نماد سایت سایت شرط بندی بتکارت

پیش‌بینی تنیس اوپن استرالیا ؛ پیش بازی تقابل نواک جوکوویچ و میشل کروگر

تنیس اوپن استرالیا

پیش‌بینی تنیس اوپن استرالیا ؛ کارِ آسان نواک جوکوویچ در قدم اول

روز اول مسابقات تنیس اوپن استرالیا به پایان رسید و جز اندی ماری که این روزها با مصدومیت کلافه‌کننده اش درگیر است، بقیه مدعیان راهی دور بعد شدند. حالا مرد شماره ۱ این روز های دنیای تنیس یعنی نواک جوکوویچ، پا به استرالیا می‌گذارد و در اولین دیدار خود نیز باید مقابل میشل کروگر آمریکایی قرار گیرد. این دو تنیسور تاکنون مقابل هم قرار نگرفته‌اند و حد و اندازه‌ی آن‌ها نیز یکی نیست. پیش‌بینی اوپن استرالیا درباره این بازی، به نظر ساده و بدون دردسر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آید.

پیش‌بینی مسابقات تنیس آزاد استرالیا در سایت بتکارت

نواک جوکوویچ: حالا وقت فتح استرالیا رسیده است

پروفایل نواک جوکوویچ

سن: ۳۱ سال

قد: ۱۸۸ سانتی‌متر

وزن: ۷۷ کیلوگرم

دست: راست

مدت فعالیت: از سال ۲۰۰۳

رنک جهانی: ۱

سال ۲۰۱۸، وقت بازگشت نواک جوکوویچ به دوران اوج خود بود. دورانی که چند وقتی بود به دلیل مصدومیت و مشکلات فراوان، داشت به فراموسی سپرده می‌شد. حالا نوله به عنوان بخت اول قهرمانی در اوپن استرالیا رقابت می‌کند. چیزی که باعث شده تا پیش‌بینی تنیس اوپن استرالیا درباره بازی‌های او کمی آسان شود. البته تنیسور صربستانی دو سال پیش در برابر ایستومین و سال گذشته مقابل هیون چانگ شکست خورد و وداع تلخی با اوپن استرالیا داشت. برای فراموش کردن خاطرات تلخ گذشته، هیچ چیز بهتر از یک شروع قدرتمندانه نیست و نواک جوکوویچ نیز این را خوب می‌داند. در سال گذشته، نواک جوکوویچ دو گرنداسلم از چهار گرنداسلم سال را فتح کرد و حالا می‌خواهد در اولین عنوان بزرگ فصل جدید، جام را بالای سر ببرد.

میشل کروگر: از بازی مقابل مرد شماره ۱ لذت ببر

پروفایل میشل کروگر

سن: ۲۵ سال

قد: ۱۸۸ سانتی‌متر

وزن: ۸۲ کیلوگرم

دست: راست

مدت فعالیت: از سال ۲۰۱۲

رنک جهانی: ۲۳۰

میشل کروگر یک تنیسور کاملا درجه دو است که تا قبل از انتخابی رقابت‌های اوپن استرالیا، تمام ۵ بازی خود را واگذار کرده بود. حالا شانس به او رو کرده و فرصت حضور در یک گرنداسلم را یافته است. قطعا تقابل با نواک جوکوویچ در نخستین دور برای او خبر خوشی نیست اما حداقل می‌تواند برایش کمی تجربه را به همراه داشته باشد. کروگر آمریکایی در تورنمنت‌های معتبر چندانی شرکت نکرده و سابقه قهرمانی نیز در کارنامه او به چشم نمی‌خورد. علاقه‌مندان به تنیس او را از حالا حذف شده می‌دانند اما شاید انگیزه باعث شود تا اتفاقات عجیبی را ببینیم.

مشخصات بازی

تاریخ: سه‌شنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۷- ۱۵ ژانویه ۲۰۱۹

ساعت: ۱۱:۳۰ ( تقریبی است)

محل برگزاری: رد لاور ( ملبورن، استرالیا)

پیش‌بینی مسابقات تنیس آزاد استرالیا در سایت بتکارت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]