صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / تصمیم جدی مرسدس بنز برای هیبریدی کردن موتورهای فرمول یک این کمپانی

تصمیم جدی مرسدس بنز برای هیبریدی کردن موتورهای فرمول یک این کمپانی

4 2 1

بنا بر گمانه زنی هایی در خصوص تغییر ضوابط کلی فرمول یک ، خبر هایی به گوش می رسد که فعلا کمپانی مرسدس بنز قصد ندارند قوانین جدیدی وضع کنند و انتظار می رود تا چند سال آینده همین روند باقی بماند. زیرا قرار بود در سال ۲۰۲۱ این تغییرات بررسی و اعلام نهایی شود که فعلا منتفی شده است و شرکت های خودرو سازی بزرگ بدین وسیله می توانند تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنند.

پیش‌بینی مسابقات فرمول یک در سایت بتکارت

مدیر تیم مرسدس بنز نیز در همین راستا اذعان داشت که فرمت بعدی موتورهای فرمول یک که تا سال ۲۰۲۵ به استقبال آن ها می رویم باید شامل اجزاء هایبرید قوی تری باشند. این خبر را توتو ولف مدیر این کمپانی اعلام کرد و در مصاحبه ای با خبرنگاران در این خصوص گفت:

من معتقد هستم باید از صنعت خودروسازی جاده ای پیروی کرده و به سمت الکتریکی شدن پیش برویم. به نظر من، باید این رشته نیز به روز باشد و از زمان حال پیروی کند و با تغییراتی که هر سال در هر رشته ای و یا در زمینه تکونولوژی بوجود می آید ما هم به روز رسانی شویم. ما در این ورزش، در تحول تکنولوژی در رده میانه در زمینه خودروسازی جاده ای هستیم و از سطح بالایی برخوردار نیستیم.برای شما مثالی بزنم که مثلا اکثرمان همانطور که مشاهده می کنید، بیشتر ما طرفدار موتور پر سر و صدا و قدیمی را دوست داریم و می پسندیم و دوست داریم مطابق با نظرمان این موتور به شکل قدیمی باشد اما تکنولوژی به این سمت پیش نمی رود و این روشی که ما دوست دارم بر اساس تکنولوژی به روز نیست.

مرسدس در فکر موتورهای هیبریدی فرمول یک

مرسدس در فکر موتورهای هیبریدی فرمول یک
وی در خصوص تغییر نکردن فعلی قوانین اذعان داشت:

کار درستی را انجام دادند تا فعلا به قوانین تغییری را وارد نمی سازند. بنابراین نظر من این است که کار ما در زمینه حفظ قوانین برای چند سال آینده درست بوده زیرا با قوانین جدید، هزینه زیادی باید صرف توسعه آن ها شود و همه شرکت های خودرو سازی متحمل هزینه گزافی بر طبق آن قوانین می شدند به جای این که در فکر این باشند که سیستم و موتور ها و همه اجزا را ارتقا دهند مجبور به پیروی کردن از قوانین می شدند.

موتورهای هیبرید مرسدس بنز:

بنا بر پیش بینی هایی که با مدیران عالی رتبه و متخصصان انجام دادیم تا سال ۲۰۲۵ پنجاه درصد موتورهای خود را هایبرید و تا سال ۲۰۳۰ به صورت کامل این کار را انجام خواهیم داد و در آینده ای نه چندان دور شما مرسدس بنز را تمام هایبریدی خواهید دید.یکی از چیزهایی که باید بهش بپردازیم نیز صدای موتور است. صدا چیزی است که ما باید به آن توجه کنیم و یا حداقل درباره آن صحبت کنیم اما معتقدیم که بعد از ۲۰۲۵، هایبریده شدن افزایش خواهد داشت و اکثر کمپانی ها سعی در به روز کردن سیستم های خود خواهند داشت. هم چنین مطمئن هستم شرکت های خودرو سازی دیگر از قبیل تویوهارو تانابه، مدیر فنی هوندا و همچنین گانتر اشتاینر، مدیر تیم هاس نیز با صحبت های بنده موافق هستند و معتقدند که فرمول یک باید موتورهای هایبرید فعلی را حفظ کرده و با تکنولوژی حرکت کند. اگر این تکنولوژی که ازش صحبت می کنیم همچنین خواستاری دارد تا چنین تغییراتی اعمال شود که اجزاء هایبرید سطح بالاتری داشته باشد با انرژی های تجدید پذیر یا برق پس هدف ما هم این است که بتوانیم این مهم را اعمال و انجام دهیم تا روز به روز شاهد پیشرفت مرسدس بنز در عرصه جهانی باشیم.

پیش‌بینی مسابقات فرمول یک در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *