صفحه اصلی / راهنمای پیش بینی مسابقات / پیشبینی سایر ورزش‌ها / پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ رایان دی و تپچا در مسابقات آزاد ولز

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ رایان دی و تپچا در مسابقات آزاد ولز

4 2 1

اگر از علاقمندان به پیش بینی مسابقات اسنوکر هستید ، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. مسابقات آزاد ولز که از سال 1992 در حال برگزاری است، امسال نیز به رسم هرساله در شهر کاردیف برگزار خواهد شد و جمعی از برترین اسنوکربازان جهان در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت. تقریبا تمامی اسنوکربازان مطرح جهان از جمله رانی اُسالیوان و مارک سِلبی در این رقابت ها حاضر خواهند بود. جان هیگینز اسکاتلندی که با پنج عنوان قهرمانی پرافتخارترین ورزشکار این رقابت ها محسوب می شود در دور اول با گراهام دات هموطن خود بازی خواهد کرد.

پیش بینی در بتکارت

رانی اُسالیوان نیز که در مسابقات جایزه بزرگ جهان ضعیف کار کرده بود در دور نخست این رقابت ها به مصاف ساندرسون می رود تا شروع نسبتا آسانی در انتظارش باشد. این مسابقات در میان تورنومنت های رنکینگی اسنوکر قرار دارد و قهرمان این مسابقات می تواند جهش بسیار خوبی در جدول داشته باشد.

از دور نخست این رقابت‌ها شاهد رقابت رایان دی و تپچا خواهیم بود. این بازی ساعت 13:30 در شهر کاردیف برگزار می شود.

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ رایان دی در فکر شروعی خوب

رایان دی اسنوکرباز اهل کشور ولز که از سال 1998 به طور حرفه ای وارد رده بندی فدراسیون جهانی شد تا کنون موفق به کسب چهار عنوان قهرمانی اسنوکر شده است که دوتای این عناوین از تورنومنت های اصلی اسنوکر محسوب میشوند. معتبرترین جامی که رایان دی در آن به قهرمانی رسیده است مسابقات مسترز ریگا بوده است. رایان دی تا کنون موفق به ثبت 365 بریک صد امتیازی شده است که آمار نسبتا خوبی محسوب می شود.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

رایان دی در مسابقاتی که تا کنون در این فصل برگزار شده، فرم خیلی خوبی از خود نشان نداده است و در تلاش است تا با کسب نتیجه ی خوب در مسابقات آزاد ولز به فرم خوب خود بازگردد. رایان دی در حال حاضر در رتبه ی چهاردهم رده بندی جهانی قرار دارد. پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه دشوار است اما به نظر می رسد رایان دی از شانس خوبی برای پیروزی در این مسابقات برخوردار باشد.

تپچا ؛ جوان چینی در فکر شگفتی دور اول

تپچا اسنوکر باز جوان چینی که در چند تورنومنت اسنوکر موفق به شکست بزرگانی چون جان هیگینز و رانی اُسالیوان شده است همواره به دنبال کسب عنوان قهرمانی در تورنومنت های مهم بوده اما نتوانسته موفقیت خاصی کسب کند. شکی نیست که سبک بازی جذاب تپچا استعداد بالای این اسنوکرباز چینی را نشان میدهد.

تپچا که اکنون در رده بندی جهانی اسنوکر در رتبه ی 56 قرار دارد تا کنون موفق به ثبت 88 بریک صدامتیازی شدهاست که برای بازیکنی با سن او رکورد نسبتا خوبی به حساب می آید. او سابقه ی قهرمانی در بازی های آسیایی را نیز در کارنامه دارد. تپچا از سال 2009 وارد رده بندی حرفه ای اسنوکر شده است و یکی از آینده های این ورزش به حساب می آید.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه دشوار بوده است و انتظار می رود تپچا کار سختی در مقابل رایان دی در مسابقات آزاد ولز داشته باشد.

پیش بینی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی پیش فصل فوتبال

توصیه های شرط بندی پیش فصل فوتبال | استراتژی پیش بینی مسابقات پیش فصل

تابستان برای بسیاری ممکن است زمان خوبی برای یک ورزش محبوب باشد، اما برای طرفداران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *