صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ نبرد دیوید گیلبرت و استوارت بینگام

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ نبرد دیوید گیلبرت و استوارت بینگام

4 2 1

با پایان یافتن دور نخست رقابت‌های قهرمانی بازیکنان ، هیجان پیش بینی مسابقات اسنوکر به اوج خود رسیده‌است. دور اول این رقابت‌ها با انجام دو بازی بسیار حساس پیگیری شد که در آن رانی آسالیوان مدافع عنوان قهرمانی توانست در دیداری نزدیک بری هاوکینز مرد شماره هفت اسنوکر جهان را شکست داد. رانی اُسالیوان اکنون میتواند تبدیل به نخستین بازیکنی شود که دو بار عنوان قهرمانی رقابت‌های قهرمانی بازیکنان را کسب کرده‌است.

در دیگر دیدار دور اول نیز مارک اُلن ایرلندی موفق شد استفن مگوایر را از پیش رو بردارد تا نشان دهد بر خلاف مسابقات مسترز این بار کار را با قدرت شروع کرده‌باشد. اکنون از دیدارهای دور نخست دیوید گیلبرت انگلیسی در مقابل هموطن خود استوارت بینگام قرار میگیرد تا یکی از بازیٰ‌های جذاب این دور را شاهد باشیم. این بازی ساعت ۱۶:۳۰ در شهر پرستون برگزار م‌یشود.

پیش بینی این مسابقه در سایت بتکارت

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ دیوید گیلبرت به دنبال نخستین عنوان

دیوید گیلبرت سانوکرباز انگلیسی که از سال ۲۰۰۴ وارد رده بندی حرفه‌ای اسنوکربازان شد، تا کنون تنها موفق به کسب ۱ عنوان قهرمانی شده است که آن یک عنوان نیز از عناوین اصلی به حساب نمی‌آمده. دیوید گیلبرت اما در این فصل در فرم خیلی خوبی قرار دارد و بهترین بازی‌های دوران ورزشی خود را به نمایش گذاشته‌است. او در مسابقات آزاد قهرمانی جهان که چند ماه قبل برگزار شد توانست به فینال برسد و همچنین در مسابقات مسترز آلمان نیز فینالیست شد تا نشان دهد در این فصل از آمادگی خوبی برخوردار است و در رقابت‌های قهرمانی بازیکنان نیز با انگیزه کار را دنبال می‌کند.

دیوید گیلبرت تاکنون موفق به ثبت ۲۲۹ بریک صدامتیازی شده‌است که برای بازیکنی با سابقه حضور او در سطح حرفه‌ای آمار نسبتا خوبی است. دیوید گیلبرت اکنون در رده بندی فدراسیون جهانی اسنوکر در رتبه ۱۶ قرار دارد که بهترین رتبه دوران حرفه‌ای او به حساب می‌آید. پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه دشوار است اما به نظر میرسد با فرم خوب دیوید گیلبرت در این فصل می توان انتظار بازی نزدیکی را از او در مقابل قهرمان سابق جهان یعنی استوارت بینگام داشت.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

استورات بینگام ؛ قهرمان جهان در مسیز بازگشت به اوج

استورات بینگام که سابقه قهرمانی جهان را در کارنامه دارد همواره یکی از خطرناک‌ترین بازیکنان دنیا به خصوص در زمینه بازی هجومی بوده‌است. به جرات میتوان گفت فقط رانی اًسالیوان و نیل رابرتسون در فاز هجومی از بینگام بهتر هستند. او در طول دوران بازی خود موفق به ثبت ۴۰۰ بریک صدامتیازی شده‌است که آمار فوق العاده‌ای محسوب میشود.

استورات بینگام تاکنون موفق به قهرمانی در ۱۶ تورنومنت اسنوکر شده‌است که ۵ عنوان قهرمانی از عناوین اصلی مسابقات اسنوکر است. در میانی تورنومنت‌هایی که بینگام در آنها موفق به قهرمانی شده‌است میتوان به قهرمانی جهان و مسابقات جایزه بزرگ جهان اشاره کرد. او در رده بندی اسنوکربازان در رتبه ۱۴ قرار دارد که برای بازیکنی با استانداردهای او رتبه خوبی به حساب نمیآید.

بینگام در این فصل نیز عملکرد چندان خوبی نداشته و در هیچ یک از تورنومنت‌های معتبر فصل مثل قهرمانی بریتانیا و مسترز نتوانسته به دورهای پایانی برسد. البته باید در نظر داشت که او تنها به یک فرصت برای بردن فریم نیاز دارد.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه دشوار بوده‌است اما به نظر می رسد بینگام شانس خوبی برای پیروزی در این دیدار دارد.

پیش بینی مسابقات اسنوکر در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *