صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۹ شهریور در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۹ شهریور در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۹ شهریور ماه

والیبال – قهرمانی آسیا

از مرحلۀ نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی آسیا که به میزبانی کشورمان ایران و شهر تهران برگزار می‌شود، دو تیم ملی والیبال ایران و کره جنوبی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. هشت تیم برتر این مسابقات می‌توانند جواز حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک که در دی ماه و به میزبانی کشور چین برگزار خواهد شد را دریافت کنند. تیم ملی والیبال ایران در ۱۰ بازی اخیر خود به ۷ پیروزی و ۳ شکست دست یافته و کره جنوبی نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۶ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، ایران در ۴ و کره جنوبی نیز در ۱ بازی مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در نخستین دیدار هفتۀ چهارم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم تراکتور و گل گهر سیرجان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی تراکتور و در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، تراکتور و گل گهر سیرجان به ترتیب در جایگاه‌های پنجم و هشتم قرار گرفته‌اند. تیم تراکتور در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ تساوی دست یافته و گل گهر نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی و ۴ تساوی را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ‌گونه رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در یکی از دیدارهای مهم هفتۀ چهارم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم شهر خودرو و فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی شهر خوردو و در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، شهر خودرو و فولاد به ترتیب در جایگاه‌های اول و چهاردهم قرار گرفته‌اند. تیم شهر خودرو در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ تساوی دست یافته و فولاد خوزستان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۴ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، شهر خودرو و فولاد هر کدام موفق به ثبت ۱ پیروزی مقابل یکدیگر شده‌اند و ۳ دیدار میان آن‌ها نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در ادامه دیدارهای هفتۀ چهارم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم پیکان تهران و ماشین سازی تبریز به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی پیکان و در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، پیکان و ماشین سازی به ترتیب در جایگاه‌های پانزدهم و دهم قرار گرفته‌اند. تیم پیکان در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست دست یافته و ماشین سازی نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، پیکان ۳ بار برابر ماشین سازی به پیروزی رسیده و ۲ دیدار میان آن‌ها نیز با نتیجه مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر ایران

از بازی‌های هفتۀ چهارم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم سپاهان اصفهان و نفت مسجد سلیمان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی سپاهان و در ورزشگاه نصف جهان شهر اصفهان برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، سپاهان و نفت مسجد سلیمان به ترتیب در جایگاه‌های دوم و نهم قرار گرفته‌اند. تیم سپاهان اصفهان در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و نفت مسجد سلیمان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۴ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در۴ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، سپاهان در هر ۴ دیدارش مقابل نفت مسجد سلیمان توانسته به پیروزی برسد.

فوتبال – لیگ برتر ایران

در ادامه دیدارهای هفتۀ چهارم نوزدهمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم صنعت نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی صنعت نفت و در ورزشگاه تختی شهر آبادان برگزار خواهد شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران، صنعت نفت و ذوب آهن به ترتیب در جایگاه‌های هفتم و دوازدهم قرار گرفته‌اند. تیم صنعت نفت آبادان در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و ذوب آهن اصفهان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، ذوب آهن ۲ بار برابر صنعت نفت به پیروزی رسیده و ۳ دیدار میان آن‌ها نیز با نتیجه مساوی خاتمه یافته است.

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *