داوید اسپینا همراه بود و همچنین سایر نتایج رقم خورده در گروه ب، صعود کلمبیا و صدرنشینی این تیم در گروه دوم بازی های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ قطعی شده و کارلوس کیروش سرمربی سه رنگ ها ممکن است در بازی سوم گروهی از ترکیبی جوانتر استفاده کرده تا به سایر بازیکنان تیمش نیز فرصت بازی برسد.
  • رادامل فالکائو اگرچه بازی قبلی تیمش را از روی نیمکت ذخیره ها دنبال کرد اما ممکن است در این دیدار تشریفاتی فرصت دیگری برای نمایش قابلیت های خود داشته باشد.
  • سانتیاگو آریاس هر دو بازی اول کلمبیا را از روی نیمکت ذخیره ها شروع کرده اما در این دیدار امیدوار است که با توجه به سیستم چرخشی فرصت بازی از ابتدا به او برسد.

وضعیت و نکات آماری تیم پاراگوئه

  • انتظار می رود تیم ملی پاراگوئه را با همان سیستم ۴-۴-۱-۱ که مقابل آرژانتین استفاده کرد در زمین مسابقه ببینیم.
  • اسکار کاردوسو و فدریکو سانتاندر در تلاش برای گرفتن جایگاهی در نوک خط حمله پاراگوئه می باشند.
  • جونیور آلونسو، فابیان بالبوئنا و گوستاوو گومز برای قرار گرفتن در مرکز خط دفاعی با یکدیگر به رقابت می پردازند.
  • پاراگوئه از دو بازی قبلی مقابل قطر و آرژانتین به دو تساوی رسیده و یک برد مقابل کلمبیا می تواند صعود آن ها به مرحله حذفی را تضمین کند. این در حالیست که اگر قطر و آرژانتین در دیگر دیدار گروه به تساوی برسند، نتیجه مساوی نیز برای تیم ملی پاراگوئه نتیجه خوبی خواهد بود و جایگاه آن ها در رده دوم را حفظ خواهد کرد.
  • تقابل قبلی دو تیم در اکتبر ۲۰۱۷ با پیروزی پاراگوئه پایان یافت. جایی که آن ها به روند پنج شکست پیاپی مقابل کلمبیا خاتمه دادند.

پیش بینی این بازی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی جام جهانی 2022

آموزش پیش بینی جام جهانی فوتبال – تمام چیزهایی که باید بدانید

جام جهانی فوتبال (فیفا ورلد کاپ) بزرگترین رویداد ورزشی در جهان است. فوتبال محبوب ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *