صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / رسمی؛ امیر غفور به تیم والیبال لوبه ایتالیا پیوست

رسمی؛ امیر غفور به تیم والیبال لوبه ایتالیا پیوست

تیم والیبال لوبه ایتالیا با امیر غفور ملی پوش والیبال کشورمان وارد مذاکره شد و در نهایت توانست او را جذب کند.

پیش‌بینی رقابت‌های لیگ ملت‌ های والیبال

حضور امیر غفور در تیم قهرمان اروپا

امیر غفور که در تیم مونزا ایتالیا داشت با تیم لوبه وارد مذاکره شد که در نهایت با این تیم به توافق رسید و با انتشار ویدیویی تایید کرد که به این تیم پیوسته است. لوبه فصل گذشته قهرمان لیگ ایتالیا شد و همچنین موفق شد که قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود. حالا امیر غفور موفق شده است که به قهرمان اروپا بپیوندد که افتخار بزرگی برای وی خواهد. وی چندین سال است که در تیم ملی والیبال ایران بازی می کند و امسال نیز در لیگ ملت های والیبال عملکرد بسیار خوبی داشته است و امتیازات زیادی را برای کشورمان جمع کرده است.

امیر غفور

ملی پوش کشورمان در خصوص پیوستنش به تیم والیبال لوبه ایتالیا اظهار داشت:

خیلی خوشحالم که به تیم بزرگی مثل لوبه پیوسته ام. من پس از یک سال حضور در لیگ ایتالیا به شرایط این کشور آشنا هستم و همچنین خوشحال هستم که پیراهن معتبر ترین تیم لیگ ایتالیا را بر تن خواهم کرد. همچنین در کنار بازیکنان بزرگ لوبه برای موفقیت تلاش خواهم کرد.

این بازیکن ۲۷ ساله از ۱۹ سالگی در تیم ملی حضور داشته است. وی کار خود را از تیم باریج اسانس کاشان آغاز کرد و با درخشش در این تیم خود را مطرح کرد. وی پس از تیم باریج اسانس به متین ورامین رفت و یک سال در این تیم حضور داشت. وی سپس به تیم های مطرح ایران، پیکان و سایپا رفت. ابتدا ۲ سال در پیکان و یک سال در سایپا حضور داشت. پس از سایپا یک سال در مونزا ایتالیا حضور داشت و اکنون هم قرار است برای تیم لوبه به میدان برود. حالا باید دید وی به روند خوب خود ادامه خواهد داد یا خیر.

پیش‌بینی رقابت‌های لیگ ملت‌ های والیبال

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره صابر علی‌زاده

آواتار صابر علی‌زاده

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *