صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / تحلیل شرط‌بندی؛ بولونیا یا میلان ؟ در هفته پانزدهم کدامیک برنده خواهند بود

تحلیل شرط‌بندی؛ بولونیا یا میلان ؟ در هفته پانزدهم کدامیک برنده خواهند بود

4 2 1

تیم‌های فوتبال بولونیا و میلان امشب ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در چارچوب هفته پانزدهم سری‌آ ایتالیا در ورزشگاه رناتو دال‌آره بولونیا به مصاف یکدیگر می‌روند. در این مطلب در آستانه این بازی به شرایط دو تیم و بازیکنان آنها می‌پردازیم تا بتوانید یک شرط‌بندی آگاهانه برروی تیم مدنظر خود داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص شرایط دو تیم بولونیا و میلان در هفته پانزدهم سری‌آ ایتالیا

در جدول رده‌بندی سری‌آ ایتالیا هم اکنون تیم اینتر از پانزده بازی برگزار شده با دوازده پیروزی، دو تساوی و یک شکست و با ۳۸ امتیاز صدرنشین است و تیم یوونتوس با دو امتیاز کمتر و با یازده پیروزی، سه تساوی و یک شکست در جایگاه دوم قرار دارد. ضمن اینکه یووه دیشب بعد از پانزده بازی اولین شکست فصل خود را مقابل لاتزیو با نتیجه ۳بر۱ تجربه کرد و رکورد این تیم شکسته شد. ضمن اینکه لاتزیو با پیروزی ارزشمند و بزرگی که در برابر شاگردان مائوریسیو ساری بدست آورد به رتبه سوم صعود کرد و با ۳۳امتیاز در تعقیب یووه قرار دارد. حاصل کار لاتزیو از پانزده بازی ده پیروزی، سه تساوی و دو شکست بوده است. اما از سه تیم بالای جدول که بگذریم باید رده‌های زیادی را پایین بیایم تا به نام پرآوازه میلان برسیم. تیمی که با ارزش‌های اصلی خود فاصله زیادی پیدا کرده است. میلان از چهارده بازی برگزار شده پنج پیروزی، دو تساوی و هفت شکست کسب کرده و با ۱۷ امتیاز در رده یازدهم سری‌آ قرار دارد. بولونیا هم با چهار پیروزی، چهار تساوی و پنج شکست در تعقیب میلان است و تنها یک امتیاز کمتر دارد و در صورت پیروزی در برابر میلان می‌تواند تا جایگاه هشتم جدول بالا بیاید.

میلان
مصدومان و محرومان دو تیم:

بولونیا : مصدومان این تیم میشل دایکس و روبرتو سوریانو و محروم این تیم گری مدل می‌باشند.
میلان : لئو دوراته مصدوم قطعی و ماتیا کالدارا مصدومیت جزیی دارد و مشخص نیست در بازی امشب به میدان خواهد رفت یا خیر.

در سایت‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را ۱-۰ به نفع تیم بولونیا پیش‌بینی کرده‌اند.

استفانو پیولی سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی صحبت‌هایی را در خصوص شرایط تیم و بازیکنان مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

بازی با بولونیا را چطور می‌بینید؟

همانطور که می‌دانید این بازی در خانه تیم بولونیا است و آنها از حمایت تماشاگران بهره‌مند هستند. بولونیا تیم بسیار خوبی است و در این فصل نیز بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشته است. ما نیز به خوبی در حال پیشرفت هستیم و باید هجومی‌تر بازی کنیم تا جایگاه خود را در جدول بهبود بخشیم. در حال حاضر ما به دنبال اعتماد به نفس و ثبات هستیم. تیم از نظر تاکتیکی، ذهنی و فیزیکی در حال پیشرفت است. حالا می‌توانید تیمی با ایده های واضح، استحکام، انگیزه و هویت ببینید. تیمی که به خودش ایمان دارد زیرا بازیکنان در تلاش هستند به یک ثبات روانی و اعتماد به نفس برسند. ضمن اینکه بولونیا نسبت به پارما خشن‌تر بازی می‌کند اما این بازی برای ما بسیار مهم است و باید انگیزه بالایی از خودمان نشان دهیم و به هر قیمتی که شده، پیروز شویم. رودریگو پالاسیو برترین گلزن آنها است و از هوش زیادی بهره می‌برد. من با او کار کرده ام و می دانم همیشه جابجایی درستی در زمین دارد. نباید در انجام کارهای ساده اشتباه کنیم. اگر بتوانیم، در مسیر درستی قرار می‌گیریم تا بتوانیم این سه امتیاز را کسب کنیم. این بازی می‌تواند جایگاه ما را ارتقا ببخشد و همینطور اعتماد به نفس بازیکنان را تقویت کند چرا که یک پیروزی خارج از خانه و ارزشمند بدست می‌آید.

1c1b7295bddfbbfcc2a2a380d318f488
وضعیت مصدومان میلان چطور دنبال می‌شود؟ آیا پیونتک را در ترکیب خواهیم دید؟

دوراته و کالدارا مصدومان ما هستند و هنوز برای حضور در زمین آماده نیستند. اما اگر پیونتک را در بازی امشب ببینید، یعنی به نظر من او برای رویکرد تیم مناسب بوده است. پیونتک یک مهاجم مرکزی است که در محوطه جریمه یک روباه است. لیائو مهاجمی است که تحرک بیشتری خارج از محوطه دارد. روش‌های متعددی برای فوتبال بازی کردن وجود دارد. نکته مهم این است که خصوصیات متفاوت تمام بازیکنان به تیم کمک کند و بازیکنان بتوانند یکدیگر را کامل کنند. ما لیونل مسی و کریستیانو رونالدو رد در تیم خود نداریم اما بازیکنان خوب زیادی داریم و باید روی کار تیمی خودمان تمرکز کنیم. در حال حاضر فکر نمی‌کنم برای میلان مناسب باشد با دو مهاجم بازی کند زیرا وینگرها و هافبک‌ها نقاط قوت تیم هستند. البته، اگر تیم نتیجه نگرفت، می‌توانیم چنین چیزی را نیز امتحان کنیم تا روش خود را پیدا کنیم. طبیعی است که هر کس سرمربی میلان باشد، با هدف کسب سهمیه اروپایی کار کند. من اینجا نیستم تا یک کار متوسط انجام دهم بلکه می‌خواهم بهترین کارم را انجام دهم. اگر به سهمیه نرسیدیم، حداقل می‌توانیم بگوییم تمام تلاشمان را کردیم. بازیکنان نیز از این موضوع آگاه هستند که می‌خواهیم به سهمیه اروپا برسیم و امیدوارم این چنین پیش بیاید.

ساشا میهایلوویچ؟

اگر در بازی امشب روی نیمکت بنشیند دوست دارم به او سلامی کنم. او در مبارزه با سرطان به خوبی جنگیده است و امیدوار هستم که بهتر شود. او می‎تواند الگویی برای همه آنهایی باشد که از این بیماری رنج می‌برد. من هوادار بولونیا هستم و از فردا نیز به هواداری خود ادامه می‌دهم زیرا این باشگاه برای من خاطرات زیادی ساخته است.

cd814701cb8c17dfdd265b407b572d97
در خصوص آمار این دو تیم بدانید:

 • تیم فوتبال بولونیا با سیستم احتمالی ۴.۲.۳.۱ به میدان خواهد رفت.
 • تیم فوتبال میلان با سیستم احتمالی ۴.۳.۳ به میدان خواهد رفت.
 • پنج بازی اخیر دو تیم در برابر هم در رقابت‌های مختلف، با چهار پیروزی برای میلان و یک تساوی بدون گل همراه بوده است.
 • در ۸ بازی قبلی بولونیا در سری آ بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
 • میلان در ۱۳ بازی قبلی خارج از خانه خود مقابل بولونیا شکست نخورده است.
 • در ۳ بازی قبلی میلان در سری آ کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
 • برترین گلزن تیم بولونیا رودریگو پالاسیو با ۴ گل زده می‌باشد.
 • برترین گلزن میلان کریستوف پیاتک و تئو هرناندز به صورت مشترک با ۳ گل زده می‌باشند.
 • پنج بازی اخیر بولونیا در رقابت‌های مختلف با یک پیروزی، یک تساوی و سه شکست همراه بوده است.
 • پنج بازی اخیر میلان در رقابت‌های مختلف با دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست همراه بوده است.

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای بین تیم‌های بولونیا و میلان که امشب ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در چارچوب هفته پانزدهم سری‌آ ایتالیا در ورزشگاه رناتو دال‌آره بولونیا برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!
بت کارت منتظر پیش‌بینی شما است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

یک دیدگاه

 1. آواتار Arash

  خدا کنه میلان ببره حداقل یه کمی بیایم‌بالای جدول .. دق کردیم چند ساله از دست میلان 🙁

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *