صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مسابقات فوتبال / پیش بینی روز نخست بازی های مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا (۱۸ مهر ۹۸)

پیش بینی روز نخست بازی های مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا (۱۸ مهر ۹۸)

4 2 1

در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ و در قاره آسیا،‌ از گروه سوم این بازی ها،‌ دو تیم ایران و کامبوج به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار روز پنجشنبه ۱۸ مهر ماه، راس ساعت ۱۷:۰۰ به وقت ایران در ورزشگاه آزادی به قضاوت پرنجال بنرجی از هند انجام خواهد شد.

پیش بینی رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ ؛ ایران – کامبوج

مقدماتی جام جهانی
تیم ملی ایران

تیم ملی ایران در تنها بازی خود در این مرحله با دو گل مقابل هنگ کنگ به برتری رسیده و هم اکنون با سه امتیاز در رده دوم جدول گروه سوم قرار دارد. در نقطه مقابل کامبوج در بازی نخست گروه مقابل هنگ کنگ به تساوی ۱-۱ رسید و در بازی دوم مقابل بحرین با نتیجه ۱-۰ مغلوب شد.

دو تیم پس از ۴۷ سال بار دیگر به مصاف یکدیگر می روند. آخرین بار در سال ۱۹۷۲ ایران با نتیجه ۲-۰ مقابل کامبوج به برتری رسید. تیم ملی ایران هم اکنون در رده نخست آسیا و رده ۲۳ جدول کلی فیفا جای دارد در حالی که کامبوج در رده ۳۶ آسیا و ۱۶۹ دنیا قرار دارد. تیم ملی ایران در دومین بازی خود در راستای رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر سامان قدوس را به علت محرومیت و سید مجید حسینی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

  • در ۱۴ بازی از ۱۵ بازی اخیر تیم ملی ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر بازی به ثبت رسیده است.
  • تیم ملی ایران در ۲۱ بازی از ۲۲ بازی اخیر خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی شکست ناپذیر بوده است.

در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و در قاره آسیا،‌ از گروه پنجم این بازی ها،‌ دو تیم بنگلادش و قطر به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار روز پنجشنبه ۱۸ مهر ماه، راس ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران انجام خواهد شد.

پیش بینی رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ ؛ بنگلادش – قطر

995305eb8a966db911324e196c0a7311 1
تیم ملی قطر

تیم ملی قطر، قهرمان قاره آسیا با کسب پیروزی ۶-۰ برابر افغانستان و تساوی بدون گل مقابل هند، با چهار امتیاز از دو بازی هم اکنون در رده اول جدول گروه پنجم قرار دارد در حالی که بنگلادش با شکست ۱-۰ برابر افغانستان، بدون امتیاز از یک بازی خود در رده پنجم جدول قرار دارد.

  • تیم ملی بنگلادش در ۸ بازی از ۹ بازی اخیر خود در رقابت های مقدماتی جام جهانی در زدن گل به حریفان ناکام بوده است.
  • در ۳ بازی اخیر تیم ملی بنگلادش در رقابت های مقدماتی جام جهانی آمار کمتر از ۲.۵ گل به ثبت رسیده است.
  • بنگلادش در ۱۰ بازی از ۱۱ بازی اخیر خود در بازی های مقدماتی جام جهانی در کسب پیروزی ناکام بوده است.
fbaa429626a02b131768b610d3ccb54a
دو تقابل تیم های ملی بنگلادش و قطر

در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و در قاره آسیا،‌ از گروه ششم این بازی ها،‌ دو تیم ژاپن و مغولستان به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار روز پنجشنبه ۱۸ مهر ماه، راس ساعت ۱۴:۰۵ به وقت ایران در ورزشگاه سایتاما انجام خواهد شد.

پیش بینی رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ ؛ ژاپن – مغولستان

2efa68f379b74b15ac662a517d751364 2
تیم ملی ژاپن

تیم ملی ژاپن، نایب قهرمان قاره آسیا با کسب پیروزی ۲-۰ مقابل میانمار با سه امتیاز از تک بازی خود هم اکنون در رده دوم جدول رده بندی گروه ششم قرار دارد. در نقطه مقابل مغولستان با کسب پیروزی ۱-۰ برابر میانمار و تحمل شکست ۱-۰ مقابل تاجیکستان، هم اکنون با سه امتیاز از دو بازی در رده سوم گروه قرار دارد.

در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و در قاره آسیا،‌ از گروه هشتم این بازی ها،‌ دو تیم کره جنوبی و سریلانکا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار روز پنجشنبه ۱۸ مهر ماه، راس ساعت ۱۴:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه هواسئونگ انجام خواهد شد.

پیش بینی رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ ؛ کره جنوبی – سریلانکا

de42dc4fa9a02e53a3ebf4dbb722341c 2
تیم ملی کره جنوبی

تیم ملی کره جنوبی با کسب پیروزی ۲-۰ مقابل ترکمنستان با سه امتیاز در رده دوم جدول گروه هشتم جای دارد و در نقطه مقابل سریلانکا با دو شکست ترکمنستان و کره شمالی، بدون امتیاز در رده آخر گروه قرار گرفته است.

  • در ۶ بازی از ۷ بازی اخیر تیم ملی سریلانکا در بازی های مقدماتی جام جهانی، این تیم متحمل شکست شده است.
  • سریلانکا در ۵ بازی از ۷ بازی اخیر خود در این رقابتها در زدن گل به حریفان ناکام بوده است.
  • در ۵ بازی از ۶ بازی اخیر کره جنوبی در رقابت های مقدماتی جام جهانی آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر بازی به ثبت رسیده است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط‌ بندی کرنر در فوتبال

شرط‌ بندی کرنر در فوتبال

در ادامه مقالات آموزش شرط بندی فوتبال در مجله بتکارت، در این مقاله به بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *