صفحه اصلی / تنیس / پیش بینی تنیس دبی ؛ جدال فدرر – سیتسیپاس در فینال

پیش بینی تنیس دبی ؛ جدال فدرر – سیتسیپاس در فینال

4 2 1

پیش بینی تنیس دبی به روز آخر خود رسیده است. در دیدار فینال این مسابقات امروز شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ از ساعت ۱۸:۳۰ راجر فدرر از سوئیس به مصاف استفانوس سیتسیپاس می‌رود. فدرر که مدتی به دلیل مصدومیت فروغی نداشت، حالا در دبی به روزهای خوب خود برگشته و می‌خواهد صدمین قهرمانی دوران فعالیتش را بدست آورد. سیتسیپاس هم از برترین پدیده‌های جهان تنیس است و بارها برابر تنیسورها برتر جهان درخشان ظاهر شده است. دو تنیسور پیش از این دوبار با هم بازی کرده‌اند که هر دو هم در سال ۲۰۱۹ بوده است. فدرر در مسابقات هاپمن برنده شد و سیتسیپاس در مسابقات اوپن استرالیا از او انتقام گرفت. حالا مرد کهنه‌کار و جوان جویای نام تنیس جهان  روبروی هم قرار می‌گیرند تا پیروز دوپل سوم این دو جام قهرمانی دبی را به خانه ببرد. مسابقات دبی در تور جهانی امتیاز ۵۰۰ دارد و برنده بیش از ۵۰۰ هزار دلار جایزه‌ی نقدی دریافت می‌کند.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

پیش بینی تنیس دبی
پیش بینی تنیس دبی

پیش بینی تنیس دبی ؛ راجر فدرر در آستانه‌ی صدمین قهرمانی

پروفایل فدرر :

سن: ۳۷ / قد: ۱۸۵ سانتیمتر / وزن: ۸۵ کیلوگرم / مدت فعالیت: ۲۱ سال / رنکینگ جهانی: ۷ / ملیت: سوئیسی

شهرت راجر فدرر بسیار فراتر از جهان تنیس است. او رکوردهای بی‌شماری در تنیس جهان از خود به‌جای گذاشته که از مهمترین‌شان می‌توان به ۲۰ قهرمانی در مسابقات فردی گرند اسلم و ۵۵ قهرمانی در تور جهانی اشاره کرد. تنیسور افسانه‌ای بیش از ۳ سال در صدر رنکینگ جهانی حضور داشت که یک رکورد محسوب می‌شود. او هشت بار ویمبلدون و شش بار اوپن استرالیا را فتح کرد. جمع قهرمانی‌های فدرر به عدد ۹۹ رسیده و او می‌خواهد در دبی صدمین قهرمانی‌اش را جشن بگیرد. فدرر با بردن ۱۲۰ میلیون دلار جایزه‌ی نقدی، پس از نواک جکوویچ دومین تنیسور پردرآمد تاریخ است.

در ابتدای سال ۲۰۱۹ فدرر در اوپن استرالیا حاضر بود، اما در دور یک شانزدهم نهایی حذف شد. او در دبی کولشرایبر و ورداسکو را سه بر یک و فوچوویچ را دو بر صفر شکست داد تا به فینال برسد. فدرر در ۱۰ بازی اخیرش ۹ برد و ۱ شکست داشته و به اعتقاد کارشناسان و هواداران شانس اصلی قهرمانی خواهد بود.

پیش بینی تنیس دبی
پیش بینی تنیس دبی

استفانوس سیتسیپاس ؛ درخشش پدیده ادامه خواهد داشت؟

پروفایل سیتسیپاس:

سن: ۲۰/ قد: ۱۹۳ سانتیمتر / وزن: ۷۸ کیلوگرم / مدت فعالیت: ۳ سال / رنکینگ جهانی: ۱۱ / ملیت: یونانی

استفانوس سیتسیپاس ظی سه سال حضور در صحنه‌ی اول تنیس جهان همه را شگفتت زده کرده است. او جوان‌ترین تنیسور در جمع ۲۰ نفر برتر رنکینگ بوده و بالاترین رنک تاریخ تنیس یونان را هم در ۲۰ سالگی مال خود کرده است. دو قهرمانی در مسابقات تور جهانی و نایب قهرمانی در اوپن کانادا با حذف چهار تنیسور برتر جهان، در کنار رسیدن به نیمه نهایی اوپن استرالیا با حذف راجر فدرر، او را به عنوان یکی از پدیده‌های برتر تنیس مطرح کرده است. سیتسیپاش در ۱۰ بازی گذشته‌اش ۷ برد و ۳ شکست داشته است. او در دبی با شکست دادن ابدن، گراسیموف، هورکاژ و مونفیلز به دیدار فینال رسیده و می خواهد با شکست دادن راجر فدرر به افتخارات خود بیافزاید.

پیش‌بینی مسابقات تنیس دبی در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.