صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱ مهر در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱ مهر در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱ مهر ماه

فوتبال – بوندسلیگا آلمان

در آخرین دیدار هفتۀ پنجم لیگ باشگاهی فوتبال آلمان ملقب به بوندس لیگا، وولفسبورگ در ورزشگاه ‎ ‎فولکس‌واگن آرنا میزبان تیم هوفنهایم خواهد بود. در جدول رده‌بندی بوندس لیگا، وولفسبورگ و هوفنهایم به ترتیب در جایگاه‌های هشتم و سیزدهم قرار گرفته‌اند. تیم وولفسبورگ در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی و ۳ تساوی دست یافته و هوفنهایم نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، وولفسبورگ در ۲ و هوفنهایم در ۱ بازی برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۲ دیدار میان آن‌ها نیز با نتیجۀ مساوی به پایان رسیده است.

فوتبال – سوپر لیگ ترکیه

در یکی از دیدارهای هفته پنجم سوپر لیگ ترکیه، بشیکتاش در ورزشگاه وودافون پارک میزبان تیم باشاک شهیر خواهد بود. در جدول رده‌بندی سوپر لیگ ترکیه، بشیکتاش و باشاک شهیر به ترتیب در جایگاه‌های چهاردهم و شانزدهم قرار گرفته‌اند. تیم بشیکتاش در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته و باشاک شهیر نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار مشابه ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در 5 تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، بشیکتاش در ۴ دیدار خود مقابل باشاک شهیر به پیروزی دست یافته و یک دیدار میان آن‌ها نیز با تساوی ۱-۱ به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ برتر پرتغال

در یکی از دیدارهای هفته ششم لیگ برتر فوتبال پرتغال، براگا میزبان تیم ماریتیمو خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ پرتغال، براگا و ماریتیمو به ترتیب در جایگاه‌های شانزدهم و پانزدهم قرار گرفته‌اند. تیم براگا در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته و ماریتیمو نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، ماریتیمو و براگا هر کدام موفق به ثبت ۲ پیروزی مقابل یکدیگر شده‌اند و ۱ دیدار نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ برتر پرتغال

از هفته ششم لیگ برتر فوتبال پرتغال، دو تیم اسپورتینگ و فامالیسائو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به میزبانی اسپورتینگ و در ورزشگاه ژوزه آلوالاد برگزار می‌شود. در جدول رده‌بندی لیگ پرتغال، اسپورتینگ و فامالیسائو به ترتیب در جایگاه‌های هفتم و سوم قرار گرفته‌اند. تیم اسپورتینگ در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته و فامالیسائو نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی و ۲ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، اسپورتینگ در هر ۵ بازی مقابل فامالیسائو به پیروزی رسیده است.

والیبال – یک چهارم پایانی قهرمانی اروپا

از مرحله یک چهارم پایانی رقابت‌های والیبال قهرمانی اروپا، دو تیم ملی والیبال لهستان و آلمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. تیم ملی والیبال لهستان در ۱۰ دیدار اخیر خود به آمار فوق‌العادۀ ۱۰ پیروزی متوالی دست یافته و در سوی دیگر میدان نیز آلمان‌ها در ۱۰ دیدار گذشته‌شان آمار ۴ پیروزی و ۶ شکست را به ثبت رسانده‌اند. در ۵ تقابل گذشته این دو تیم هم، لهستان در ۳ و آلمان نیز در ۲ بازی برابر یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند.

والیبال – یک چهارم پایانی قهرمانی اروپا

از مرحله یک چهارم پایانی رقابت‌های والیبال قهرمانی اروپا، دو تیم ملی والیبال روسیه و اسلواکی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. تیم ملی والیبال روسیه در ۱۰ دیدار اخیر خود به آمار فوق‌العادۀ ۱۰ پیروزی متوالی دست یافته و در سوی دیگر میدان نیز تیم اسلواکی در ۱۰ دیدار گذشته‌شان آمار ۵ پیروزی و ۵ شکست را به ثبت رسانده‌اند. در ۳ تقابل گذشته این دو تیم هم، روسیه در هر ۳ دیدار خود برابر اسلواکی به پیروزی رسیده است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *