صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / ترس در اردوی تیم ملی کلمبیا ؛ تهدید ویلیام تسیلو به مرگ

ترس در اردوی تیم ملی کلمبیا ؛ تهدید ویلیام تسیلو به مرگ

4 2 1

همسر مدافع کلمبیا که با از دست دادن پنالتی مقابل شیلی موجب حذف همبازیانش شد، می‌گوید او و خانواده اش تهدید به مرگ شده اند. دانیلا ماجیا، همسر ویلیام تسیلو می‌گوید با برخی از تهدیدهای مشابه با آنچه پیش از قتل اندرس اسکوبار پس از جام جهانی ۱۹۹۴ رخ داده بود، مواجه شده است.

اسکوبار با پیراهن کلمبیا به دلیل گل به خودی مانع از موفقیت تیمش شده بود. تسیلو در ضربات پنالتی بازی مقابل شیلی در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمریکا پنجمین پنالتی تیمش را از دست داد تا با گل کردن پنالتی الکسیس سانچز، شاگردان کارلوس کی روش از دور از مسابقات حذف شوند. مدافع ۲۶ ساله اگرچه مورد حمایت همبازیانش قرار گرفته اما توسط اکثر طرفداران کلمبیا مورد انتقاد شدید قرار گرفت. ماجیا در صفحه رسمی اینستاگرامش این تهدیدات را شرم آور نامید. او از طریق همسرس مقامات محلی را در جریان این تهدید قرار داده‌اند و قرار است این افراد به زودی شناسایی شوند. بازیکنان تیم فوتبال کلمبیا روز شنبه از برزیل، محل برگزاری مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۱۹، به کشورشان سفر کردند.

خطر در کمین ویلیام تسیلو بازیکن کلمبیا

خطر در کمین ویلیام تسیلو کلمبیا
در همین راستا پدر این فوتبالیست گفت:

پس از تهدیدهای که دریافت کرده‌ایم، تنها می‌توانیم دعا کنیم. فوتبال این گونه است و برد یا باخت دارد. هیچ کس جرات نداشت پنجمین پنالتی را بزند بنابراین او آن را قبول کرد.

گفتنی است چند روز پیش دو تیم کلمبیا و شیلی برابر هم صف آرایی کردند که در طول نود دقیقه هیچ یک از موقعیت های آنها ثمری نداشت و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود. در ضربات پنالتی بازیکنان شیلی عملکرد بهتری داشتند و در نهایت با نتیجه ۵-۴ پیروز شدند. ویدال، وارگاس، پولگار، آرانگیس و الکسیس سانچس، پنج بازیکن شیلی بودند که ضربات شان را تبدیل به گل کردند و در مقابل، خامس، کاردونا، کوادرادو و یری مینا هم برای کلمبیا گلزنی کردند. ویلیام تسیو تنها بازیکن کلمبیا بود که با از دست دادن پنالتی پنجم تیمش، شکست کلمبیا را رقم زد.

ezgif 3 a78afeab419f

درباره سعید

آواتار سعید

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *