صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / لیگ ملت های والیبال ؛ پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا

لیگ ملت های والیبال ؛ پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا

ظهر امروز (جمعه) تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود در لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ چین به مصاف ایتالیا رفت و توانست پیروز این دیدار شود.

پیش‌بینی مسابقات لیگ ملت های والیبال

پیروزی تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدارش در لیگ ملت های والیبال

در پایان این دیدار ملی پوشان کشورمان توانستند با نتیجه ۳ بر ۱ ایتالیا را شکست دهند تا در اولین دیدار خود مقابل این تیم قدرتمند نتیجه کسب کند.

ایتالیایی ها بازی را در ست اول بهتر آغاز کردند و ابتدا ۸ بر ۵ پیش افتادند، این روند تا وقت استراحت دوم ادامه داشت و آن ها ۱۶ بر ۱۳ جلو بودند. سرویس ها و اسپک های بی نقص بازیکنان ایتالیا باعث شدند تا در ادامه هم امتیازات لازم را کسب کنند و در پایان با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ در این ست پیروز شوند و ۱ بر ۰ پیش افتند.

ایتالیایی ها ست دوم را هم قاطعانه آغاز کردند و چند امتیاز پیش افتادند. آن ها ۵ بر ۰ جلو بودند و در پایان وقت استراحت اول هم نتیجه بازی ۸ بر ۳ بود. ملی پوشان تلاش زیادی کردند تا اختلاف را کم کنند و در نهایت در وقت استراحت دوم هم نتیجه ۱۶ بر ۱۳ به سود ایتالیا رقم خورد. اما در ادامه ورق بازی برگشت، با حضور فیاضی که سبب شد سرویس های بی نقص و توپیگیری های خوبی را انجام دهد، ایران ۲۱ بر ۲۰ پیش افتاد تا سرمربی ایتالیا درخواست وقت استراحت کند. اما این اتفاق تاثیری نداشت و کشورمان توانست این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ پیروز شود تا نتیجه در مجموع ۱ بر ۱ برابر شود.

لیگ ملت های والیبال تیم ملی والیبال ایران امیر غفور

ست سوم را شاگردان تیم ملی والیبال ایران بهتر آغاز کرد و در پایان وقت استراحت اول توانستند ۸ بر ۶ حریف را شکست دهند. در ادامه ایتالیا بهتر عمل کرد و توانست در وقت استراحت دوم نتیجه را ۱۶ بر ۱۴ کند، اما این پایان کار نبود و شاگردان کولاکوویچ این ست را هم ۲۵ بر ۲۳ پیروز شدند تا نتیجه دیدار ۲ بر ۱ شود.

در چهارمین ست این دیدار از رقابت های لیگ ملت های والیبال ایتالیا بازی را بهتر آغاز کردند و اختلافی ۴ امتیازی ایجاد کرد. اما شاگردان کولاکوویچ توانستند اختلاف را جبران کنند و نتیجه ۱۴ بر ۱۲ شد. در نهایت بازی خوب شاگردان کولاکوویچ ادامه داشت و ست چهارم را هم ۲۵ بر ۲۳ پیروز شدند تا نتیجه این دیدار ۳ بر ۱ به سود تیم ملی والیبال ایران رقم بخورد.

امیر غفوری، بازیکن کشورمان و گابریله نلی بازیکن ایتالیا در این دیدار هر کدام ۲۰ امتیاز کسب کردند تا امتیاز آور ترین بازیکن میدان شناخته شوند. همچنین غفور به عنوان بهترین بازیکن زمین هم انتخاب شد.

ایتالیا که پس از برزیل و آمریکا سومین کشور در رنکینگ جهانی است، تا پیش از این دیدار ۲۰ بار به مصاف کشورمان رفته بود و ۶ بار شکست خورده بود. این هفتمین شکست لاجوردی پوشان برابر کشورمان بود.

کشورمان در ادامه بازی های لیگ ملت های والیبال فردا (شنبه) به مصاف چین و روز یکشنبه به مصاف آلمان خواهد رفت و باید دید چه نتایجی در این بازی ها خواهد گرفت.

پیش‌بینی مسابقات لیگ ملت های والیبال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره صابر علی‌زاده

آواتار صابر علی‌زاده

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *