صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / بوکس؛ مبارزه دوم آنتونی جاشوا و اندی روییز ، شانزده آذر برگزار خواهد شد

بوکس؛ مبارزه دوم آنتونی جاشوا و اندی روییز ، شانزده آذر برگزار خواهد شد

4 2 1

آنتونی جاشوا ، در تاریخ هفتم دسامبر سال جاری میلادی (شانزدهم آذرماه) در یک مبارزه حساس بر سر عناوین جهانی به مصاف اندی روییز جونیور خواهد رفت. این مبارزه در کشور عربستان سعودی برگزار خواهد شد.

آنتونی جاشوا و اندی روییز چندماه دیگر مبارزه دوم خود را برگزار می‌کنند

آنتونی جاشوا در ماه ژوئن، عناوین جهانی خود را به اندی روییز جونیور واگذار کرد. روییز با پیروزی در آن مبارزه به نخستین مکزیکی تاریخ تبدیل شد که در دسته سنگین وزن به عناوین قهرمانی دست پیدا می کند. پیش از آن که روییز سالن مدیسن اسکوئر گاردن شهر نیویورک را با کمربندهای WBA،WBO و IBF ترک کند، آنتونی جاشوا در آن مبارزه، چهار بار توسط رقیبش ناک داون شد. بلافاصله پس از آن که داور مبارزه اول بین این دو بوکسور را متوقف کرد، مدیر برنامه جاشوا که ادی هرن نام دارد، به درون رینگ آمد و میکروفون را در دست گرفت. هرن رو به هوادارانی که در بهت و حیرت فرو رفته بودند، اعلام کرد که در اولین فرصت، بند مربوط به مبارزه مجدد فعال خواهد شد و تلاش بر این خواهد بود که مبارزه بعدی در خاک بریتانیا انجام شود. هرچند، تمام حرف های ادی هرن درست از آب در نیامد، مبارزه دوم جاشوا و روییز به جای بریتانیا در عربستان سعودی برگزار خواهد شد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این کشور خاورمیانه‌ای به منظور به دست آوردن میزبانی این مبارزه، نزدیک به ۷۰ میلیون دلار درآمد را برای طرفین تضمین کرده است. در ابتدا شهرهای کاردیف و نیویورک بیشترین شانس را برای کسب میزبانی این مبارزه داشتند، اما اندی روییز بی میلی خود را از مبارزه در خاک بریتانیا به طور شفافی اعلام کرد. از طرف مقابل، آنتونی جاشوا نیز برای بازگشت دوباره به نیویورک اشتیاق نداشت. کشور عربستان سعودی، سال گذشته نیز میزبانی مبارزه فینال مسابقات بوکس جهانی سوپر سریز در دسته میان وزن بین جورج گرووز و کالم اسمیت را بر عهده داشت.

آنتونی جاشوا اندی روییز

آنتونی جاشوا اوایل هفته جاری در مصاحبه با اسکای اسپرتس گفت:

مبارزه با روییز رویدادی است که می دانم توان پیروزی در آن را دارم و همین عامل است که موجب اهمیت این مبارزه می‌شود، چون می‌دانم که می توانم روییز را ببرم. چیزی که اهمیت بیشتری به این مبارزه می‌دهد، نحوه آماده شدن من برای آن است. به همین دلیل زمانی که گزینه هایم برای آن که چه کاری به منظور آماده شدن برای این مبارزه – ادامه دادن با همان روش قبلی، اضافه کردن روش های جدید و یا کنار گذاشتن روش های تمرینی قبلی – باید انجام بدهم را بررسی می کردم، به این نتیجه رسیدم که باید گزینه دوم را انتخاب کنم چون من محصول چیزهایی هستم که در باشگاه آموخته‌ام.

جاشوا که ۲۲ پیروزی و یک شکست در کارنامه حرفه‌ای خود دارد در ادامه گفت:

من می‌خواهم به چیزی که اکنون در اختیار دارم، اضافه کنم. پس زمانی که در مبارزه مجدد به مصاف روییز می روم، او تصور خواهد کرد که این بهترین فرم جاشوا در رینگ است. من هم فکر می کنم که در دیدار قبلی با اندی روییز در بهترین حالتش روبرو شدم. اما زمانی که برای مبارزه مجدد وارد رینگ شوم، او با یک جانور کاملا جدید مواجه خواهد شد.

آنتونی جاشوای ۲۹ ساله، متولد واتفورد انگلستان است و ۱۹۸ سانتی متر قد دارد. جاشوا در ۲۳ مبارزه تنها یک بار شکست خورده و ۲۲ بار حریفانش را شکست داده است. او در ۲۱ مبارزه، بوکسور رقیب را ناک اوت کرده است! جاشوا همچنین موفق به کسب مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن نیز شده است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *