صفحه اصلی / تنیس / پیش بینی تنیس روتردام ۲۰۱۹ ؛ میلوش رائونیچ – فیلیپ کولشریبر

پیش بینی تنیس روتردام ۲۰۱۹ ؛ میلوش رائونیچ – فیلیپ کولشریبر

4 2 1

تنیس ۵۰۰ امتیازی روتردام یا ABN AMRO World Tennis Tournament از روز ۲۰ بهمن ماه آغاز شده و تا ۲۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت. دور جدی مسابقات از روز ۲۲ بهمن آغاز شده است و در یکی از اولین مسابقات حساس دور اول تنیس روتردام ساعت ۱۳:۳۰ روز سه‌شنبه ۲۳ بهمن، میلوش رائونیچ کانادایی مقابل فیلیپ کولشریبر آلمانی قرار خواهد گرفت. پیش بینی تنیس روتردام ۲۰۱۹ از آن‌جهت جذاب است که ۵۰۰ امتیاز این مسابقات می‌تواند رنکینگ جهانی شرکت‌کنندگان را جابه‌جا کند.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

میلوش رائونیچ؛ فرصتی برای عرض‌اندام

میلوش رائونیچ رنک ۱۴ دنیا سال ۲۰۱۹ را نسبتاً خوب آغاز کرد و در تنیس اوپن استرالیا تا مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی صعود کرد و در این مسیر توانست نامدارانی مانند واورینکا و الکساندر زورف را شکست دهد ولی درنهایت مقابل لوکاس پویی شکست خورد. میلوش رائونیچ که سال ۲۰۱۶ به رنک ۳ دنیا رسیده بود بزرگترین افتخاری که در کارنامه دارد حضور در فینال ۲۰۱۶ ویمبلدون، ۲ نیمه‌نهایی ویمبلدون ۲۰۱۴ و اوپن استرالیای ۲۰۱۶، و حضور در ۳ فینال مسترز ۱۰۰۰ امتیازی است که در هیچ‌یک به قهرمانی نرسید. او صاحب ۸ عنوان قهرمانی در مسابقات رده چندم ATP است مثل مسابقات سن‌خوزه یا بانکوک. این تنیسور ۲۸ ساله‌ی کانادایی از سال ۲۰۰۸ وارد دنیای حرفه‌ای شده و از آن زمان ۶۵% مسابقات خود را برده و در سال ۲۰۱۹ نیز تاکنون رکورد ۶ برد و ۲ باخت را به ثبت رسانده است (رکورد سال ۲۰۱۸ او ۴۰ برد و ۱۹ باخت بود).

پیش بینی تنیس روتردام 2019 رائونیچ

فیلیپ کولشریبر؛ امیدهای کمرنگ

فیلیپ کولشریبر رنک ۳۲ دنیا را دارد و سال ۲۰۱۹ را خوب آغاز نکرده است. او در تنیس اوپن استرالیا در دور دوم شکست خورد و حذف شد و پس از آن در تنیس ۲۵۰ امتیازی اوپن سود دو فرانس شرکت کرد و آنجا هم در دور سوم و مقابل رادو آلبوت رومانیایی و رنک ۷۹ دنیا شکست خورد. فیلیپ کولشریبر در گرنداسلم‌ها بهترین عملکردی که داشته مربوط می‌شود به صعود تا مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی ویمبلدون در سال ۲۰۱۲. اتفاقاً بهترین رنک او هم مربوط به سال ۲۰۱۲ می‌شود که توانسته بود تا رتبه‌ی ۱۶ دنیا صعود کند. او در کل دوران ورزشی خود حدود ۵۶% بازی‌های خود را برده و در سال ۲۰۱۹ تاکنون رکورد ۶ برد و ۴ باخت را برجای گذارده است. این تنیسور ۳۵ ساله‌ی آلمانی از سال ۲۰۰۱ وارد دنیای حرفه‌ای شده است و ۸ عنوان قهرمانی دارد که عمده‌ی آن‌ها به مسابقات ۲۵۰ امتیازی ATP (مثل مونیخ و کیتزبول) مربوط می‌شوند.

پیش بینی تنیس روتردام 2019کولشریبر

پیش بینی تنیس روتردام ۲۰۱۹

برای پیش بینی تنیس روتردام ۲۰۱۹ باید با تنیس آشنایی زیادی داشت چراکه در این مسابقات، نام‌های نا آشنا و البته غافلگیری زیاد است. سایت‌های شرط بندی از جمله سایت بتکارت شانس رائونیچ را برای برد خیلی بیشتر می‌دانند و به میلوش رائونیچ ضریب ۱.۲۵ و به فیلیپ کولشریبر ضریب ۳.۶ داده‌اند. به‌لحاظ سن و آمادگی در بازی‌های اخیر، رائونیچ آماده‌تر نشان داده است. همچنین مسابقات تنیس روتردام در زمین‌های سخت انجام می‌شود و از ۸ قهرمانی فیلیپ کولشریبر فقط یکی آنها در زمین‌های سخت به‌دست آمده در حالی که تمام ۸ قهرمانی میلوش رائونیچ در زمین‌های سخت بوده است.

پیش‌بینی مسابقات تنیس آزاد روتردام در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.