صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ ؛ ژیل سیمون – دومینیک تیم

پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ ؛ ژیل سیمون – دومینیک تیم

4 2 1

در ادامه‌ی مسابقات تنیس مسترز ایندین ولز، ساعت ۲۱ دوشنبه ۲۰ اسفند ماه (ساعت بازی تقریبی است) ژیل سیمون فرانسوی برابر دومینیک تیم اتریشی قرار خواهد گرفت. در بررسی کلی، شانس تیم برای پیروزی بیشتر از ژیل سیمون است، ولی برای پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ این مقاله را مطالعه کنید، چراکه در تورنمنت‌های بزرگ شگفتی‌های بزرگ هم زیاد اتفاق می‌افتند. برنده‌ی این بازی به مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی صعود خواهد کرد. ژیل سیمون در مرحله‌ی قبل موفق شد مالک جزیری را با نتیجه‌ی ۱-۲ از پیش رو بردارد. دومینیک تیم نیز در مرحله‌ی قبل جوردن تامپسون استرالیایی را ۰-۲ شکست داده بود.

پیش بینی این بازی در بتکارت

ژیل سیمون؛ مرد کهنه‌کار

ژیل سیمون ۳۴ ساله که از سال ۲۰۰۲ پا به مسابقات حرفه‌ای تنیس گذاشت اکنون رنک ۲۹ جهان است. او در روزهای اوج که به‌سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ باز می‌گردد تا رتبه‌ی ۶ نیز صعود کرده بود. علیرغم توانایی‌های بالا، او هرگز قهرمان گرنداسلم‌ها نشده و بهترین عملکرد او صعود به یک‌چهارم نهایی اوپن استرالیا (۲۰۰۹) و ویمبلدون (۲۰۱۵) بوده است. عمده‌ی قهرمانی‌های او مربوط به تورهای ۲۵۰ و ۵۰۰ امتیازی می‌شود. او سال ۲۰۱۸ را با دو عنوان قهرمانی در تورهای تنیس پونه و متز که هردو ۲۵۰ امتیازی بودند به پایان رساند و در سال ۲۰۱۹ نیز تاکنون عنوانی را کسب نکرده است. او در سال ۲۰۱۹ تاکنون ۷ برد و ۶ باخت داشته که اصلا آمار خوبی نیست. او از اوپن استرالیای امسال در مرحله‌ی ۶۴ تنیسور و مقابل الکس بولت گمنام حذف شد و در تور روتردام هم مقابل توماس بردیچ شکست خورد. نقطه‌ی قوت او در ایندین ولز زمین سفت مسابقات است: از ۱۴ قهرمانی او ۹ تای آنها در تورنمنت‌های دارای زمین‌های سفت به دست آمده است. او در کل دوران ورزشی خود، ۵۸٪ مسابقات را برده است.

پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ دومینیک تیم

دومینیک تیم؛ جوان ماسه‌ای‌باز

دومینیک تیم ۲۵ ساله و اتریشی اکنون رنک ۸ دنیا است و دو سال پیش حتی تا رتبه‌ی ۴ نیز بالا رفته بود. او تاکنون ۱۱ عنوان قهرمانی داشته که هیچ‌یک از آنها در تورنمنت‌های بزرگ نبوده است. او سال ۲۰۱۸ را با ۳ قهرمانی در سن‌پترزبورگ، لیون و بوینوس‌آیرس به پایان رساند. ولی سال ۲۰۱۹ برای او فاجعه‌بار آغاز شده است و ۳ برد و ۴ باخت را ثبت کرده است و شکست‌های او مقابل رنک‌های ۱۹، ۵۵، ۹۰ و ۱۴۹ دنیا بوده است. از ۱۱ قهرمانی او ۸ تای آنها در زمین‌های ماسه‌ای بوده است ولی نکته‌ی مهم آن است که او در سال ۲۰۱۹ در ۲ تورنمنت با زمین ماسه‌ای شرکت کرده و توفیقی به‌دست نیاورده است. او از فرم خوبی برخوردار نیست و باید دید آیا جوانی او می‌تواند از پس ژیل سیمون برآید یا نه. او در تمام رقابت‌ها تاکنون ۶۳٪ برد به‌دست آورده است.

پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹

با ورود به مراحل حساس، پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ هم حساس‌تر از پیش می‌شود. چنان‌که دیدید هر دو تنیسور از فرم خوب به دور هستند. سایت‌های شرط‌بندی ضریب برد دومینیک تیم را حدود ۱.۴ و ضریب برد ژیل سیمون را حدود ۳ تعیین کرده‌اند. این نکته هم مهم است که این دو تاکنون ۱۰ بار روبه‌روی هم قرار گرفته‌اند که حاصل آن ۲-۸ به‌نفع تیم است. ۷ بازی اخیر بین این را تیم برده است.

پیش بینی تنیس ایندین ولز در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *