صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / تنیس روی میز ؛ ایده آل ترین ورزش در دوران قرنطینه

تنیس روی میز ؛ ایده آل ترین ورزش در دوران قرنطینه

4 2 1

لیام پیچفورد، یکی از بزرگ ترین و بهترین بازیکنان انگلیسی کنونی ورزش تنیس روی میز معتقد است در حال حاضر این ورزش به یکی از اصلی ترین دلایل متمرکز شدن مردم کشورش تبدیل شده است.

در حالی که مدارس در بریتانیا به تعطیلی کشانده شده و تمام کشور در قرنطینه خانگی به سر می برد،‌ خرید میز ورزش تنیس روی میز در انگلستان افزایش چشمگیری داشته است. به گزارش بی بی سی از یکی از فروشندگان این محصولات، تنها در هفته اخیر ۱۲۴ میز به فروش رفته است.

صحبت های لیام پیچفورد، در خصوص انجام ورزش تنیس روی میز در روزهای قرنطینه

من فکر می کنم که تنیس روی میز، ایده آل ترین ورزش در دوران قرنطینه محسوب می شود. تنها کافی است که فضای نسبتا بزرگی در یک اتاق داشته باشید و دیگر نگران وزش باد و تاثیرات آن روی بازی نیز نخواهید بود. به نظرم در حال حاضر کودکان زیادی در خانه های خود مانده و حوصله شان سر رفته است و تنیس روی میز می تواند می تواند بهترین وسیله برای سرگرم شدن آن ها و همچنین یاد گرفتن مهارتی جدید باشد. شاید آن ها از این بازی لذت ببرند و در سال های آتی بتوانیم در این ورزش آینده ای موفق پیش رو داشته باشیم.

تنیس روی میز

لیام پیچفورد همچنین در بخش دیگری از صحبت های خود اعتراف می کند که به تعویق افتادن رقابت های المپیک ۲۰۲۰ توکیو آن هم در حالی که تنها ۱ ماه از بزرگ ترین پیروزی دوران ورزشی وی می گذرد، خبر بسیار ناامید کننده ای محسوب می شود.

این بازیکن ۲۶ ساله بریتانیایی، اوایل ماه گذشته میلادی و در جریان اولین حضور خود در فینال رقابت های تور جهانی تنیس روی میز در کشور قطر موفق شد شو شین چینی، نفر شماره یک دنیا را شکست دهد و بریتانیا را به کسب مدال طلای تنیس روی میز امیدوار کند. موکول شدن رقابت های المپیک به سال ۲۰۲۱ اما مشخصا خبر ناامید کننده ای برای پیچفورد محسوب می شود.

به تعویق افتادن رقابت های المپیک برای من ناراحت کننده و آزار دهنده است زیرا حس می کردم در ماه های اخیر در بهترین فرم خود به سر می برم. شکست دادن نفر شماره یک جهان در قطر، کسی که پیش از این حتی نمی توانستم یک ست را از او ببرم، مشخصا بهترین لحظه ورزشی من محسوب می شود.

رقابت با بازیکنان چینی در این رشته ورزشی بسیار دشوار است و من همیشه در مواجهه با آن ها، بالاترین حد توانم را به کار می گیرم. با این حال، احساس می کنم که اخیرا استرس آن ها نیز در مقابل من بیشتر از گذشته شده است. اگر بازی خودم را انجام دهم، مطمئن هستم که توانایی لازم برای برنده شدن را خواهم داشت.

لیام پیچفورد در رقابت های المپیک ریو برزیل در سال ۲۰۱۶ تا پایان مرحله ۳۲ نفر نهایی پیش رفت. مشخصا رویای پیچفورد پایان دادن به سلطه کشور چین در رقابت های تنیس روی میز در المپیک خواهد بود. چین ۵۳ مدال از مجموع ۱۰۰ مدال تاریخ این رقابت ها را به دست آورده و از ۳۲ مدال طلا تاریخ، ۲۸ مدال را از آن خود کرده است.

پیروزی در المپیک و کسب مدال کار بسیار دشواری محسوب می شود و فرقی نمی کند شما چقدر شانس کسب مدال داشته باشید. این برای چینی ها هم امری دشوار به حساب می آید زیرا فشار زیادی برای پیروزی در این بازی ها روی ورزشکاران وجود دارد. می دانم که اگر فرم بدنی اخیر خود را حفظ کنم، مشخصا شانس زیادی برای موفقیت در این رقابت ها خواهم داشت. دلیلی برای تسلیم شدن در این مقطع زمانی وجود ندارد.

با بتکارت پیش بینی کنید

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.