صفحه اصلی / فوتبال / فوتبال ایران / مذاکره تیم تراکتورسازی با افشین قطبی

مذاکره تیم تراکتورسازی با افشین قطبی

در پایان هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، جورج لیکنز سرمربی بلژیکی تیم تراکتورسازی تبریز تصمیم گرفت از این باشگاه جدا شود. همچنین افشین قطبی نیز تصمیم گرفت تا از فولاد خوزستان جدا شود.

مذاکره تیم تراکتورسازی با افشین قطبی برای هدایت این تیم در نوزدهمین دوره لیگ خلیج فارس

مسئولان تیم تراکتورسازی تبریز با افشین قطبی وارد مذاکره شدند و با او به توافقاتی نیز دست یافتند، قرار شد که در جلسه هیئت مدیره که مدیرعامل جدید باشگاه هم در آن حضور خواهد داشت، در این مورد تصمیم گیری شود. البته شنیده می شود که که اعضای هیئت مدیره این باشگاه تبریزی با مربی ایرانی مخالفت هستند و قصد دارند سرمربی خارجی جذب کنند. به همین دلیل محمد رضا زنوزی، مالک باشگاه با دو سرمربی خارجی مذاکراتی داشته است. هنوز چیزی به صورت دقیق مشخص نیست و پس از جلسه اعضای هیئت مدیره با مدیرعامل در خصوص سرمربی جدید باشگاه تصمیم گیری خواهد شد. تیم تراکتورسازی افشین قطبی مدیر برنامه های افشین قطبی در خصوص پیشنهاد تیم تراکتورسازی گفت:

ما همیشه در خلوت مذاکره خواهیم کرد و پس از نهایی شدن آن را اعلام می کنیم. هنوز هیچ مذاکره ای به صورت رسمی با این باشگاه تبریزی نداشته ایم. او این باشگاه را دوست دارد و می تواند آن ها را به جایگاه واقعی شان برساند. پیش از این با فدراسیون فوتبال در خصوص هدایت تیم ملی فوتبال امید ایران مذاکره کردیم که به دلیل یکسری مسائل افشین تصمیم گرفت این پیشنهاد را رد کند تا به صورت کلی این موضوع منتفی شود. سه پیشنهاد به دست ما رسیده است که یکی از آن ها مربوط به لیگ دسته دوم فوتبال اسپانیا است. البته به احتمال فراوان این پیشنهاد رد خواهد شد. در ایران سه پیشنهاد برای ما وجود داشت که آن ها را رد کردیم. الان به جز سرخپوشان تبریزی، با یک باشگاه دیگر هم در حال مذاکره هستیم.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره صابر علی‌زاده

آواتار صابر علی‌زاده

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ( الوحده - پرسپولیس )

فوتبال ایران | پرسپولیس و سه اتفاق رویایی در صورت قهرمانی در آسیا

به گزارش سایت بتکارت ، کمتر از ۲ هفته به یکی از حساس ترین و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *