صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / پیشبینی مسابقات تنیس مسترز شانگهای ۲۰۱۹ (مرحله یک هشتم نهایی)

پیشبینی مسابقات تنیس مسترز شانگهای ۲۰۱۹ (مرحله یک هشتم نهایی)

4 2 1

تورنمنت مسترز شانگهای امروز در مرحله یک هشتم نهایی پیگیری خواهد شد. این تورنمنت ۱۰۰۰ امتیازی با حضور ستارگان این رشته از جمله نواک جوکوویچ، راجر فدرر و دنیل مدودف و در غیاب تنیس باز شماره دو جهان یعنی رافائل نادال که به علت مصدومیت از ناحیه مچ دست از این مسابقات انصراف داده، برگزار می شود. این مسابقات در زمین هارد انجام می شوند.

در اینجا مروری خواهیم داشت به سه مسابقه مهم که امروز ظهر به وقت ایران برگزار می شود.

تنیس مسترز شانگهای ۲۰۱۹
شانگهای

نیکولوز باسیلاشویلی – دومینیک تیم (تنیس مسترز شانگهای ۲۰۱۹)

باسیلاشویلی گرجستانی در دیداری دشوار فردا به مصاف دومینیک تیم، مرد شماره ۵ جهان خواهد رفت. باسیلاشویلی خود در رتبه ۲۶ ام برترین تنیس بازان مرد جهان قرار دارد. دومینیک تیم در مرحله گذشته موفق شده بود با نتیجه ۲ بر ۰ کورنو بوستای اسپانیایی را با شکست روبرو کند و در مقابل باسیلاشویلی با شکست پیرا، تنیسور فرانسوی به مرحله یک هشتم نهایی راه یابد.

  1. باسیلاشویلی در ۱۰ دیدار خود ۴ بار شکست خورده و در مقابل دومینیک تیم ۲ بار مغلوب حریفان شده است.
  2. در آخرین دیدار دو تیم مقابل یکدیگر، باسیلاشویلی موفق شد با نتیجه ۲ بر ۰ تیم را شکست دهد. این بازی سال ۲۰۱۷ در مسابقات بلغارستان برگزار شد.
  3. دومینیک تیم ۶ بازی اخیرش را با پیروزی پشت سر گذاشته است. در این ۶ بازی او موفق شده نام دارانی همچون استفانوس اسیپتیپاس و اندی ماری را شکست دهد.
  4. تیم، با وجود رکورد متوسط در زمین های هارد، با توجه به آمادگی بالایش و کسب دو عنوان قهرمانی در سال ۲۰۱۹ می تواند شانس بیشتری برای پیروزی در این دیدار داشته باشد. تیم موفق شد در تورنمنت ایندین ولز ۲۰۱۹، در فینال فدرر را شکست دهد و قهرمان این مسابقات شود.
  5. باسیلاشویلی که موفق شده بود به بالاترین رنکش در طول دوران حرفه ای خود یعنی ۱۶ در ماه های اخیر دست پیدا کند، با ناموفقیت در تورنمنت پکن از لیست ۲۰ تنیسور برتر دنیا خارج شده است.

راجر فدرر – دیوید گوفین (تنیس مسترز شانگهای ۲۰۱۹)

راجر فدرر، مرد شماره ۳ تنیس جهان در این مرحله از تنیس مسترز شانگهای ۲۰۱۹ به مصاف گوفین بلژیکی که در رتبه ۱۴ رنکینگ جهانی قرار دارد، خواهد رفت. گوفین در مرحله ی قبل کوکوشکین قزاقستانی را با پیروزی پشت سر گذاشته و فدرر، راموس اسپانیایی را شکست داده است.

  1. گوفیت در۱۰ دیدار گذشته ۷ بار پیروز شده است. در مقابل فدرر موفق شده است ۸ بار مقابل حریفان به برتری برسد.
  2. این تو تنیسور تا به حال ۱۰ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که در آن ۹ بار فدرر پیروز شده است و گوفین فقط یک بار موفق به شکست ستاره سوئیسی دنیای تنیس شود.

الکساندر زورف – آندری روبلوف (تنیس مسترز شانگهای ۲۰۱۹)

در این دیدار تنیسور ۲۲ ساله آلمانی یعنی زورف به مصاف روبلوف ۲۱ ساله از روسیه خواهد رفت. زورف در رنک ۶ جهان قرار دارد و در مقابل روبلوف در رتبه ۳۳ بهترین تنیسور های مرد جهان حضور دارد.

  1. در ۱۰ بازی گذشته هر دو بازیکن ۷ بار موفق به پیروزی شده اند.
  2. این دو تنیسور ۲ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که هر دو بازی را زورف با پیروزی پشت سر گذاشته است. آخرین دیدار آن ها به مسابقات پکن ۲۰۱۷ بازمیگردد که زورف در زمین هارد با نتیجه ۲ بر ۰ روبلوف را شکست داد.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.