صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۹ خرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۹ خرداد در سایت بتکارت

ad banner

مهم‌ترین مسابقات ورزشی 29 خرداد در سایت بتکارت

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌

شانگهای اس‌آی‌پی‌جی چین در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا میزبان چونبوک موتورز کرۀ جنوبی خواهد بود. شانگهای اس‌آی‌پی‌جی در ۵ بازی آخر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و چونبوک موتورز در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ مساوی داشته و بدون شکست بوده است. در ۲ رویارویی قبلی این دو تیم، ۱ بازی مساوی شده و در دیدار دیگر چونبوک موتورز با نتیجه ۵-۰ شانگهای اس‌آی‌پی‌جی را شکست داده است.

فوتبال – جام جهانی – زنان

در آخرین مسابقۀ گروه چهارم جام جهانی زنان، تیم فوتبال زنان انگلیس صدرنشین گروه میزبان تیم دوم جدول یعنی ژاپن خواهد بود. تیم زنان انگلیس در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و تیم زنان ژاپن فینالیست دو دوره اخیر جام جهانی در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی، ۳ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، تیم زنان انگلیس ۲ بار به پیروزی رسیده، ۲ بازی مساوی شده و ۱ بار تیم زنان ژاپن برنده بوده است.

بسکتبال – لیگ آ‌س‌ب اسپانیا

تیم بسکتبال بارسلونا برای جلوگیری از برگزاری جشن قهرمانی رئال مادرید در کاتالونیا نیاز به پیروزی در سومین مسابقه برابر این تیم در فینال مسابقات بسکتبال لیگا آ‌س‌ب اسپانیا دارد. تیم بسکتبال رئال مادرید که در ۵ بازی اخیر به پیروزی رسیده در ۲ مسابقه قبلی فینال بارسلونا را شکست داده و در آستانه قهرمانی است. در سمت دیگر بارسلونا در ۴ مسابقه اخیر خانگی به پیروزی رسیده و در ۳ میزبانی آخر برابر رئال مادرید برنده بوده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار تیم بسکتبال بارسلونا به پیروزی رسیده و ۲ بار تیم بسکتبال رئال مادرید برنده بوده است.

بسکتبال – سوپر لیگ ترکیه

در ششمین مسابقۀ مرحلۀ فینال مسابقات بسکتبال سوپر لیگ ترکیه فنرباغچه میزبان آنادولو افس خواهد بود. در مجموع ۵ مسابقه قبلی آنادولو افس با نتیجه ۳-۲ از فنرباغچه پیش است و با پیروزی در این مسابقه قهرمانی خود را قطعی خواهد کرد. تیم بسکتبال فنرباغچه در ۱۰ مسابقه اخیر ۶ پیروزی و ۴ شکست داشته و تیم بسکتبال آنادولو افس در ۱۰ بازی اخیر ۸ بار برنده بوده و ۲ بار برابر رقیب امشبش شکست خورده است.

تنیس – ای‌تی‌پی لندن کوئینز کلاب بریتانیا – از ساعت ۱۵:۳۰

کوین اندرسون تنیسور شماره ۸ جهان از آفریقای جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات ای‌تی‌پی لندن به مصاف ژیل سیمون تنیسور فرانسوی خواهد رفت که در رتبه ۳۸ دنیا قرار دارد. ژیل سیمون در ۵ مسابقۀ قبلی خود ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و کوین اندرسون در ۵ مسابقۀ اخیر ۴ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیسور، ۴ بار کوین اندرسون به پیروزی رسیده و ۱ بار ژیل سیمون برنده بوده است.

والیبال – لیگ ملت‌های والیبال – زنان

در چهاردهمین مسابقه از لیگ ملت‌های والیبال زنان تیم‌های اول و دوم جدول در یک مسابقه حساس به مصاف هم خواهند رفت. هر دو تیم در ۱۲ مسابقه قبلی با کسب نتایجی مشابه ۱۰ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند و با امتیازی برابر در صدر جدول قرار دارند. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم قدرتمند، تیم والیبال زنان ایتالیا ۳ بار به پیروزی رسیده و تیم والیبال زنان ترکیه ۲ بار برنده بوده است.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه‌های متنوع شرط بندی، در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *