صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / پیش‌بینی فینال تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰ ؛ نواک جوکوویچ – دومینیک تیم

پیش‌بینی فینال تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰ ؛ نواک جوکوویچ – دومینیک تیم

4 2 1

مسابقات اوپن استرالیا باز هم به پله آخر خود رسید و در فینال تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰ در بخش مردان نواک جوکوویچ و دومینیک تیم و در بخش زنان سوفیا کنین- گاربینیه موگوروسا با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا تکلیف قهرمان این دوره نیز مشخص گردد. با داشتن اطلاعات کافی این فینال جذاب، پیش‌بینی موفقی را با بتکارت تجربه نمایید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

فینال تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰ ؛ قهرمان این دوره را با بتکارت پیش‌بینی کنید

در بخش مردان
برگزار کننده فینال: نواک جوکوویچ- دومینیک تیم

در حالی که در بنگاه‌های شرط بندی بازی فینال را بین دو تنیسور برتر دنیا یعنی رافائل نادال و نواک جوکوویچ پیش‌بینی کرده بودند، اما نادال با شکست از دومینیک تیم در مرحله یک چهارم نهایی از رسیدن به فینال باز ماند. جوکوویچ توانست مرد شماره سه تنیس دنیا یعنی راجر فدرر را مغلوب کند و به فینال برسد و از آن طرف دومینیک تیم به روند رو به رشد خود ادامه داد و با شکست زورف در نیمه نهایی پای دیگر فینال شد.

در نخستین دیدار از دور نیمه‌ پایانی مسابقات آزاد استرالیا ۲۰۲۰ نواک جوکوویچ قهرمان هفت دوره اوپن استرالیا با شکست راجر فدرر در سه ست متوالی، برای هشتمین بار به دیدار پایانی این رقابت‌ها راه یافت‌. این دیدار ۲ ساعت و ۱۸ دقیقه به طول انجامید. (نتیجه: ۳-۶ ۴-۶ ۶-۷) استاد سوئیسی که در بازی قبلی خود مقابل تنیس سندگرن از ناحیۀ کشالۀ ران دچار مصدومیت شد، در این مسابقه نیز یک بار وقت استراحت پزشکی گرفت و برای مداوا به بیرون از زمین مسابقه رفت. این مصدومیت حرکت او را در زمین تحت تاثیر قرار داده بود‌. جوکوویچ با شکست فدرر، به ۲۷ پیروزی خود برابر حریف سوییسی (در برابر ۲۳ شکست) رسید. او حالا حدود ۸ سال است که در مسابقات گرند اسلم به فدرر نباخته است. آخرین پیروزی فدرر مقابل جوکوویچ به نیمه‌نهایی مسابقات ویمبلدون ۲۰۱۲ باز می‌گردد. «نوله» هم‌چنین برای ۲۶ـمین بار به دیدار پایانی یک تورنمنت گرند اسلم راه یافت و به روند شکست‌ناپذیری خود در نیمه‌نهایی اولین گرند اسلم سال ادامه داد.

فینال تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰
بازیکن صرب پس از بازی گفت:

راجر خیلی خوب شروع کرد و من کمی در اوایل بازی مضطرب بودم. راجر مشخصاً مصدوم بود و حرکتش در زمین حتی نزدیک به بهترین حالت خود هم نبود‌. قابل تحسین است که به زمین آمد و تا آخر ادامه داد. او بازی قبلی خود را نیز به سختی ادامه داد و با یک بازگشت زیبا به بازی کار خود را تمام کرد. در تنیس وقتی مصدوم باشید با حد نرمال خود کاملا فاصله خواهید گرفت. خوشحال هستم که توانستم به فینال راه پیدا کنم و امیدوارم بازی زیبایی شاهد باشیم.

مرد شماره ۲ تنیس جهان روز یک‌شنبه در فینال برای کسب ۱۷ـمین گرند اسلم خود مبارزه خواهد کرد. گفتنی است جوکوویچ در صورت قهرمانی در ملبورن، در رده بندی جهانی، صدر جدول را از نادال پس خواهد گرفت و دوباره در رتبه یک جهان خواهد ایستاد. لازم به ذکر است نادال پیش از این در برابر دومینیک تیم که حریف جوکوویچ است، در یک چهارم نهایی مغلوب و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در مسابقه دیگر دومینیک تیم نفر پنجم تنیس جهان با شکست الکساندر زورف در نبردی پایاپای، برای نخستین بار به فینال مسابقات گرند اسلم اوپن استرالیا راه یافت. تنیس‌باز اتریشی در این دیدار که ۳ ساعت و ۴۲ دقیقه به طول انجامید ابتدا ست نخست را به دوست و رقیب بلندقامتش واگذار کرد اما در سه ست بعدی به برتری رسید تا روز یک‌شنبه سومین حضورش در فینال یک گرند اسلم را تجربه کند. (نتیجه: ۶-۷ ۶-۷ ۴-۶ ۶-۳)

تیم در این مسابقه عملکرد فوق‌العاده‌ای در برگرداندن سرویس‌های زورف داشت و ۳۲ درصد از امتیازهای سرویس اول او را که به طور متوسط ۲۰۱ کیلومتر بر ساعت سرعت داشتند، از آن خود کرد. آن هم در شرایطی که زورف امروز توانست ۸۱ درصد از سرویس‌های اول خود را در زمین حریف فرود بیاورد که آمار قابل‌توجهی محسوب می‌شود. تیم هم‌چنین با پیروزی مقابل زورف، نخستین بازیکن اهل اتریش لقب گرفت که به دیدار پایانی مسابقات آزاد استرالیا صعود می‌کند.

39539cb2e751a92425e1223763fae2d9
پس از این دیدار، تیم در مصاحبه با جان مک‌انرو اظهار داشت:

من دو مرتبه به فینال رولان گاروس رسیده‌ام و هر دو بار هم با نادال رو‌به‌رو شدم. حالا باید اینجا با جوکوویچ بازی کنم که با ۷ عنوان “پادشاه استرالیا” است. حداکثر تلاشم را برای پیروزی خواهم کرد. اما حتی اگر بازنده هم از زمین خارج شوم،‌ ناامید نخواهم شد و به تلاشم ادامه خواهم داد، چون در مسیر درستی قرار دارم که به آن باور دارم. بازی با زورف نیز بسیار خوب پیش رفت و بازی نزدیکی بود. هر دو تلاشمان را انجام دادیم و خوشحال هستم که پیروز میدان بودم. قطعا مسابقه سختی در پیش است ولی هرکاری که بتوانم برای پیروزی انجام خواهم داد.

بازیکن ۲۶ ساله روز یک‌شنبه برای فتح اولین گرند اسلم خود باید با نواک جوکوویچ قهرمان ۷ دورهٔ رقابت‌ها مسابقه دهد.

در بخش بانوان
برگزار کننده فینال: سوفیا کنین- گاربینیه موگوروسا

در بخش بانوان و در دیدار نخست دور نیمه‌پایانی، سوفیا کنین آمریکایی با خلق یک شگفتی توانست اشلی بارتی نفر اول تنیس زنان را در دو ست نزدیک شکست دهد و برای نخستین بار به فینال یک گرند اسلم صعود کند. (نتیجه: ۵-۷ ۶-۷) بارتی قهرمان اپن فرانسه ۲۰۱۹ که به‌دنبال دومین عنوان گرند اسلم خود بود، در صورت صعود به فینال اوپن استرالیا به نخستین زن استرالیایی در ۴۰ سال گذشته تبدیل می‌شد که به این مهم دست می‌یافت.

در مسابقۀ دیگر، گاربینیه موگوروسا قهرمان دو دورۀ گرند اسلم برابر سیمونا هالپ نفر اول سابق تنیس زنان به برتری دست یافت و برای اولین بار به فینال اپن استرالیا راه یافت. (نتیجه: ۵-۷ ۶-۷) این چهارمین حضور موگوروسا در در فینال یکی از گرند اسلم‌های ۴ گانه به شمار می‌رود.

در رقابت‌های بخش دونفره زنان نیز کریستینا ملادنوویچ و تیمه‌آ بابوش با غلبه بر سو-وه شه و باربورا استریتسووا در دو ست متوالی، به عنوان قهرمانی دست یافتند. (نتیجه: ۱-۶ ۲-۶) ملادنوویچ و بابوش در این مسابقات حتی یک ست را به حریفان خود واگذار نکردند.

با پیش‌بینی فینال تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰ همراه سایت بتکارت باشید

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.