صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / تحلیل شرط‌بندی؛ تیم رم با وجود مصدومان می‌تواند جایگاه خود را بهبود ببخشد؟!

تحلیل شرط‌بندی؛ تیم رم با وجود مصدومان می‌تواند جایگاه خود را بهبود ببخشد؟!

4 2 1

تیم هلاس ورونا و تیم رم امشب ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در چارچوب هفته چهاردهم سری‌آ ایتالیا در ورزشگاه مارکانتونیو بنتگودی ورونا به مصاف یکدیگر می‌روند. در این مطلب در آستانه این بازی به شرایط تیم‌ها و مصدومان تیم پرطرفدار رم می‌پردازیم تا ببینیم با وجود چند بازیکن مصدوم، این تیم می‌تواند از رده ششم جدول بالاتر رود؟!

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص شرایط هلاس ورونا و تیم رم در هفته چهاردهم سری‌آ ایتالیا

هم‌اکنون در جدول رده‌بندی سری‌آ ایتالیا تیم یوونتوس از ۱۴بازی برگزار شده ۳۶ امتیاز کسب کرده و صدرنشین است. تیم‌های فوتبال اینتر با ۳۴ و لاتزیو با ۲۷ امتیاز در رده دوم و سوم قرار دارند. تیم رم نیز از ۱۳ بازی برگزار شده با هفت پیروزی، چهار تساوی و دو شکست با کسب ۲۵ امتیاز در رده ششم جدول و هلاس ورونا با همین تعداد بازی و پنج پیروزی، سه تساوی و پنج شکست با ۱۸ امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفته است. سرمربی ورونا ایوان یوریچ امیدوار است با کسب پیروزی خانگی برابر رم بتواند تعداد امتیازات خود را بیشتر کند و ششمین فصل پیروزی خود را رقم بزند. از طرف دیگر سرمربی این فصل رم پائولو فونسکا تمایل زیادی به کسب سه امتیاز این بازی دارد تا خود را تا رده سوم جدول بالا بکشد و البته باید نگاهی به بازی‌های تیم‌های بالای جدول داشته باشد.

در سایت‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را ۱-۰ به نفع تیم رم پیش‌بینی کرده‌اند.

پائولو فونسکا سرمربی رم در کنفرانس خبری پیش از بازی صحبت‌هایی را در خصوص شرایط تیم و بازیکنان مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

بازی با هلاس ورونا؟

ورونا تیم خوبی است و در حال حاضر شرایط خوبی را دارا می‌باشد. کار ما در این بازی سخت است چرا که آنها در حملات سریع و در دفاع مستحکم هستند. هلاس ورونا در حال حاضر دومین خط دفاعی برتر سری آ را در اختیار دارد. نسبت به بازی با باشاک شهیر، دیدار متفاوت و البته سختی خواهد بود. مقابل ورونا، تیمی که دفاعی است و نفر به نفر، بازیکنان حریف را مارک می‌کند، برنامه ویژه‌ای داریم. نمی‌توانم به شما در خصوص تاکتیک‌ها یا برنامه بازیمان چیزی بگویم چون سرمربی تیم مقابل ایوان یوریچ متوجه شرایط ما خواهد شد ولی فقط این را به شما می‌گویم که با برنامه متفاوتی پا به میدان خواهیم گذاشت.

تیم رم
شرایط بازیکنان؟

امیدوار هستم شرایط میخیتاریان روز به روز بهبود پیدا کند چرا که هنوز نود دقیقه کامل نمی‌تواند به میدان برود. در پست فول بک راست، سه گزینه داریم. فلورنتزی مقابل برشا خوب بازی کرد. اسپیناتزولا و سانتون هم حضور دارند. با توجه به ویژگی‌های حریف، یکی از آنها را به میدان می‌فرستم. تایید می‌کنم جانلوکا مانچینی نیازی به استراحت ندارد و مقابل هلاس ورونا بازی خواهد کرد. اهمیتی به ۴ کارته بودن او نمی‌دهیم. از ترکیب تیم در خط هافبک راضی هستیم و در ژانویه، هافبک جدیدی به رم اضافه نمی‌شود. انتظار داریم کریستانته نیز در هفته‌های آتی به میادین برگردد. از وقتی آمدم، با جاستین کلایورت در کارهای دفاعی کار کردم و حالا فکر می‌کنم او نسبت به چند ماه پیش بازیکن متفاوتی شده است. کل تیم پیشرفت کرده است اما تا زمانیکه در همه بازی‌ها بر حریف مسلط نباشیم، رضایت بخش نخواهد بود. عملی شدن چنین خواسته‌ای در ایتالیا سخت است اما می‌خواهم تیم من درصد مالکیت توپ بالایی داشته باشد. از نظر من کسی که بر بازی چیره باشد و مالکیت بیشتری داشته باشد برنده بازی خواهد بود چون مدیریت بازی را یاد خواهد گرفت.

نظر شما در خصوص کاپیتان جدیدتان، اسمالینگ در بازی با باشاک شهیر چیست؟

راستش را بخواهید این موضوع تصمیم من نبود زیرا ژکو چنین کاری را انجام داد. همه کاپیتان‌های ما خارج از میدان بودند بنابراین ژکو بازوبند را به اسمالینگ داد. واقعیت این است که خودم هم لحظه‌ای درنگ کردم که چه کسی باید کاپیتان باشد اما ژکو تصمیم درستی گرفت و پیام مهمی فرستاد. شما نباید همه نکات را به بازیکنان بگویید و بهتر است گاهی اوقات آنها در میان خودشان، تصمیم گیری کنند و به نظر من ژکو تصمیم خوبی را گرفت و نشان داد که بازیکن حرفه‌ای است.

مصدومان و محرومان دو تیم:

aefcc9014d41bb717dbfac730f8e0752
رم:
داویده زاپاکوستا، نیکولا کالینیچ و برایان کریستانته مصدومان شاگردان فونسکا هستند و نیکولا زانیولو به دلیل مصدومیت نمی‌تواند آنها را همراهی کند. سرمربی رم که حساب ویژه‌ای برروی این بازیکنان باز کرده بود در بازی امشب باید تدبیری دیگر بیاندیشد تا در کورس بالای جدول از سایر تیم‌ها عقب نماند. بیشترین فکری که فونسکا باید در بازی امشب انجام بدهد برروی خط میانی این تیم است چرا که زانیواو و کریستانته هافبک‌های این تیم هستند که نمی‌توانند به میدان بروند. لازم به ذکر است میخیتاریان نیز هنوز نمی‌تواند به صورت کامل برای رم به میدان برود و هنوز از مصدومیت جزیی رنج می‌برد.

هلاس ورونا: جام‌پائولو پاتزینی، دنیل بسا و امانوئل بادو مصدومان قطعی ورونا هستند.

در خصوص آمار دو تیم بدانید:

  • تیم فوتبال هلاس ورونا با سیستم احتمالی ۳.۴.۱.۲ به میدان خواهد رفت.
  • تیم فوتبال رم با سیستم احتمالی ۴.۲.۳.۱ به میدان خواهد رفت.
  • آ.اس. رم در ۱۴ بازی قبلی خود مقابل هلاس ورونا شکست نخورده است.
  • آ.اس. رم در ۲۰ بازی از ۲۲ بازی قبلی خود در سری آ شکست نخورده است.
  • در ۸ بازی از ۱۰ بازی قبلی خارج از خانه آ.اس. رم در سری آ کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
  • در ۷ بازی از ۸ بازی قبلی خانگی هلاس ورونا در سری آ کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
  • در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی هلاس ورونا مقابل آ.اس. رم کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
  • پنج بازی اخیر هلاس ورونا در رقابت‌های مختلف با سه پیروزی، دو شکست همراه بوده است.
  • پنج بازی اخیر رم در رقابت‌های مختلف با سه پیروزی و دو شکست همراه بوده است.

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای بین تیم‌های هلاس ورونا و رم که امشب ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در چارچوب هفته هفته چهاردهم سری‌آ ایتالیا در ورزشگاه مارکانتونیو بنتگودی ورونا برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!
بت کارت منتظر پیش‌بینی شما است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *