صفحه اصلی / فوتبال / لیگ اروپا / صحبت های اونای امری پیش از دیدار تیم آرسنال با تیم ناپولی در لیگ اروپا

صحبت های اونای امری پیش از دیدار تیم آرسنال با تیم ناپولی در لیگ اروپا

4 2 1

در یکی از بازی های دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، تیم ناپولی میزبان تیم آرسنال است. بازی رفت با پیروزی 2 بر 0 نماینده انگلیس خاتمه یافت تا شاگردان امری با روحیه و انگیزه بیشتری پای به دیدار برگشت بگذارند.

پیش بینی در بتکارت

کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیم ناپولی – تیم آرسنال در لیگ اروپا

بازی رفت در لیگ اروپا در خانه بود و حالا باید در خاک ایتالیا و در ورزشگاه سن پائولو بازی کنیم. مسابقه متفاوت و سختی خواهد شد چون تیم ناپولی با ترکیب با کیفیت خود، هواداران زیادی را در ورزشگاه خواهد داشت. تیم ناپولی آماده است که با هوش و تمرکز خود در خانه به میدان برود و بازیکنانی دارند که قادر به تغییر شرایط هستند و نتیجه بازی رفت را جبران کنند. در طرف مقابل، ما هم بازیکنان با تجربه ای داریم و می دانیم که 90 دقیقه، زمان زیادی است. می خواهیم بدون توجه به نتیجه بازی رفت، به سن پائولو برویم.

برای برد، گلزنی و متوقف کردن ناپولی به میدان خواهیم رفت. می خواهیم از فضاهای موجود در زمین استفاده کنیم و البته که به ساختار تیم ناپولی و توانایی های تکنیکی بازیکنان موثر ناپولی همچون مرتنز، اینسینیه و زیلینسکی احترام می گذاریم. آنها بازیکنان بسیار با کیفیتی دارند که می توانند هر تیمی را به دردسر بیندازند. در عوض ما هم بازیکنانی داریم که می توانیم مقابل آنها بجنگیم و مستحکم باقی بمانیم.

آرسنال
Arsenal – السکاندر لاکازت

صعود به مرحله بعدی لیگ اروپا؟ بازی رفت در لیگ اروپا در خانه بود و موفق شدیم بازی را ببریم؛ نتیجه ای عادی بود. حالا در آستانه بازی برگشت هستیم و ناپولی در خانه بسیار قدرتمند تر بازی می کند. در نظر گرفتن اینکه در این بازی شکست بخوریم، یک احتمال است بنابراین نمی توانیم در مورد صعود به دور بعدی صحبت کنیم. همه چیز 50-50 بوده و هنوز چیزی عوض نشده است اما ذهنیت و هدف تیم آرسنال در این بازی کسب پیروزی خواهد بود.

این دیدار از ساعت 23:30 امشب به وقت تهران برگزار خواهد شد.

پیش بینی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

یورو 2020

معرفی کامل سری مسابقات یورو 2020 | UEFA Euro 2020

مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020، که معمولا به عنوان قهرمانی اروپا یوفا 202، UEFA …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *