صفحه اصلی / فوتبال / فوتبال ایران / پیش بینی فوتبال لیگ برتر ایران ؛ دومین تیم سقوط کننده به لیگ یک کیست؟

پیش بینی فوتبال لیگ برتر ایران ؛ دومین تیم سقوط کننده به لیگ یک کیست؟

هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران امروز (یکشنبه – ۱۵ اردیبهشت) به پایان خواهد رسید. همانطور که در بالای جدول رقابت سختی برای قهرمانی وجود دارد، در انتهای جدول رده بندی هم جنگ سختی برای بقا در لیگ به وجود آمده است.

پیش‌بینی مسابقات لیگ برتر خلیج فارس ایران در سایت بتکارت

جدال سخت نفت مسجد سلیمان و سپیدرود رشت برای باقی ماندن در لیگ برتر ایران ؛ کدام تیم همسفر استقلال خوزستان می شود؟

تیم فوتبال استقلال خوزستان اوضاع بسیار بدی در هجدهمین دوره لیگ خلیج فارس داشت. آبی پوشان خوزستان که به دلیل مشکلات مالی ۶ امتیاز خود را به خاطر رای فیفا از دست دادند تا پایان هفته بیست و هشتم لیگ خلیج فارس ۱۲ امتیاز کسب کرده اند و سقوط شان به لیگ دسته اول فوتبال ایران قطعی شده است. خوزستان یک نماینده خود را در لیگ برتر ایران از دست داد. استقلال خوزستان در ۲۸ دیدار خود، ۳ برد، ۹ تساوی و ۱۶ شکست داشته است که ۱۸ امتیاز می شود اما به دلیل کسر ۶ امتیاز، با ۱۲ امتیاز راهی دسته یک شد. آبی پوشان خوزستان در لیگ هجدهم مشکلات مالی زیادی داشتند و چندین بار سرمربی تیم شان را عوض کردند، اما هیچکدوم این تلاش ها نتوانست این تیم بحران زده را در لیگ برتر ایران نگه دارد.

یک تیم دیگر باید به همراه استقلال خوزستان راهی دسته اول شود، جنگ برای باقی ماندن در سطح اول فوتبال ایران بین تیم های نفت مسجد سلیمان و سپیدرود رشت است. یک تیم از شمال و یک تیم از جنوب کشور جنگ سختی برای بقا به راه انداخته اند. این دو تیم در هفته بیست و هشتم به مصاف یکدیگر رفتند که در دیداری جنجالی به تساوی رسیدند تا همچنان رقابت این دو تیم نزدیک پیش برود. نفت مسجد سلیمان ۳ برد، ۱۲ تساوی و ۱۳ باخت کسب کرده است تا با ۲۱ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی لیگ برتر ایران قرار گیرد. تیم سپیدرود رشت نیز با کسب ۳ برد، ۱۱ تساوی و ۱۴ شکست توانسته ۲۰ امتیاز کسب کند و در رده پانزدهم قرار گیرد و فعلا خطر بیشتری را نسبت به نفت مسجد سلیمان برای سقوط به دسته اول احساس کند.

لیگ برتر ایران تیم سپیدرود

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در دو دیدار باقی مانده اش ابتدا در هفته بیست و نهم مهمان پیکان تهران است و سپس در هفته پایانی به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان خواهد رفت که در این دیدار میزبان است. تیم سپیدرود رشت نیز در هفته بیست و نهم میزبان نساجی مازندران است و در هفته پایانی مسابقات دیدار سختی مقابل استقلال تهران در ورزشگاه آزادی خواهد داشت. هر دو تیم بازی های سختی را در دو هفته پایانی مسابقات دارند، به خصوص در هفته پایانی که به مصاف نماینده های ایران در جام باشگاه های آسیا خواهند رفت. به همین دلیل اگر این دو تیم می خواهند در لیگ برتر باقی بمانند، باید در هفته بیست و نهم حریف خود را شکست دهند تا شانس شان برای باقی ماندن در لیگ بیشتر شود.

در صورتی که نفت مسجد سلیمان به لیگ یک سقوط کند برای خوزستانی ها خیلی بد خواهد شد، زیرا هر دو تیم سقوط کننده لیگ هجدهم به دسته یک خوزستانی خواهند بود.

پیش‌بینی مسابقات لیگ برتر خلیج فارس ایران در سایت بتکارت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره صابر علی‌زاده

آواتار صابر علی‌زاده

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ( الوحده - پرسپولیس )

فوتبال ایران | پرسپولیس و سه اتفاق رویایی در صورت قهرمانی در آسیا

به گزارش سایت بتکارت ، کمتر از ۲ هفته به یکی از حساس ترین و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *