صفحه اصلی / فوتبال / فوتبال ایران / آنتونیو کونته: اینتر می‌خواهد فاصله خود را با یوونتوس و ناپولی کاهش دهد

آنتونیو کونته: اینتر می‌خواهد فاصله خود را با یوونتوس و ناپولی کاهش دهد

آنتونیو کونته ، سرمربی ایتالیایی پس از تجربه نشستن روی نیمکت تیم هایی مانند یوونتوس و چلسی، مجددا به فوتبال ایتالیا و این بار با هدایت اینترمیلان بازگشته است.

صحبت های آنتونیو کونته در خصوص هدفش در اینتر

به گزارش سایت رسمی اینترمیلان، سرمربی ایتالیای در کنفرانس خبری خود ابتدا در مورد شروع کارش در اینترمیلان بیان کرد:

شور و هیجان زیادی برای شروع کار خود در اینترمیلان دارم زیرا تجربه ای جدید است. در حال حاضر از تمرینات تیم رضایت دارم. این که کار خود را با پیروزی در سری آ شروع کنیم، اهمیت زیادی دارد. در واقع هدف ابتدایی ما در فصل جدید، ایجاد شور و شوق میان هواداران اینترمیلان است و می دانیم که برای انجام این کار، به سخت کوشی نیاز داریم. بازیکنانم در این مدت که مربی اینترمیلان بوده ام، به خوبی ایده ها و فلسفه فوتبالی مرا درک کرده اند و در حال حاضر از وضعیت تیم رضایت دارم. وقتی هر روز به تمرینات تیم می آیم، خیلی خوشحالم چرا که می دانم با بازیکنانی کار خواهم کرد که حاضرند برای رسیدن به اهداف باشگاه، همه کاری انجام دهند.

آنتونیو کونته در خصوص رقابت با تیم هایی مانند یوونتوس و ناپولی برای فتح سری آ ایتالیا اضافه کرد:

قبلا نیز گفته ام حتی اگر یک درصد شانس قهرمانی در سری آ داشته باشیم، برای آن خواهیم جنگید. می خواهیم در اینترمیلان تیمی بسازیم که حرفی برای گفتن داشته باشد و بتوانیم با رقبا بجنگیم. می دانیم فاصله با یوونتوس و ناپولی زیاد است ولی هدف مان این است که این فاصله را کاهش دهیم. زمان مشخص خواهد کرد که چگونه کار می کنیم. علاوه بر بازیکنانی که خریده ایم، می خواهم تیمی قوی در اینترمیلان بسازم. باید روی سخت کوشی و تلاش تمرکز کنیم و موجبات خوشحالی هواداران را فراهم سازیم. اگر این کار را انجام دهیم، گامی بزرگ به سمت موفقیت برداشته ایم.

آنتونیو کونته

آنتونیو کونته همچنین در مورد بازار نقل و انتقالات تابستان تصریح کرد:

از ابتدای حضورم در اینترمیلان، درک متقابلی میان من و مدیران باشگاه بوده و معتقدیم که در مسیر صحیح هستیم. بیش از خرید نام های بزرگ، براای ما ساختن تیمی قدرتمند مهم است. روملو لوکاکو با هیجان زیادی به اینترمیلان آمده و برای این که خود را آماده حضور در ترکیب تیم کند، بسیار تلاش کرده است. دلیل عدم آمادگی او، این است که مدتی با منچستریونایتد تمرین نکرد و حتی کنار گذاشته شده بود و به همین دلیل کاملا آماده نیست ولی روملو تنها ۲۶ سال سن دارد و می تواند به پیشرفت ادامه دهد. علاوه بر لوکاکو، چند بازیکن دیگر را نیز در خط حمله امتحان کرده ایم و از همکاری ای که میان بازیکنان وجود دارد، رضایت دارم.

پس از این که مائوریو ایکاردی خواهان جدایی از اینترمیلان شده بود، آنتونیو کونته او را از تیمش کنار گذاشت و اعلام کرد مهاجم آرژانتینی در برنامه هایش جایی ندارد. با این حال ایکاردی نیز هنوز تصمیمی راجع به آینده خود نگرفته است. کونته در خصوص این که آیا حضور ایکاردی خللی در تیمش ایجاد کرده است یا خیر، گفت:

من به همه احترام می گذارم ولی خللی در تیمم نمی بینم. فعلا سخت تلاش می کنم تا تیم را آماده رقابت کنیم. به خوبی می دانیم تصمیم اتخاذ شده در مورد ایکاردی چیست و کاملا این مسئله واضح است و همان طور که گفتم، حضور او خللی در تیم و برنامه های ما ایجاد نخواهد کرد.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره غزل شکوهی

آواتار غزل شکوهی

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ( الوحده - پرسپولیس )

فوتبال ایران | پرسپولیس و سه اتفاق رویایی در صورت قهرمانی در آسیا

به گزارش سایت بتکارت ، کمتر از ۲ هفته به یکی از حساس ترین و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *