صفحه اصلی / فوتبال / لیگ قهرمانان اروپا / پیش بینی شب دوم از هفته اول دور گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۹/۲۰

پیش بینی شب دوم از هفته اول دور گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۹/۲۰

4 2 1

هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ چهارشنبه بیست و ششم شهریور ۹۸ پیگیری خواهد شد و بزرگان فوتبال اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. در بازی های شب دوم هفته ی اول این رقابت ها، تیم های گروه های اول تا چهارم مسابقات به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بینی دیدار های گروه اول لیگ قهرمانان اروپا

پاری سن ژرمن – رئال مادرید

در مهم ترین بازی این گروه، پاری سن ژرمن فرانسه در ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان رئال مادرید خواهد بود. این دو تیم آخرین بار دو فصل قبل در مرحله یک هشتم نهایی با یکدیگر برخورد کردند که کهکشانی ها در هر دو دیدار رفت و برگشت به پیروزی رسیدند. هر دو تیم با پیروزی مقابل حریفان در دیدار های خود در لوشامپیونه و لالیگا، پای به این میدان خواهند گذاشت. این بازی راس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران آغاز خواهد شد.

وضعیت و نکات آماری دو تیم

لیگ قهرمانان اروپا

 • پاری سن ژرمن در این دیدار حساس بدون مثلث هجومی ثابت خود، نیمار، کیلیان امباپه و ادینسون کاوانی به مصاف رئال می رود. کاوانی و امباپه این بازی را به علت مصدومیت از دست می دهند و نیمار به دلیل محرومیت قادر به همراهی قهرمان فرانسه نخواهد بود.
 • توماس توخل سرمربی آلمانی قهرمان لوشامپیونه، علاوه بر مثلث هجومی خود، بازیکنانی نظیر جولین درکسلر، تیلو کرر و کالین داگبا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.
 • اریک مکسیم چوپو موتینگ مهاجم جوان تیم فرانسوی در این فصل نمایش های درخشانی از خود ارائه داده و ممکن است در این بازی از ابتدا برای پی اس جی به میدان برود اگرچه مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی جدید این تیم نیز آماده بازی مقابل رئال مادرید خواهد بود.
 • کیلور ناواس، دروازبان کاستاریکایی سابق رئال مادرید که ماه گذشته این تیم را پس از ۵ سال ترک کرد در این بازی از ابتدا درون دروازه پاریس خواهد ایستاد و در دومین دیدار خود با تیم فرانسوی، مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت.
 • با توجه به شرایط مصدومان پاریس، انتظار می رود توخل از مارکینیوش در خط میانی و از پرنسل کیمپمبه در مرکز خط دفاعی استفاده کند.
 • آندر هررا به تازگی از بند مصدومیت رها شده و برای قرارگیری در ترکیب اصلی با ادریس گویه به رقابت خواهد پرداخت.
 • تیبو کورتوا امیدوار است بر خلاف سنت سال های اخیر رئال مادرید که دروازبانان در رقابت های مختلف به طور چرخشی بازی می کنند، در این بازی بتواند بالاتر از آلفونسه آرئولا به میدان برود. آرئولا به طور قرضی این فصل را از پاری سن ژرمن به رئال مادرید آمده است.
 • با وجود مصدومیت ایسکو، لوکا مودریچ، مارکو آسنسیو و براهیم دیاز انتظار می رود خامس رودریگز ستاره کلمبیایی خط میانی کهکشانی ها در این بازی از ابتدا برای تیم زیدان به میدان برود.
 • ادن هازارد پس از آن که در دیدار مقابل لوانته کار را از روی نیمکت ذخیره ها آغاز کرد، در این بازی می تواند برای نخستین بار در ترکیب اصلی یک بازی رسمی لوس بلانکوس قرار بگیرد. گرت بیل نیز بعد از سپری کردن جلسه محرومیت خود در لالیگا آماده بازی در سمت راست خط حمله مادریدی ها خواهد بود.
 • ناچو فرناندز و سرخیو راموس که از فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا محروم بوده اند، در این بازی اجازه حضور نخواهند داشت و این دست زیدان را برای انتخاب نفرات خط دفاعی کوتاه می کند. ادر میلیتائو خرید جدید رئال در خط دفاع به جای راموس در این بازی ایفای نقش خواهد کرد.
 • در ۳۱ بازی از ۳۴ بازی اخیر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا آمار بالای ۲.۵ گل در هر بازی به ثبت رسیده است.
 • در ۲۱ بازی از ۲۳ بازی اخیر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا آمار بالای ۲.۵ گل در هر بازی به ثبت رسیده است.
 • همچنین در سه دیدار اخیر پاری سن ژرمن مقابل رئال مادرید در تمام رقابت ها آمار بالای ۲.۵ گل در هر بازی به ثبت رسیده است.
 • در ۷ تقابل اخیر دو تیم رئال مادرید ۵ بار پیروز میدان بوده و تنها یک مرتبه شکست خورده است.

در دیگر دیدار این گروه تیم های کلاب بروخه بلژیک و گالاتاسارای ترکیه به مصاف هم می روند. این بازی راس ساعت ۲۱:۲۵ به وقت ایران در ورزشگاه یان برایدل انجام خواهد شد. ادر بالانتا که از بازل سوئیس به بروخه پیوسته امیدوار خواهد بود تا در خط میانی این تیم از ابتدا به میدان برود. کلاب بروخه در تابستان امسال شرایط مالی خوبی را با فروش ۵۰ میلیون پوندی بازیکنان خود به دست آورد اما در عین حال بازیکنان کلیدی خود مانند وسلی، آرنات دانیوما، مارولس ناکامبا و استفانو دنسویل را از دست داد.

تیم بلژیکی در این فصل سایمون مینیوله سنگربان سابق لیورپول را به خدمت گرفته و امیدوار به کسب امتیاز برابر گالا خواهد بود. کلاب بروخه در ۸ بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان بدون شکست بوده است. در نقطه مقابل گالاتاسارای ترکیه ماریو لمینا و امره آکبابا را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارد. رادامل فالکائو مهاجم سابق موناکو به تیم ترکیه ای پیوسته و امیدوار است در این دیدار نمایش خوبی ارائه دهد. شرایط یونس بلهندا نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد و ممکن است شرایط حضور در این دیدار را نداشته باشد. امره مور و ژان سری نیز بعد از سپری کردن جلسه محرومیت خود در هفته گذشته آماده بازی برابر کلاب بروخه خواهند بود.

گالاتاسارای در ۱۸ بازی از ۲۰ بازی آخر خود در لیگ قهرمانان اروپا در کسب پیروزی ناکام بوده است. گالا در ۳ بازی آخر خود در رقابت های اروپایی در هر دو نیمه اول و دوم بازنده میدان بوده است. در این سه دیدار،‌ گالاتاسارای حداقل ۲ گل در هر بازی دریافت کرده است.

پیش بینی دیدار های گروه دوم لیگ قهرمانان اروپا

بایرن مونیخ – ستاره سرخ بلگراد

در مهم ترین بازی این گروه، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز آرنا میزبان ستاره سرخ بلگراد خواهد بود. این بازی راس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران آغاز خواهد شد.

وضعیت و نکات آماری دو تیم

42756f59fa8b808285005b0ea0d6ba7d

 • لئون گورتزکا و داوید آلابا به دلیل آسیب دیدگی این دیدار را از دست خواهند داد.
 • فیلیپه کوتینیو و ایوان پریشیچ دو خرید قرضی تابستانه بایرن مونیخ، پس از نیمکت نشینی در بازی قبلی باوارایی ها در بوندس لیگا، در این بازی آماده حضور در ترکیب اصلی خواهند بود.
 • با توجه به نیاز حضور لوکاس هرناندز در پست دفاع چپ،‌ انتظار می رود جروم بواتنگ در مرکز خط میانی برای بایرن مونیخ به میدان برود.
 • بعد از ۱۲ سال دو تیم بار دیگر به مصاف هم می روند. در آخرین تقابل میان دو باشگاه بایرن مونیخ با گل دقایق پایانی تونی کروس موفق شد به پیروزی ۳-۲ دست یابد.
 • تومانه تنها محروم تیم ستاره سرخ بلگراد برای این بازی خواهد بود. شرایط مارکو گوبلیچ نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد و ممکن است این دیدار را از دست بدهد.
 • میلان رودیچ و برانکو جوویچیچ به طور قطع این بازی را از دست خواهند داد اما میلان پاوکوف مهاجم این تیم پس از سپری کردن دوران مصدومیت، در این بازی شرایط حضور در ترکیب اصلی را خواهد داشت.
 • تیم ستاره سرخ بلگراد چهار بازی آخر خود در چمپیونز لیگ را با تساوی پشت گذاشته و در سه دیدار اخیر نیز در هر دو نیمه اول و دوم به تساوی دست پیدا کرده است.

در دیگر دیدار این گروه المپیاکوس یونان در ورزشگاه کارایسکاکیس شهر آتن به مصاف تاتنهام هاتسپر نایب قهرمان فصل گذشته رقابت ها خواهد رفت. این بازی راس ساعت ۲۱:۲۵ به وقت ایران آغاز خواهد شد. تیم یونانی بدون حضور کاپیتان خود کنستانتینوس فورتونیس و روبن سمدو پا به این دیدار می گذارد. المپیاکوس در ۵ دیدار اخیر خود در مسابقات اروپایی به پیروزی دست پیدا کرده است. در ۳ دیدار اخیر این تیم نیز آن ها موفق شده اند حداقل دو گل در هر بازی به ثمر برسانند.

در نقطه مقابل تیم مائوریسیو پوچتینو فینالیست فصل گذشته این رقابت ها،‌ غایبان زیادی برای این دیدار خواهد داشت. جیووانی لو سلسو، خوان فویت، داوینسون سانچز، کایل واکر پیترز و رایان سسنیون از مصدومان تاتنهام به شمار می روند. تانگوی اندومبله و دله الی بعد از سپری کردن دوران نقاهت، می توانند در این بازی برای اسپرز به میدان بروند.

پیش بینی دیدار های گروه سوم لیگ قهرمانان اروپا

شاختار دونتسک – منچستر سیتی

در مهم ترین بازی این گروه، شاختار دونتسک اوکراین در ورزشگاه متالیست شهر خارکف میزبان منچستر سیتی خواهد بود. شاگردان پپ گواردیولا که در بازی قبلی خود در لیگ برتر انگلیس شکست عجیبی برابر نوریچ سیتی متحمل شدند در این دیدار به دنبال کسب سه امتیاز خارج از خانه خواهند بود. این بازی راس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران آغاز خواهد شد.

وضعیت و نکات آماری دو تیم

5296e7e1bbb219fb26535dd7f14f487b 1

 • داوید کوتچولاوا،‌ مایکون، الکساندر پیهالنوک و آندری توتوویتسکی از غایبان شاختار برای دیدار مقابل سیتیزن ها خواهند بود. شرایط تایسون دیگر بازیکن تیم اکراینی نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد و ممکن است این دیدار خانگی را از دست بدهد.
 • در ۳ تقابل اخیر شاختار با منچستر سیتی در تمامی رقابت ها،‌ آمار بالای ۲.۵ گل در هر بازی به ثبت رسیده است.
 • در نقطه مقابل با مصدومیت طولانی مدت آیمریک لاپورته و دوری ۵ هفته ای جان استونز از میادین،‌ پپ گواردیولا باید از گزینه های غیر متعارف در پست دفاع مرکزی استفاده کند. انتظار می رود فرناندینیو هافبک دفاعی برزیلی سیتی در این بازی در خط دفاع به کار گرفته شود اگرچه اریک گاریکا مدافع ۱۸ ساله نیز می تواند یک گزینه مناسب برای این بازی باشد. کایل واکر نیز از دیگر گزینه های بازی در پست مرکز خط دفاعی می باشد.
 • کوین دی بروینه در دیدار مقابل نوریچ نیمکت نشین بود و به احتمال زیاد در این دیدار از ابتدا بازی خواهد کرد. گابریل ژسوس و ریاض محرز نیز امیدوار هستند تا با اعمال سیستم چرخشی توسط گواردیولا،‌ در ترکیب اصلی قرار بگیرند.
 • انتظار می رود ژائو کانسلو خرید تابستانی منچستر سیتی در این دیدار نخستین بازی کامل خود برای سیتی را انجام دهد.
 • در ۱۴ بازی از ۱۵ بازی اخیر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا آمار بالای ۲.۵ گل به ثبت رسیده است.
 • در ۸ بازی از ۹ بازی اخیر منچستر سیتی در لیگ قهرمانان، این تیم حداقل ۲ گل در هر بازی به ثمر رسانده است.

در دیگر دیدار این گروه تیم های دینامو زاگرب کرواسی و آتالانتا در ورزشگاه ماکسیمیر شهر زاگرب به مصاف هم می روند. این بازی راس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران آغاز خواهد شد. دومینیک لیواکوویچ علی رغم حضور چرخشی در هفته های اخیر، به احتمال زیاد درون دروازه دینامو قرار می گیرد. آتالانتا با تمام قوا وارد این مسابقه می شود و بر خلاف بازی آخر آتالانتا در سری آ،‌ این بار خبری از حضور لوئیس موریل در ترکیب اصلی نخواهد بود و دوان زاپاتا از ابتدا برای تیم ایتالیایی بازی می کند. دینامو زاگرب در ۶ دیدار اخیر اروپایی خود شکست ناپذیر بوده است.

پیش بینی دیدار های گروه چهارم لیگ قهرمانان اروپا

اتلتیکو مادرید – یوونتوس

در مهم ترین بازی این گروه، اتلتیکو مادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو میزبان یوونتوس خواهد بود. مسابقه دو تیم در فصل گذشته با جنجال های بسیاری همراه بود و مشخصا در این دیدار این جنجال ها ادامه خواهد داشت. هر دو تیم در هفته اخیر عملکرد مناسبی در بازیهای داخلی نداشته اند. یووه مقابل فیورنتینا بدون گل متوقف شد و اتلتیکو مقابل رئال سوسیه داد نخستین شکست فصل را پذیرا شد. این بازی راس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران آغاز خواهد شد.

وضعیت و نکات آماری دو تیم

469d3e708031a5e234b63072d4b2f07e 3

 • شیمه ورسالیکو همچنان غایب طولانی مدت اتلتیکو مادرید به شمار می رود. آلوارو موراتا و توماس پارتی در حال ریکاوری از مصدومیت هستند و مهاجم اسپانیایی در تلاش است تا مقابل تیم سابق خود بتواند حضور داشته باشد. همچنین شرایط یان اوبلاک نیز مساعد نیست و ممکن است دیگو سیمئونه در این دیدار حساس بدون سنگربان ستاره خود به میدان برود.
 • استفان ساویچ و ماریو هرموسو در جنگ با یکدیگر بر سر قرارگیری در مرکز خط دفاعی کنار خوزه خیمنز خواهند بود. در حالی که ویتولو و آنخل کوریا نیز امیدوار هستند در پست بال راست در سیستم ۴-۴-۲ دیگو سیمئونه به میدان بروند.
 • اتلتیکو مادرید ۳ دیدار خانگی اخیر خود مقابل یوونتوس را با پیروزی پشت سر گذاشته و در هر سه بازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.
 • جرجو کیه لینی، داگلاس کوستا و ماتیا دی شیلیو از مصدومان یووه برای این دیدار هستند. میرالم پیانیچ دیگر بازیکن مصدوم یووه ممکن است در بازی مقابل اتلتیکو شرایط لازم را برای حضور در میدان پیدا کند.
 • امره چان و ماریو مانژوکیچ به طرزی عجیب از لیست یوونتوس برای لیگ قهرمانان اروپا خط خورده اند. به تازگی اخبار عجیبی در خصوص پیوستن مانژوکیچ به لیگ قطر به گوش می رسد.
 • ماتیاس دلخیت که بر خلاف فصل گذشته نمایش های مناسبی از خود نشان نداده، در غیاب کیه لینی باید بتواند کنترل خط دفاعی یوونتوس را در دست بگیرد.
 • بلیز متویدی و سامی خدیرا که در تابستان امسال اخبار زیادی در خصوص جدایی آن ها از باشگاه شنیده میشد سرانجام در تیم ماندند و حالا حضوری ثابت در ترکیب یوونتوس دارند. آرون رمزی،‌ آدریان رابیو و رودریگو بنتانکور برای قرار گیری در مرکز خط میانی یووه با یکدیگر رقابت می کنند.

در دیگر دیدار این گروه تیم های بایر لورکوزن و لوکوموتیو مسکو در ورزشگاه بای آرنا به مصاف هم می روند. این بازی راس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران آغاز خواهد شد. جوئل پوجانپالو تنها غایب بایر لورکوزن برای این دیدار خواهد بود. لورکوزن در در ۹ بازی از ۱۰ بازی اخیر اروپایی خود شکست ناپذیر بوده است. در نقطه مقابل لوکوموتیو مسکو ۶ بازی از ۷ بازی اروپایی اخیر خود را واگذار کرده است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

xsz 1

تحلیل شرط‌بندی؛ بررسی چهار بازی در شب اول هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا

هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی امشب و فردا شب برگزار خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *