صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ جنگ تمام عیار مارک اَلن و نیل رابرتسون

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ جنگ تمام عیار مارک اَلن و نیل رابرتسون

4 2 1

اگر از علاقمندان به پیش بینی مسابقات اسنوکر هستید، بدون شک مسابقات قهرمانی تور جهانی که با شرکت ۸ بازیکن برتر فصل برگزار می‌شود، یکی از هیجان انگیز‌ترین انتخاب‌های ممکن است. مسابقات قهرمانی تور جهانی امسال برای نخستین بار با تصمیم فدراسیون جهانی اسنوکر برگزار می‌شود. این مسابقات در شهر لندودنو در کشور ولز برگزار می‌شود و تنها ۸ بازیکن برتر فصل که توانسته‌اند عنوان قهرمانی در این فصل کسب کنند، اجازه شرکت در این مسابقات را دارند.

دور نخست مسابقات قهرمانی تور جهانی بسیار هیجان انگیز و نزدیک دنبال شد. دو بازی به فریم پایانی کشیده شد که در نهایت نیل رابرتسون با نتیجه ۹-۸ مارک سلبی مرد شماره ۱ اسنوکر جهان را شکست داد و جاد ترامپ نیز با یک بازگشت به بازی عالی توانست ۹-۸ مارک ویلیامز را از پیش رو بردارد. تنها رانی اُسالیوان بود که توانست با نتیجه ۹-۳ و با اختلاف استوارت بینگام را شکست دهد. اکنون در دور نیمه نهایی مارک اَلن در مقابل نیل رابرتسون قرار می‌گیرد تا نبرد دو تن از آماده‌ترین بازیکنان این فصل را شاهد باشیم.

این بازی در دو نوبت و در ساعت‌های ۱۶:۳۰ و ۲۲:۳۰ دقیقه برگزار می‌گردد.

پیش بینی این مسابقه در سایت بتکارت

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ مارک اَلن در حال بازگشت به فرم

مارک اَلن که با قهرمانی در مسابقات مسترز ۲۰۱۸ فصل را عالی آغاز کرد، در ادامه روند خوب خود توانست به فینال مسابقات قهرمانی بریتانیا نیز برسد و پس از آن نیز عنوان قهرمانی مسابقات آزاد اسکاتلند را به دست آورد تا فصل خوبی را پشت سر گذاشته باشد. مارک اَلن مشخصا روند رو به رشدی را طی می‌کند و با قهرمانی در چند تورنومنت بزرگ ثابت کرده که می‌تواند جای خود را در میان بزرگان اسنوکر جهان تثبیت کند. مارک اکنون در رده بندی جهانی در رتبه پنجم قرار دارد و اگر بتواند در مسابقات قهرمانی تور جهانی عنوان نخست را کسب کند می‌تواند جای هیگینز را در رده چهارم بگیرد.

مارک اَلن مسابقات قهرمانی تور جهانی را نیز بسیار خوب آغاز کرد. او در دیدار نخست خود در مقابل کایرن ویلسون قرار گرفت که توانست با نتیجه ۹-۷ پیروز شود و به مرحله نیمه نهایی برسد. مارک در روز خوبش توانایی شکست هر بازیکنی را دارد و اگر بتواند از سد نیل رابرتسون عبور کند، شانس بسیار خوبی برای کسب عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی تور جهانی دارد.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه دشوار است و با وجود آمادگی هر دو بازیکن به نظر می‌رسید یک نیمه نهایی جذاب و البته نزدیک در انتظار دوستداران اسنوکر باشد.

نیل رابرتسون ؛ در آستانه سومین فینال پیاپی در این فصل

نیل رابرتسون اکنون در آستانه رسیدن به سومین فینال پیاپی خود در این فصل است. نیل پس از آنکه در مسابقات مسترز در مرحله نیمه نهایی مغلوب جاد ترامپ شد، توانست در مسابقات آزاد ولز به قهرمانی برسد و در مسابقات قهرمانی بازیکنان نیز فینالیست شد.

نیل مسابقات قهرمانی تور جهانی را نیز بسیار عالی آغاز کرد. او در مسابقه نخست خود در مقابل مارک سلبی در حالی که با نتیجه ۶-۲ عقب بود توانست در یک دیدار نفسگیر و جذاب با نتیجه ۹-۸ پیروز شود. فریم پایانی مسابقه او در مقابل سلبی ۶۵ دقیقه به طول انجامید که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود. نیل رابرتسون اکنون در رده بندی جهانی در تبه ۸ قرار دارد و می‌تواند با کسب عنوان نخست تا رتبه ششم نیز بالا بیاید. نیل رابرتسون اکنون در بهترین فرم دوران حرفه ای خود از سال ۲۰۱۰ قرار دارد. او در فاصله بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ موفق به قهرمانی در تمام تورنومنت‌های معتبر اسنوکر شد اما پس از آن افت شدیدی را تجربه کرد تا جایی که حتی از لیست ۱۶ بازیکن برتر نیز خارج شد.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

نیل رابرتسون اکنون در حال بازگشت به بهترین فرم خود و عملکرد درخشانش در تورنومنت‌های اخیر نیز همین موضوع را نشان می‌دهد. پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه دشوار بوده است و انتظار بازی بسیار نزدیکی از این دو بازیکن می‌رود.

پیش بینی مسابقات تور جهانی در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *