صفحه اصلی / تنیس / تنیس اوپن استرالیا ۲۰۱۹ ؛ پیش بازی جدال کی نیشیکوری و ایوو کارلوویچ

تنیس اوپن استرالیا ۲۰۱۹ ؛ پیش بازی جدال کی نیشیکوری و ایوو کارلوویچ

4 2 1

تنیس اوپن استرالیا ۲۰۱۹ ؛ نبردِ با تجربه‌ها در ملبورن پارک

در چارچوب رقابت‌های تنیس اوپن استرالیا  و در دور دوم مسابقات، کی نیشیکوری و ایوو کارلوویچ به مصاف هم می‌روند. هر دو تنیسور پیش از رویارویی با هم دیدارهای مشکلی داشتند و به سختی به دور دوم بازی‌ها راه یافتند. با این اوصاف، پیش‌بینی تنیس برای این جدال مهم موضوعی بسیار سخت است.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

کی نیشیکوری: هنوز برای کنار رفتن از مسابقات زود است

پروفایل کی نیشیکوری

سن: ۲۹

قد: ۱۷۸

وزن: ۷۳

دست: راست

مدت فعالیت: از سال ۲۰۰۷

رنک جهانی: ۹

کی نیشیکوری، تنیسور اهل کشور ژاپن است. او بهترین تنیسور قاره‌ی کهن به شمار می‌رود و رنکینگ جهانی او نیز مهر تأییدی بر این مسئله است. نیشیکوریِ با تجربه در دور اول مسابقات و در قدمِ اول، به مصاف کمیل ماچرکِ لهستانی رفت. دیداری که نزدیک به ۳ ساعت طول کشید و کار برای مردِ ژاپنی در برابر پسرِ جوانِ لهستانی گره خورد. نیشیکوری در گام اول آنگونه که باید قدرتمند نشان نداد. او در دو ست اول بازی نتیجه را به حریف کم‌تجربه‌اش واگذار کرد اما با عملکردی بهتر نسبت به دو ست قبل، در سه ست متوالی کمیل را مغلوب کرد و راهی دور دوم مسابقات شد. اکنون او به خوبی می‌داند که در مسابقات گرند اسلم امکان دارد شرکت‌کننده‌ای بزرگ چون او هم به دردسر بیوفتد. پس مردِ ژاپنی در مرحله‌ی بعد، بدون شک با قدرتی بیشتر به مصاف رقیبش می‌رود. کی در برابر ماچرک موفق شد از ۷۳ درصد سرویس‌های اول خودش امتیاز کسب کند. علاوه بر این ۸ بریک پوینت او در برابر پسرِ لهستانی، آمادگی خوب نیشیکوری را نشان می‌دهد. با این وضعیت، پیش‌بینی تنیس اوپن استرالیا  موضوعی بسیار جذاب به شمار می‌رود.

تنیس اوپن استرالیا

ایوو کارلوویچ: با تلاش زیاد و دقت بالا، همه چیز ممکن می‌شود

پروفایل ایوو کارلوویچ

سن: ۳۹

قد: ۲۱۱

وزن: ۱۰۴

دست: راست

مدت فعالیت: از سال ۲۰۰۰

رنک جهانی: ۷۳

ایوو کارلوویچ تنیسورِ اهل کشور کرواسی است. ایوو در دنیای تنیس، بازیکنی با تجربه به حساب می‌آید. با توجه به اینکه از آخرین قهرمانیِ کارلوویچ بیش از ۳ سال می‌گذرد، اکنون او با روحیه‌ای مضاعف به مسابقات آمده است. هدف او حضور در مراحل بالایی نیست چون در بهترین حالت می‌تواند به دور سوم راه یابد. اما با توجه به اینکه او در سال‌های پایانی دوران فعالیتش حضور دارد، کم نمی‌گذارد و به دنبال شگفتی‌سازی است. کارلوویچ در بازی ابتدایی خود برابر هیبرت هرکاچِ لهستانی قرار گرفت. دیداری که به شدت جذاب شد و پس از ۴ ستِ بسیاز نزدیک که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید، با برتری کارلوویچ پایان یافت. به مانند نیشیکوری، تجربه‌ی بالاتر کارلوویچ بود که دیگر تنیسورِ جوان لهستانی را از مسابقات کنار زد. موردی که در عملکرد فنی کارلوویچ در بازی اول دیدیم، درخشش او در امتیازگیری از سرویس‌هایش به صورت مستقیم بود. ایوو ۳۹ ایس را به ثبت رساند که آماری فوق‌العاده در دنیای تنیس به شمار می‌رود. با این آمادگی کارلوویچ، پیش‌بینی تنیس به موضوعی سخت تبدیل می‌شود.

مشخصات بازی

تاریخ: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷- ۱۷ ژانویه ۲۰۱۹

ساعت: ۱۰:۰۰ ( تقریبی است)

محل برگزاری: ملبورن پارک ( ملبورن، استرالیا)

تنیس اوپن استرالیا
پیش‌بینی مسابقات تنیس آزاد استرالیا در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.