صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / تحلیل شرط‌بندی؛ غیبت سرخیو بوسکتس برابر اتلتیکو مادرید به دلیل محرومیت

تحلیل شرط‌بندی؛ غیبت سرخیو بوسکتس برابر اتلتیکو مادرید به دلیل محرومیت

4 2 1

بارسلونا قادر نیست در بازی با اتلتیکو مادرید ، روی سرخیو بوسکتس حساب کند و والورده در بازی حساس هفته بعد، دردسر کمتری در چیدمان خط میانی خواهد داشت.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

به گزارش مارکا، در جریان پیروزی ۱-۲ بارسلونا مقابل لگانس، بوسکتس در دقیقه ۳۲ با خطا روی روکه مسا با کارت زرد داور جریمه شد. این کارت، پنجمین اخطار فصل بوسکتس بود و بدین ترتیب او قادر نیست در بازی هفته آینده مقابل اتلتیکو مادرید در واندا مترو پولیتانو شرکت کند. این اتفاق در حالی رخ داد که شرایط این بازیکن در بارسا روز به روز پیچیده‌تر شده است و دیگر همانند فصل‌های گذاشته بازیکن بدون جایگزین در ترکیب این تیم نیست.

غیبت سرخیو بوسکتس برابر اتلتیکو مادرید

غیبت سرخیو بوسکتس برابر اتلتیکو مادرید
در جریان پیروزی ۱-۲ بارسلونا مقابل لگانس، سرخیو برای چندمین بار در فصل جاری در نیمه دوم تعویض شد. امسال با توجه به فیکس بودن دی یونگ و شباهت‌های بازی او با بوسکتس و البته تعدد هافبک‌های بارسا، والورده بارها در ترکیب خط میانی تیمش دست به تغییر زده و بوسکتس که تا چندی پیش مثل مسی، به ندرت تعویض می‌شد، حالا کاملا با فضای نیمکت آشنا است. البته نباید انکار کرد که بوسکتس در این فصول آن هافبک دفاعی رسوخ ناپذیر نبوده است.

به گزارش کاتالان اسپورت، لوییز سوارز اسپانیایی که از جمله ستاره‌های اسبق بارسلونا است، درباره وضعیت بوسکتس می‌گوید:

مهم ترین نکته بازی با لگانس این بود که ما در حال از دست دادن بوسکتس در بارسلونا هستیم. تیم دائم در حال افت کیفی است. بوسکتسِ فعلی فارغ از تعویض‌ها و دیگر مسائل، آن بوسکتس فوق العاده‌ای نیست که می‌شناختیم. چنین اتفاقی، باورنکردنی است. مسئله هم روحی روانی است. بوسکتس خوشحال نیست و با لذت و شادی بازی نمی‌کند. اگر من اکنون جای سرخیو بودم و همین کارهایی که امروز با او می‌شود را با من می‌کردند، با مربی حرف می‌زدم و درخواست خروج می‌دادم. بعد از ۱۰ سال حضور در بالاترین سطح، نمی‌توانید با او مثل یک جوان تازه وارد رفتار کنید. از نظر من او باید بارسا را ترک کند تا به آینده فوتبالی‌اش بیش از این لطمه وارد نشود. او بازیکن خوبی است و می‌تواند در تیم دیگری دوباره در بالاترن سطح ظاهر شود.

این در حالی است که چندی پیش سرخیو بوسکتس نیز به پنجمین بازیکن تاریخ بارسلونا بدل شد که به رکورد ۵۵۰ بازی با پیراهن بلوگرانا در تمامی رقابت‌ها دست می‌یابد. به گزارش وب سایت رسمی بارسلونا، ژاوی با انجام ۷۶۷ بازی رکورددار بازی در تاریخ بارسلونا است. سرخیو بوسکتس که در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۰۸ و در دیدار مقابل ریسینگ برای اولین بار پیراهن بارسلونا را بر تن کرد، اکنون به رکورد ۵۰۰ بازی با پیراهن این باشگاه دست یافته است. نکته جالب توجه حضور هفت بازیکن از تیم رویایی بارسلونا در سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ در ۱۰ نفر برتر لیست است.

رکوردداران بازی در تاریخ بارسلونا
۱- ژاوی ۷۶۷
۲- لیونل مسی ۶۹۸
۳- آندرس اینیستا ۶۷۴
۴- کارلس پویول ۵۹۳
۵- سرخیو بوکتس ۵۵۰
۶- میگلی ۵۴۹
۷- ویکتور والدز ۵۳۵
۸- جرارد پیکه ۵۱۳
۹- کارلس رکساچ ۴۵۰
۱۰- گیرمو آمور ۴۲۱

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *