صفحه اصلی / فوتبال / لیگ قهرمانان اروپا / روملو لوکاکو: داوید دخیا در چند سال اخیر بهترین بازیکن منچستر بوده است

روملو لوکاکو: داوید دخیا در چند سال اخیر بهترین بازیکن منچستر بوده است

4 2 1

با وجود اشتباهات مکرر داوید دخیا در هفته های اخیر، روملو لوکاکو همچنان به او ایمان دارد.

دروازه بان شماره یک شیاطین سرخ، در چند هفته اخیر اشتباهات بسیار زیادی را مرتکب شده است که این تیم را اکنون در لبه پرتگاه قرار داده است .روملو لوکاکو مهاجم منچستر یونایتد، برخلاف اشتباهات پی در پی داوید دخیا در هفته های اخیر، به دروازه بان اسپانیایی این تیم ایمان دارد. آخرین اشتباه دروازه بان اسپانیایی منچستر، در بازی تیمش در مقابل چلسی بود. این بازی با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید و دخیا، کاملا روی گل دریافتی شیاطین سرخ مقصر بود. دخیا از مهار شوت از راه دور رودیگر بازماند تا مارکوس آلونسو، روی یک ریباند، گل تساوی چلسی را وارد دروازه منچستریونایتد کند. اشتباه دخیا، شاید پایانی بر امیدهای شیاطین سرخ برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بود. چلسی در حال حاضر با سه امتیاز بیشتر نسبت به منچستریونایتد، در رده چهارم جدول لیگ برتر قرار دارد و این در حالی است که تنها دو بازی تا انتهای فصل باقی مانده است. مهاجم بلژیکی اما به دفاع از دروازه بان این تیم پرداخت.

پیش‌بینی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در سایت بتکارت

روملو لوکاکو اضافه کرد:

دخیا در هفت یا هشت فصل اخیر، همواره بهترین بازیکن منچستریونایتد بوده است. فکر می کنم که ما نباید او را بی اعتبار کنیم و بگوییم که دروازه بان بدی است. او بارها در همین فصل، ما را از شکست نجات داده است. این طلسم دروازه بان هاست که گاهی اوقات شرایط برای آن ها سخت می شود و تنها راه رهایی از این وضعیت، بیشتر تلاش کردن است. من نمی دانم که دروازه بان ها چگونه از شرایط سخت عبور می کنند، چون در پست کاملا متفاوتی بازی می کنم. با این حال، او را هر روز در حال انجام تمرینات سخت میبینم.

روملو لوکاکو داوید دخیا

کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا

امید های شیاطین سرخ برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، تا حدودی با کسب تساوی در بازی شب گذشته مقابل چلسی، کمرنگ شد. با این حال، روملو لوکاکو که روزهای موفقی را از لحاظ گلزنی سپری نمی کند، همچنان امیدوار به کسب سهمیه اروپایی است.

تا زمانی که فصل تمام نشده، به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا باور خواهیم داشت. تسلیم ناپذیری در دی ان ای این باشگاه قرار دارد. هنوز دو بازی باقی مانده است و بنابراین، ما باید تمام تلاشمان را برای موفقیت به کار بگیریم و امیدوار به رقم خوردن بهترین اتفاق ها باشیم.

پیش‌بینی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

xsz 1

تحلیل شرط‌بندی؛ بررسی چهار بازی در شب اول هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا

هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی امشب و فردا شب برگزار خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *