صفحه اصلی / فوتبال / لیگ اروپا / انگولو کانته: برای هازارد آرزوی موفقیت می کنم

انگولو کانته: برای هازارد آرزوی موفقیت می کنم

4 2 1

انگولو کانته هافبک فرانسوی تیم چلسی از خداحافظی باشکوه هم تیمی اش ادن هازارد که با قهرمانی در لیگ اروپا پایان یافت خوشحال است.

ادن هازارد در بازی فینال لیگ اروپا مقابل تیم آرسنال، بار دیگر ستاره تیمش بود و با زدن دو گل مقدمات پیروزی ۴-۱ تیمش برابر آرسنال را فراهم کرد. هم تیمی او انگولو کانته به ستایش از این فوق ستاره بلژیکی پرداخته و شروع فصل جدیدی برای دوران فوتبالی این بازیکن را کاملا به حق می داند. به نظر می رسد که رئال مادرید مقصد بعدی این بازیکن باشد در حالیکه خود این بازیکن به نحوی اعتراف کرد که آخرین بازی اش را برای آبی های لندن به انجام رسانده است. اگرچه خروج هازارد از چلسی حفره بزرگی را در ترکیب این تیم ایجاد خواهد کرد، انگولو کانته در مورد چشم انداز تیم و عزیمت باشکوه هم تیمی خود چندان ناراحت نیست.

انگولو کانته در مورد خداحافظی ادن هازارد گفت:

این یک مسئله ناراحت کننده نیست. فکر می کنم که ادن کار شگفت انگیزی در اینجا انجام داد و دوران بی نظیری را همراه با چلسی گذراند. او سال های طولانی در اینجا مانده و جام های زیادی با تیم برده است. عملکرد فوق العاده ای در بازی داشت. برای او خوشحال هستیم. نمی دانم که چه اتفاقی برای او در آینده قرار است رخ بدهد اما فقط می توانیم برایش آرزوی موفقیت و بهترین ها را داشته باشیم چون او کارهای زیادی برای چلسی انجام داد. بازی کردن در کنارش لذت بخش و همچنین افتخارآمیز بود. باید ببینیم چه خواهد شد.

انگولو کانته
انگولو کانته و ادن هازارد

خود ادن هازارد در مصاحبه بعد از بازی تلویحا به این امر اشاره کرد که دورانش در چلسی به پایان رسیده است و باشگاه در تابستان باید منتظر خروج او از تیم باشد. با وجود از دست دادن ستاره بلژیکی چلسی همچنان کار با هافبک فرانسوی و ملی پوش خود را در فصل آینده ادامه می دهد. کانته ای که بعد از قهرمانی در جام جهانی با فرانسه در سال گذشته حالا لیگ اروپا را نیز به ویترین افتخاراتش اضافه کرد. بازیکن سابق لستر سیتی ۹۰ دقیقه کامل را در باکو علیرغم مصدومیت جزئی در میدان سپری کرد. مصدومیتی که چند روز قبل از فینال گریبانگیر این هافبک شده بود و سرمربی تیم مائوریتسیو ساری شانس بازی کردنش را ۵۰-۵۰ عنوان کرده بود

کانته در این خصوص گفت: در این مورد کمی نگران بودم زیرا چند روز قبل بود که زانویم پیچ خورده بود. کادر پزشکی باشگاه کار شگفت انگیزی انجام دادند تا بتوانم برای فینال آماده باشم. با تلاش بی وقفه آن ها بود که برای بازی آماده شدم و حالا از عملکردم برای تیم خوشحال هستم.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

یورو 2020

معرفی کامل سری مسابقات یورو 2020 | UEFA Euro 2020

مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020، که معمولا به عنوان قهرمانی اروپا یوفا 202، UEFA …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *