صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / مدیر ردبول : دلیل موفقیت مکس ورشتپن در فرمول یک به خاطر درک بالای او است

مدیر ردبول : دلیل موفقیت مکس ورشتپن در فرمول یک به خاطر درک بالای او است

4 2 1

مدیر تیم ردبول کریستین هورنر در آخرین مصاحبه خود به تعریف و تمجید از راننده خود مکس ورشتپن پرداخت و او معتقد است که ورشتپن بر همه چیز در دنیای فرمول یک تسلط کافی را دارد و می‌تواند اوضاع را به خوبی کنترل نماید و این نقطه قوت او است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

نیم فصل دوم سال ۲۰۱۹ فرمول یک ،برای مکس ورشتپن و ردبول چگونه رقم خواهد خورد؟

پس از این‌که تیم ردبول در اقدامی عجیب و به یک باره دیگر راننده خود پیر گسلی را از ردبول بر کنار و او را با الکس آلبون راننده تیم تورو روسو معاوضه کرد انتقادات زیادی از این کار ردبول به عمل آمد و برخی کارشناسان معتقد بودند باید به پیر گسلی زمان بیشتری برای خود نمایی داده می‌شد. چرا که هنوز نیم فصل اول به پایان رسیده و نیم فصل دوم سال ۲۰۱۹ باقی مانده است. البته این اولین بار نبود که ردبول این کار را انجام می‌داد به همین خاطر برخی‌ها نیز از کنار این قضیه گذشتند. بعد از داستانی که برای پیر گسلی به وجود آمد، همه حواس ها به مکس ورشتپن متمرکز شده که این روزها با صحبت های جنجالی خود به یکی از پر حاشیه ترین و البته موفق ترین رانندگان تبدیل شده است.

فرمول یک مکس ورشتپن
راننده جوان هلندی تیم ردبول نیم فصل را در حالی به پایان رساند که دو مسابقه اتریش و آلمان را با برد تمام کرده و مسابقه مجارستان را در رده دوم پشت لوئیس همیلتون به پایان رساند. دومی ورشتپن در پیست هانگارورینگ مجارستان کمی غیرقابل هضم و دور از انتظار بود زیرا او مسابقه را از پول پوزیشن شروع کرد و بیشتر مسابقه پیشتاز بود تا زمانی که مرد انگلیسی به لطف استراتژی برتر مرسدس در سه دور مانده به آخر از وی سبقت گرفت و پیروز شد و قهرمانی را از آن خود کرد تا همیلتون و مرسدس بنز هم چنان در صدر رده بندی کلی جهانی قرار گیرند.
حال مدیر تیم ردبول یعنی کریستین هورنر از این اقدامات و هم چنین راننده خود مکس ورشتپن دفاع کرده و به تعریف و تمجید از او پرداخته است. او عقیده دارد که مکس در برابر باخت در مجارستان احساساتی نشد و واکنش مناسبی بروز داد و این نشان دهنده آن است که او چقدر مسائل را خوب تجزیه و تحلیل می‌‌کند و همه چیز را درک می کند. هورنر گفت:

من فکر می‌کنم او با دانایی و خرد کامل رانندگی می‌کند. حتی در پایان مسابقه که ما در چهار دور نهایی مسابقه را باختیم که بسیار نا امیدکننده است اما من گمان می‌کنم که او کاملا این مسئله را درک می‌کند و با آن به راحتی کنار می‌آید. او موقعیتی که ما در آن بودیم را می‌دانست و اینکه چه استراتژی را برای مسابقه در پیش گرفته بودیم زیرا برای مردم عادی ممکن است به نظر برسد که ردبول در انتخاب و اجرای استراتژی اشتباه کرده است. درحالی که ما اشتباهی مرتکب نشدیم. مرسدس ماشین سریع تر را داشت و یک پیت استاپ مجانی در اختیار داشت.

وی در همین باره ادامه داد:

مکس این حد از پختگی را داشت که بلافاصله بفهمد که موقعیت چگونه است و من فکر می‌کنم که او امسال به بلوغ رسیده است زیرا بعد از باخت نیز آن را پذیرفت و واکنش بدی نشان نداد و به صورت کاملا مناسب با آن برخورد کرد. به همین خاطر است که می گویم او تسلط کافی را در شرایط مختلف در فرمول یک دارد و این قضیه به او کمک زیادی می کند.

31aec44e23e7db9cee4711428a9192bf
او در ادامه اذعان داشت:

من معتقد هستم او از گرند پری کانادا در سال گذشته عملکرد قابل قبول و عالی را از خود به نمایش گذاشته و برد مسابقه اتریش امسال در خانه ردبول یکی از بهترین رانندگی هایش بوده و نمایشی بی نظیر را انجام داده. برد ما در ردبول رینگ یک نقطه عطف بود، زیرا پس از آن ما در سیلورستون رقابتی ظاهر شدیم و قطعا در گرندپری آلمان شاهد یک شاهکار فوق‌العاده از او بودیم. او بسیار منطقی بود و سرعت کافی را در همه نوع شرایط متفاوت داشت و توانست که برنده مسابقه شود.

هورنر در آخر اضافه کرد:

مکس در حال حاضر در فرم و آمادگی خوبی به سر می‌ برد و خوشبختانه ما می‌ توانیم آن‌ را تا شروع نیم فصل دوم حفظ کنیم. او مطمئناً در سطح بالایی قرار دارد و از این به بعد نیز موفق تر ظاهر خواهد شد زیرا از نظر من در فرمول یک بهترین است و مطمئن هستم فصل دوم جذاب تر از فصل اول برای رانندگان خواهد بود چرا که رقابت ها بیش از پیش به هم نزدیک شده اند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *