صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ کلاس بالای اسنوکر با جان هیگینز و رانی اُسالیوان

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ کلاس بالای اسنوکر با جان هیگینز و رانی اُسالیوان

4 2 1

اگر از علاقمندان به پیش بینی مسابقات اسنوکر هستید، جدال رانی اُسالیوان و جان هیگینز رویایی‌ترین مسابقه ممکن برای شماست.

مسابقات قهرمانی بازیکنان اکنون با مشخص شدن ۸ نفر پایانی به اوج حساسیت خود رسیده‌است. در دور نخست این رقابت‌ها، بری هاوکینز، کایرن ویلسون و مارک سلبی از دور مسابقات کنار رفتند. رانی اُسالیوان و جان هیگینز با وجود اینکه در مقابل حریفان قدرتمندی قرار گرفته‌بودند توانستند از این مرحله عبور کنند. اکنون دور دوم رقابت‌ها آغاز شده و در نخستین بازی جاد ترامپ در دیداری نفس‌گیر موفق شد با نتیجه ۶-۵ جک لیسوفسکی را شکست دهد.

در جذاب‌ترین دیدار این دور نیز رانی اُسالیوان و جان هیگینز خدایان اسنوکر جهان در مقابل هم قرار می‌گیرند تا یکی از سطح بالاترین مسابقات اسنوکر در این فصل را شاهد باشیم. این مسابقه روز جمعه ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه برگزار می‌شود.

پیش بینی این مسابقه در سایت بتکارت

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ جان هیگینز به دنبال اعاده حیثیت

جان هیگینز اسنوکرباز اسکاتلندی که به عقیده بسیاری یکی از کامل‌ترین بازیکنان اسنوکر در تاریخ است، در یک سال گذشته و پس از مسابقات قهرمانی جهان به هیچ وجه در فرم خوبی نبوده‌است و حتی نتوانسته به یک فینال نیز راه یابد. مسابقات قهرمانی بازیکنان اما گویا داستان متفاوتی برای هیگینز دارد و او کاملا با قدرت وارد این رقابت‌ها شده‌است. او در دور نخست موفق شد در مقابل مارک سلبی مرد شماره ۱ اسنوکر جهان با نتیجه ۶-۴ پیروز شود و برای ادامه مسابقات انگیزه بالایی داشته‌باشد.

جان هیگینز که همانند مارک سلبی توانایی بسیار بالایی در هر دو بخش دفاعی و هجومی دارد شیوه بازی خود را بر اساس حریفی که در مقابلش قرار می‌گیرد تغییر می‌دهد. او بدون شک در مقابل رانی اُسالیوان مثل همیشه هجومی بازی خواهد کرد چراکه می‌داند بهترین شیوه برای نابغه اسنوکر جهان همین است. جان هیگینز البته در زمینه بازی دفاعی نیز یکی از بهترین‌های جهان می‌باشد و با اتکا به همین شیوه توانسته ۴ عنوان قهرمانی جهان به دست بیاورد. جان هیگینز اکنون در رده بندی جهانی در رتبه ۴ قرار دارد و با عملکرد خوب در این مسابقات می‌تواند وضعیت خود را بهبود ببخشد. پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه دشوار بوده‌است و به نظر می‌رسد بازی نزدیکی را از این دو بازیکن شاهد باشیم.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

رانی اُسالیوان ؛ در جستجوی رکوردِ استفن هندری

رانی اُسالیوان فصل جدید را در بهترین فرم دوران ورزشی خود آغاز کرد و توانست در رقابت‌های مسترز شانگهای، قهرمانی بریتانیا، آزاد ایرلند، قهرمان قهرمانان و مَسترز به فینال برسد تا نشان دهد در سن ۴۲ سالگی نیز همچنان بهترین اسنوکرباز جهان است. البته او در دو فینال مغلوب جاد ترامپ شد فصل رویایی‌اش کامل نشود.

رانی اُسالیوان در این فصل با قهرمانی در مسابقات قهرمانی بریتانیا توانست رکورد استفن هندری در زمینه کسب عنوان در جام‌های سه گانه اسنوکر را بشکند و به تنهایی رکورددار این بخش باشد. او اکنون با ۱۹ عنوان قهرمانی در جام‌های سه گانه اسنوکر پرافتخارترین بازیکن تاریخ اسنوکر در این زمینه محسوب می‌شود.تنها رکوردی که رانی اُسالیوان هنوز موفق به شکست آن نشده، رکورد استفن هندری در زمینه عناوین رنکینگی اسنوکر است. استفن هندری ۳۶ عنوان رنکینگی اسنوکر در کارنامه خود دارد و رانی با ۳۴ عنوان پشت سر او قرار دارد. کسب عنوان نخست در مسابقات قهرمانی بازیکنان می‌تواند اُسالیوان را یک قدم به رسیدن به رکورد هندری نزدیک‌تر کند.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

رانی اُسالیوان تاکنون ۶۷ بار در مقابل جان هیگینز قرار گرفته که توانسته ۳۵ پیروزی کسب کند و در ۲۹ بازی نیز شکست خورده‌است. پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه دشوار بوده و به نظر می‌رسد این بازی نیز بسیار نزدیک دنبال شود.

پیش بینی مسابقات اسنوکر در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *