صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / تحلیل شرط‌بندی؛ در بازی‌های ملی کدام ستارگان غایب هستند؟

تحلیل شرط‌بندی؛ در بازی‌های ملی کدام ستارگان غایب هستند؟

4 2 1

اگرچه بهترین بازیکنان جهان معمولا در ترکیب تیم‌های ملی و بازی‌های ملی حضور دارند اما در این بین برخی استثناها هم به چشم می‌خورند که نتوانسته اند برای مدتی طولانی با پیراهن تیم‌های ملی خود به میدان روند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

به نقل از مارکا، شاید شناخته‌شده‌ترین نام این فهرست کریم بنزما باشد. بنزما که از آغاز فصل ۱۹-۲۰۱۸ تاکنون با ۴۱ گل بهترین گلزن رئال مادرید بوده و در مدت مشابه، بیشتر از کریستیانو رونالدو در میادین باشگاه موفق به گلزنی شده، بعد از انجام دیداری دوستانه برابر ارمنستان در اکتبر ۲۰۱۵ درگیر پرونده جنجالی متیو والبوئنا شد و دیگر رنگ پیراهن تیم ملی فرانسه را ندید. علی‌رغم آن که از آخرین بازی ملی بنزما بیش از ۴ سال گذشته، او با ۲۷ گل دهمین گلزن برتر تاریخ فرانسه است و با رده سوم (اولیویه ژیرو) تنها ۱۲ گل فاصله دارد، جایگاهی که در صورت عدم وقوع این پرونده جنجالی می‌توانست به راحتی در اختیار بنزما باشد.

کریم بنزما تنها ستاره‌ای نبوده که در سال‌های اخیر مورد بی مهری دیدیه دشان قرار گرفته است. آلکساندر لاکازت که در ۱۶ بازی ملی ۳ گل به ثمر رسانده، نتوانست بعد از حضور در آرسنال به دوران ملی خود تداوم بیشتری دهد و بعد از روز ۱۴ نوامبر ۲۰۱۷ و بازی دوستانه برابر آلمان، دیگر برای خروس ها به میدان نرفته است. آدرین ربیو و آنتونی مارسیال نیز بعد از ۲۷ مارچ ۲۰۱۸ دیگر برای فرانسه بازی نکرده اند. البته دست دشان برای دعوت بازیکن آن قدر باز هست که کمتر کسی به گذشتن از نام این بازیکنان خرده گیرد. به سراغ قهرمان ۳ دوره رقابت های قهرمانی اروپا، اسپانیا می‌رویم. کوکه ۲۷ ساله که در دو جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ اسپانیا را همراهی کرده نتوانسته بعد از روز ۱۱ اکتبر ۲۰۱۸ برای اسپانیا بازی کرده و به تعداد ۴۴ بازی ملی‌اش بیفزاید. کوکه یکی از بازیکنانی بود که در جریان شکست ۴-۳ برابر روسیه در ضربات پنالتی ضربه اش را به هدر داد و به نظر می‌رسد برای به ثمر رساندن نخستین گل ملی اش همچنان باید صبر کند.

اسامی بزرگی که در بازی‌های ملی غایب هستند

c0c9df388b12aa835c3e71189d9c69a6
بعد از جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۳، سزار آزپیلیکوئتا یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی اسپانیا در فهرست‌های حضور در رقابت های مختلف بوده و علی‌رغم انجام تنها ۲۵ بازی ملی، کاپیتان چلسی در ۲ جام جهانی و یک یورو حاضر بوده است. با این حال او نیز بعد از ۱۸ نوامبر ۲۰۱۸ و دیداری دوستانه برابر بوسنی به لاروخا دعوت نشده است. مارسلو در جام جهانی ۲۰۱۸ به عنوان کاپیتان تیم ملی برزیل در روسیه حاضر بود اما کمتر کسی فکر می‌کرد دیدار یک چهارم نهایی جام جهانی برابر بلژیک (شکست ۲-۱) آخرین بازی ملی مدافع چپ ۳۱ ساله رئال مادرید تا به امروز باشد. مارسلو بعد از جام جهانی در مقاطعی از فصل جای خود در ترکیب رئال را به سرخیو رگیلون داد و تعجبی نداشت تیته بتواند به راحتی از نام او برای کوپا آمریکا ۲۰۱۹ بگذرد. فیلیپه لوئیز و آلکس ساندرو مهره‌های مورد اعتماد تیته در این پست بودند و قهرمانی در کوپا، شاید دوری مارسلو با ۵۸ بازی ملی را تمدید کند. علیرغم آن که داوید لوئیز ۴ سال دیرتر از مارسلو نخستین بازی ملی خود را برای برزیل انجام داد، اما در همین مدت کمتر توانسته تقریبا به اندازه مارسلو (۵۷ بازی ملی) برای برزیل به میدان رود. لوئیز که در سال ۲۰۱۶ با نظر آنتونیو کونته به چلسی بازگشت عملکرد درخشانی برای آبی‌ها داشت و در تیم منتخب فصل ۱۷-۲۰۱۶ لیگ برتر هم قرار گرفت، برای همین هم تعجب آمیز است که بدانیم او از ۲۶ مارچ ۲۰۱۶ و دیدار برابر اروگوئه نتوانسته در هیچ دیدار رسمی برای برزیل به میدان برود.

لوئیز بعد از ۱۳ ژوئن ۲۰۱۷ دیگر به تیم ملی دعوت نشده و کوپا آمریکا ۲۰۱۵، آخرین رقابتی است که او به همراه سلسائو در آن حاضر بوده است. با فرم کنونی او در آرسنال، لوئیز نباید امید چندانی به بازگشت به تیم تیته داشته باشد. مائورو ایکاردی در نوامبر ۲۰۱۸ و در جریان پیروزی ۲-۰ برابر مکزیک بعد از تنها ۷۱ ثانیه گلزنی کرد و چهارمین گل سریع تاریخ تیم ملی آرژانتین را به ثمر رساند، اما او بعد از آن به تیم ملی دعوت نشده تا همان گل، فعلا اولین و آخرین گل ملی ایکاردی باشد. ایکاردی در فصل منتهی به جام جهانی ۲۹ گل در سری آ به ثمر رساند و “کاپوکانونیره” را از آن خود کرد اما بعد از حضور در فهرست ۳۵ نفره مقدماتی، خورخه سمپائولی تصمیم گرفت به جای او، مهاجمی مثل کریستین پاوون را با خود به روسیه ببرد. ایکاردی در فهرست ۴۰ نفره مقدماتی لیونل اسکالونی برای کوپا آمریکا ۲۰۱۹ هم حضور داشت اما در نهایت جایی در فهرست مسافران برزیل نیافت. با آغاز فصل جدید، ایکاردی ۹ گل در ۱۰ مسابقه برای پاریسن‌ژرمن به ثمر رسانده و ادامه این شرایط، تنها تنور شایعات دخالت لیونل مسی در فهرست های آرژانتین را داغ‌تر خواهد کرد.

اسامی بزرگی که در بازی‌های ملی غایب هستند
در روز ۵ مارچ ۲۰۱۹، یواخیم لو رسما اعلام کرد در آینده‌ای نزدیک خبری از حضور ژروم بواتنگ، متس هوملس و توماس مولر در تیم ملی آلمان نخواهد بود تا به این ترتیب و در شرایطی که هیچ کدام از این بازیکنان بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ خداحافظی نکرده بودند، پرونده حضور آنان در مانشافت بسته شود. راجا ناینگولان هم نتوانسته بعد از ۲۷ مارچ ۲۰۱۸ برای بلژیک به میدان رود تا همگان دریابند اختلافات میان او و روبرتو مارتینز، عمیق تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. جک گریلیش ۲۴ ساله بعد از حضور در تیم های ملی رده‌های سنی جمهوری ایرلند در سپتامبر ۲۰۱۵ عنوان کرد تصمیم گرفته در رده بزرگسالان انگلستان را نمایندگی کند، با این حال ستاره این روزهای آستون ویلا هنوز هم از سوی گرت ساوتگیت به تیم ملی دعوت نشده است. هرچند روند کنونی گریلیش این بحث را در محافل فوتبالی به راه انداخته که او باید در فهرست یورو ۲۰۲۰ ساوتگیت حضور یابد.

در نهایت به نام ارزشمندترین بازیکن فصل MLS کارلوس ولا می‌رسیم. ولا که در ۷۲ بازی ملی ۱۹ گل به ثمر رسانده بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ به تیم ملی مکزیک دعوت نشده، هرچند او مشحصا عنوان کرده هیچ مشکل شخصی با جراردو مارتینو سرمربی کنونی “ال‌تری” ندارد. پس علت عدم دعوت از ستاره ای که در ۳۶ بازی آخرش برای لس آنجلس اف‌سی ۳۸ گل به ثمر رسانده، چیز دیگری است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *