صفحه اصلی / اخبار ورزشی جهان / جردن هندرسون: انتظار یک بازی سخت را مقابل تاتنهام داریم

جردن هندرسون: انتظار یک بازی سخت را مقابل تاتنهام داریم

4 2 1

جردن هندرسون هافبک انگلیسی تیم لیورپول می گوید تیمش در راستای اصلاح کردن جایگاه سال گذشته و فینال قبلی است.

کاپیتان قرمز ها از لزوم آماده سازی کامل برای رویارویی با تاتنهام در فینال لیگ قهرمانان سخن گفت. جایی که آن ها در فصل قبل نیز به آن رسیده بودند اما به سختی و با اشتباهات سریالی لوریس کاریوس دروازبان سابق خود نتیجه را ۳-۱ به رئال مادرید واگذار کردند تا دستشان از جام کوتاه بماند. حالا امسال و با رقم زدن یک کامبک استثنایی مقابل بارسلونا، شاگردان یورگن کلوپ این فرصت را دارند تا یک بار دیگر برای جبران فینال سال قبل برای گرفتن این جام مبارزه کنند. در این بین جردن هندرسون از فرصتی که برای خود و تیمش به وجود آمده بسیار خوشحال است. علی رغم اینکه لیورپول در این بازی دست بالا را داشته و به نوعی تیم قدرتمند با شانس بیشتری برای کسب جام به شمار می آید، هندرسون معتقد است تیمش باید انتظار یک بازی سخت را پیش رو داشته باشد.

جردن هندرسون در صحبت هایش گفت:

همه ما می دانیم که تاتنهام چقدر تیم خوبی است. با وجود بازیکنان بزرگی که دارند آن ها می توانند هر حریفی را شکست دهند. بنابراین این یک فینال بسیار دشوار خواهد بود. ما باید برای آن آماده باشیم. در ابتدای فصل، آدم های زیادی نبودند که این عملکرد ما را غیرممکن نخوانند ولی باید بگویم که این یک پایان بسیار دشوار است به خصوص آن که در انتهای فصل هستیم. این فینال به معنای همه چیز است. برای باشگاه، برای هواداران، برای هر کسی که به نوعی درگیر است و البته مهم ترین دغدغه بازیکنان است.

جردن هندرسون

با حذف یکی از مدعیان قهرمانی یعنی منچستر سیتی و همچنین حذف شگفتی ساز جام تیم جوان آژاکس که با هدایت اریک تن هاگ تا آستانه رسیدن به فینال پیش رفته بود، حالا مائوریتسیو پوچتینو و تیمش در نظر دارند تا یک بار دیگر پیشگویی ها را بر هم بزنند. اما آن ها سد محکمی به نام لیورپول در برابر خود می بینند. تیمی که با یک کامبک رویایی توانست ۴-۰ بارسلونا را شکست دهد. گل چهارم با زیرکی و هوش بالای ترنت الکساندر آرنولد به ثمر رسید و او پاس را ارسال کرد تا دیووک اوریگی با یک تک ضرب دروازه کاتالان ها را فرو بریزد.

جردن هندرسون از آن گل می گوید: فکر می کنم که در آن لحظه داشتم با کسی حرف می زدم و می خواستم به تیم نظم بدهم. تنها برای زدن ضربه کرنر این کار را انجام دادم. حواسم به سمت توپ نبود. در یک لحظه روی خود را برگرداندم و توپ را دیدم که پرواز کنان به درون دروازه رفته است. راستش را بخواهید چیز زیادی از این ماجرا نمی دانم. نحوه به ثمر رسیدن گل را ندیدم و نمی دانم چه اتفاقی افتاد. این یک گل فوق العاده بود که در یک شب جادویی اتفاق افتاد. برای یک بازیکن جوان این شگفت انگیز است که از محیط اطراف خود خبر داشته باشد و این کار را انجام دهد. گل چهارم در اواخر بازی زده شد و یک پیروزی بزرگ را رقم زد. بله این یک گل فوق العاده بود و شب خوبمان را تکمیل کرد. یک شب رویایی برای همه ما بود. یک شب ویژه بود که مردم تا مدت های زیاد برای یکدیگر تعریف خواهند کرد.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی جام جهانی 2022

آموزش پیش بینی جام جهانی فوتبال – تمام چیزهایی که باید بدانید

جام جهانی فوتبال (فیفا ورلد کاپ) بزرگترین رویداد ورزشی در جهان است. فوتبال محبوب ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *