صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۹ آبان در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۹ آبان در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۹ آبان ماه

فوتبال – لیگ دسته اول

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ دوازدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران موسوم به جام آزادگان، مس رفسنجان میزبان تیم ملوان خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ آزادگان، مس رفسنجان و ملوان بندر انزلی به ترتیب در جایگاه‌های چهارم و هفدهم قرار گرفته‌اند. مس رفسنجان می‌تواند با پیروزی احتمالی برابر تیم قعرنشین ملوان، به رده‌های بالایی جدول صعود نماید. تیم مس رفسنجان در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۳ تساوی و ۱ شکست دست یافته‌ و ملوان بندر انزلی نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۱ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، ملوان ۳ و مس رفسنجان در ۱ بازی برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۱ دیدار میان آنها نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ دوازدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، منچستر یونایتد در ‎ورزشگاه اولدترافورد پذیرای تیم برایتون خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلستان، منچستر یونایتد و برایتون به ترتیب در جایگاه‌های چهاردهم و هشتم قرار گرفته‌اند. شیاطین سرخ در این فصل، فراز و نشیب‌های بسیار و صد البته نتایج ناامید کننده‌ای را در لیگ برتر رقم زده‌اند و رتبۀ چهاردهمی به هیچ وجه زیبندۀ پرافتخارترین تیم لیگ برتر نیست. تیم منچستر یونایتد در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و برایتون نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، منچستریونایتد ۳ و برایتون در ۲ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در مهم‌ترین دیدار این هفتۀ فوتبال اروپا و لیگ برتر انگلستان، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان تیم منچستر سیتی خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلستان، لیورپول و منچستر سیتی به ترتیب در جایگاه‌های اول و چهارم قرار گرفته‌اند. مصاف تیم‌های مدعی عنوان قهرمانی جزیره، یکی از حساس‌ترین بازی‌های این هفتۀ فوتبال اروپا را رقم زده است. دو تیم نیاز مبرمی به هر سه امتیاز این دیدار دارند و به نوعی این جدال، یک بازی شش امتیازی خواهد بود. شاگردان گواردیولا برای اینکه قافیه را به صدرنشین واگذار نکنند، نمی‌خواهند دست خالی آنفیلد را ترک نمایند. تیم لیورپول در ۵ بازی اخیر خود به ۵ پیروزی متوالی دست یافته و منچستر سیتی نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۴ پیروزی و ۱ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، منچستر سیتی و لیورپول هر کدام موفق به ثبت ۲ پیروزی برابر یکدیگر شده‌اند و ۱ دیدار میان آنها نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – لالیگا اسپانیا

در چارچوب دیدارهای هفتۀ سیزدهم لیگ باشگاهی فوتبال اسپانیا موسوم به لالیگا، اتلتیکو مادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو میزبان تیم اسپانیول خواهد بود. در جدول رده‌بندی لالیگا، اتلتیکو مادرید و اسپانیول به ترتیب در جایگاه‌های چهارم و نوزدهم قرار گرفته‌اند. شاگردان سیمئونه در صورت برتری برابر اسپانیول می‌توانند جای سوسیداد را در مکان سوم لالیگا بگیرند. تیم اتلتیکو مادرید در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته و اسپانیول نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، اتلتیکو مادرید ۲ و اسپانیول در ۳ دیدار برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

فوتبال – سری آ ایتالیا

در یکی از دیدارهای هفتۀ دوازدهم لیگ باشگاهی فوتبال ایتالیا ملقب به سری آ، پارما در ورزشگاه انیو تاردینی میزبان تیم آاس رم خواهد بود. در جدول رده‌بندی سری آ، پارما و آاس رم به ترتیب در جایگاه‌های دهم و سوم قرار گرفته‌اند. جالوروسی در این هفته‌ها تیم باکیفیتی نشان داده و نتایج خوب آن‌ها، هواداران گرگ‌ها را به ادامۀ فصل در ایتالیا و لیگ اروپا امیدوارتر ساخته است. آن‌ها در طول ۲۰ بازی خود در سری آ، تنها متحمل یک باخت شده‌اند. تیم پارما در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست دست یافته و آاس رم نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، رم ۳ و پارما در ۱ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۱ بازی میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – سری آ ایتالیا

در مهم‌ترین دیدار هفتۀ دوازدهم لیگ باشگاهی فوتبال ایتالیا ملقب به سری آ، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس شهر تورین میزبان آث میلان خواهد بود. در جدول رده‌بندی سری آ، یوونتوس و میلان به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سیزدهم قرار گرفته‌اند. یوونتوس برای پس گرفتن صدر جدول از اینترِ کونته باید در خانه، میلان بحران‌زده را از پیش‌رو بردارد. این ۲۸۸امین مصاف بین دو تیم یوونتوس و میلان خواهد بود. تیم یوونتوس در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و 1 تساوی دست یافته و آث میلان نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در 5 تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، یوونتوس در هر ۵ دیدارش برابر آث میلان موفق به پیروزی شده است.

فوتبال – لوشامپیونه فرانسه

در چارچوب دیدارهای هفتۀ سیزدهم لیگ باشگاهی دسته اول فوتبال فرانسه ملقب به لوشامپیونه، مارسی در ورزشگاه ولودروم میزبان تیم لیون خواهد بود. در جدول رده‌بندی لوشامپیونه، مارسی و لیون به ترتیب در جایگاه‌های هفتم و دوازدهم قرار گرفته‌اند. مارسی درصورت برد خانگی مقابل لیون، می‌تواند تا ردۀ دوم جدول باشگاهی فرانسه صعود کند. تیم مارسی در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته و لیون نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، لیون ۴ و مارسی در ۱ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

تنیس – مسابقات فینال لندن

در اولین دیدار از مسابقات پایان فصل فینال‌های تور جهانی نیتو لندن، نواک جوکوویچ از صربستان با رتبۀ دو جهان به مصاف متئو برتینی با رده شمارۀ ۸ دنیا از ایتالیا خواهد رفت. راجر فدرر با شش عنوان قهرمانی، رکوردار این رقابت‌ها شناخته می‌شود و این مسابقات یکی از مهم‌ترین تورنمنت‌های دنیای تنیس به حساب می‌آید. نواک جوکوویچ در ۱۰ بازی اخیر خود به ۹ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و متئو برتینی هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۷ پیروزی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تنیسور تاکنون سابقۀ هیچ گونه رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند.

تنیس – مسابقات فینال لندن

در دیگر دیدار مسابقات پایان فصل فینال‌های تور جهانی نیتو لندن، راجر فدرر از سوئیس با رتبۀ ۳ جهان به مصاف دومینیک تیم با رده شمارۀ 5 دنیا از اتریش خواهد رفت. راجر فدرر با شش عنوان قهرمانی، رکوردار این رقابت‌ها شناخته می‌شود و این مسابقات یکی از مهم‌ترین تورنمنت‌های دنیای تنیس به حساب می‌آید. راجر فدرر در ۱۰ بازی اخیر خود به ۹ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و دومینیک تیم هم در ۱۰ بازی گذشته اش آمار ۸ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تنیسور هم، دومینیک تیم 4 و راجر فدرر در ۱ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.