صفحه اصلی / تنیس / پیش بینی تنیس دبی ؛ راجر فدرر – برنا کوریچ

پیش بینی تنیس دبی ؛ راجر فدرر – برنا کوریچ

4 2 1

پیش بینی تنیس دبی به مرحله نیمه نهایی رسیده و در دیداری جذاب، از ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ راجر فدرر برابر برنا کوریچ به میدان می‌رود. فدرر افتی کوتاه مدت داشت و حالا در آستانه‌ی رسیدن به فینال مسابقات دبی است. کوریچ که خود را تا این مرحله بالا کشیده و می‌خواهد با پیروزی برابر اسطوره تنیس جهان، افتخاری بزرگ برای خود کسب کند. این دو تنیسور پیش از این ۴ بار با هم روبرو شده‌اند که سهم هر کدام دو برد بوده است. آخرین دیدار فدرر و کوریچ سال گذشته در مسترز شانگهای برگزار شد و با برتری دو بر صفر کوریچ به پایان رسید. مسابقات دبی در تور جهانی با امتیاز ۵۰۰ حساب شده و به تمام تنیسورها جوایز نقدی قابل توجهی اهدا می‌شود. جایزه‌ی قهرمان مسابقات ۵۲۳ هزار دلار خواهد بود.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

پیش بینی تنیس دبی ؛ راجر فدرر برنا کوریچ

پیش بینی تنیس دبی ؛ راجر فدرر و چالش صدمین قهرمانی

پروفایل فدرر :

سن: ۳۷ / قد: ۱۸۵ سانتیمتر / وزن: ۸۵ کیلوگرم / مدت فعالیت: ۲۱ سال / رنکینگ جهانی: ۷ / ملیت: سوئیسی

راجر فدرر از موفق‌ترین ورزشکاران تاریخ است. او رکوردهای بسیاری در تنیس دارد. ۲۰ قهرمانی در گرند اسلم، ۳۱۰ هفته حضور ثابت در صدر رنکینگ جهانی و ۵۵ قهرمانی در مسابقات مختلف تور جهانی گوشه‌ای از موفقیت‌های این تنیسور سوئیسی است. فدرر ۶ بار اوپن استرالیا را برده و ۸ بار هم فاتح ویمبلدون شده است. رکورد پیروزی او در تمام بازی‌هایش ۸۶ درصد است که نشان از ثبات او دارد. فدرر تاکنون ۹۹ قهرمانی کسب کرده و در دبی به دنبال فتح صدمین جامش خواهد بود. او با کسب ۱۲۰ میلیون دلار جایزه‌ی نقدی، در لیست برترین‌های تاریخ رتبه‌ی دوم را پس از نواک جکوویچ دارد.

راجر فدرر در ابتدای سال ۲۰۱۹ در اوپن استرالیا حاضر بود، اما توفیقی نداشت. او برای رسیدن به نیمه‌نهایی دبی فیلیو کولشایر را ۳-۱ و فچوویچ را ۲-۰ شکست داد. او در ۱۰ بازی اخیرش ۹ برد و ۱ شکست داشته است.

پیش بینی تنیس دبی راجر فدرر کویچ

برنا کوریچ و یک گام تا شگفتی بزرگی

پروفایل کوریچ :

سن: ۲۲ / قد: ۱۸۵ سانتیمتر / وزن: ۸۵ کیلوگرم / مدت فعالیت: ۷ سال / رنکینگ جهانی: ۱۳ / ملیت: کرواسی

برنا کوریچ یکی از پدیده‌های برتر تنیس جهان است. او طی ۷ سال حضور در تنیس حرفه‌ای موفق شده تا ردهژی سیزدهم رنکینگ جهانی صعود کند. دو قهرمانی در مسابقات تور جهانی بالاترین دستاورد کوریچ بوده که باعث شد در سال ۲۰۱۴ به عنوان ستاره‌ی آتی تنیس جهان انتخاب شود. رکورد برد این تنیسور کروات ۵۳ درصد است. در سال ۲۰۱۶ او زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد و مدتی از میادین دور بود. در بازگشت موفق شد اندی ماری، رنک سابق اول جهان را شکست دهد. کوریچ چپ دست به دنیا آمده اما با دست راست بازی می‌کند. این باعث افزایش کیفیت ضربات بکهند و فورهندش شده است. او در سال ۲۰۱۹ تاکنون موفقیتی نداشته، اما در دبی عالی کار کرده و با عبور از واسلی، بردیچ و باسیلاشویلی به دیدار نیمه نهایی رسیده است. کوریچ در ۱۰ بازی اخیرش ۷ برد و ۳ شکست داشته و امیدوار است که برای بار سوم طی یک سال راجر فدرر را شکست دهد.

پیش‌بینی مسابقات تنیس دبی در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.