صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ شهریور در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ شهریور در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۱ شهریور ماه

بسکتبال – جام جهانی چین

از گروه سوم مسابقات جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، دو تیم ملی بسکتبال تونس و ایران در شهر گوانگژو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. هر دو تیم تونس و ایران در دیدارهای نخست خود در این رقابت‌ها به ترتیب مقابل تیم‌های اسپانیا و پورتوریکو مغلوب شده بودند. تیم ملی بسکتبال تونس در ۱۰ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۶ شکست دست یافته و ایران نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۶ پیروزی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، دو تیم ملی بسکتبال ایران و تونس تاکنون تنها یک بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که آن بازی با پیروزی ۷۱ به ۵۸ تیم ملی ایران در سال ۲۰۱۰ به پایان رسیده است.

بسکتبال – جام جهانی چین

از گروه اول مسابقات جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین، دو تیم ملی بسکتبال چین و لهستان در شهر بیجینگ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. هر دو تیم چین و لهستان در دیدارهای نخست خود در این رقابت‌ها به ترتیب مقابل تیم‌های کاستاریکا و ونزوئلا به پیروزی رسیده اند. تیم ملی بسکتبال چین در ۱۰ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۶ شکست دست یافته و لهستان نیز در ۱۰ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی و 7 شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، دو تیم ملی بسکتبال چین و لهستان تاکنون تنها یک بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که آن بازی با پیروزی ۸۱ به ۷۰ تیم ملی لهستان در سال ۲۰۱۲ به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ دسته ۱ ایران

در چارچوب هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران، دو تیم فجرسپاسی و ملوان در شهر شیراز به مصاف یکدیگر خواهند رفت. فجرسپاسی شیراز که در هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان به برتری۱-۰ رسیده بود، در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته و ملوان بندر انزلی نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل اخیر این دو تیم هم، فجر و ملوان ۲ بار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و یک دیدار میان آنها نیز با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ دسته ۱ ایران

در ادامه مسابقات لیگ آزادگان دو تیم مس رفسنجان و نیروی زمینی به مصاف هم خواهند رفت. نیروزی زمینی در شرایط بسیار بدی حضور دارد و آن ها در ۵ بازی آخر خود باخته‌اند. وضعیت مس رفسنجان بهتر است و آن ها در ۵ بازی آخر خود ۲بازی را برده اند و در ۳ مسابقه تساوی کرده اند. مس رفسنجان در جایگاه هفتم و نیروی زمینی در جایگاه هفدهم لیگ قرار دارد.

فوتبال – لیگ دسته ۱ ایران

در چارچوب هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران، دو تیم سپید رود و استقلال خوزستان در شهر رشت به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به نوعی تقابلِ دو تیم سقوط کرده لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران نیز به شمار می‌آید. سپید رود رشت در 5 بازی اخیر خود به 1 پیروزی، ۱ تساوی و ۳ شکست دست یافته و استقلال خوزستان نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ تساوی و ۴ شکست را به ثبت رسانده است. در ۴ تقابل اخیر این دو تیم هم، استقلال خوزستان ۲ بار مقابل سپیدرود به برتری دست یافته و ۲ دیدار دیگر نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره غزل شکوهی

آواتار غزل شکوهی

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *