صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / تحلیل شرط‌بندی؛ نکات آماری دو تیم وستهام و آرسنال در هفته شانزدهم لیگ جزیره

تحلیل شرط‌بندی؛ نکات آماری دو تیم وستهام و آرسنال در هفته شانزدهم لیگ جزیره

4 2 1

تیم‌های فوتبال وستهام و آرسنال امشب ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در چارچوب هفته شانزدهم لیگ جزیره در استادیوم شهر لندن به مصاف یکدیگر می‌روند. در این مطلب در آستانه این بازی به شرایط دو تیم و بازیکنان آنها می‌پردازیم تا بتوانید یک شرط‌بندی آگاهانه برروی تیم مدنظر خود داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص شرایط دو تیم وستهام و آرسنال در هفته شانزدهم لیگ جزیره

دو تیم وستهام و آرسنال امشب در هفته شانزدهم لیگ جزیره به مصاف یکدیگر می‌روند. این در حالی است که در لیگ برتر تیم لیورپول از شانزده بازی با ۴۶ امتیاز به صورت قاطعانه در صدر جدول قرار دارد و بعد از این تیم، لسترسیتی با ۳۸ و منچسترسیتی با ۳۲ امتیاز در مکان دوم و سوم قرار دارند. پس از اخراج اونای امری از سرمربیگری توپچی‌ها وضعیت این تیم در شرایط نامعلومی قرار دارد و فردی لیونبرگ به عنوان سرمربی موقت این تیم برروی نیمکت می‌نشیند. آرسنال هم اکنون از پانزده بازی انجام شده با چهار پیروزی، هفت تساوی و چهار شکست با ۱۹ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد و در صورت پیروزی در این دیدار می‌تواند در جدول با سه تیم دیگر تا رده هشتم جدول ۲۲ امتیازی شود. جالب است بدانید سرمربی موقت این تیم در دو بازی یک تساوی برابر نوریچ و یک شکست مقابل برایتون را به ثبت رسانده و هنوز با توپچی‌ها موفق به کسب پیروزی نشده است. به گزارش اسکای، شکست ۱-۲ مقابل برایتون، فاصله آرسنال با تاپ فور را به ۱۰ افزایش داد و آن‌ها تنها ۵ امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارند. توپچی‌ها از فصل ۲۰۱۵/۲۰۱۶ فصل را در چهار تیم برتر به پایان نرسانده‌اند.

آرسنال
وستهام نیز با هدایت پیگرینی که لیگ را خوب شروع کرده بود در حال حاضر در رده شانزدهم جدول قرار دارد. آنها از پانزده بازی چهار پیروزی، چهار تساوی و هفت شکست بدست آوردند و ۱۶ امتیازی هستند و در صورت پیروزی برابر توپچی‌ها می‌توانند هم امتیاز با این تیم تا رتبه یازدهم صعود کنند. در بنگاه‌های شرط‌بندی اما نکته جالبی به چشم می‌خورد. با اینکه آرسنال در مکانی بالاتر از وستهام قرار دارد اما بیشتر افراد برروی پیروزی وستهام شرط‌بندی کردند چرا که وضعیت آرسنال را بحران زده می‌دانند و با این روحیه تیمی بعید می‌دانند آرسنال در برابر تیم رده شانزدهمی نیز به پیروزی برسد.

مصدومان و محرومان دو تیم:

وستهام: مصدومان این تیم ووکاش فابیانیسکی و مانوئل لابزینی می‌باشند.
آرسنال: دنی سبایوس مصدوم قطعی و راب هولدینگ مصدومیت جزیی دارد و مشخص نیست در بازی امشب به میدان خواهد رفت یا خیر.

در سایت‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را ۲-۱ به نفع تیم وستهام پیش‌بینی کرده‌اند.

فردی لیونبرگ سرمربی موقت تیم آرسنال در کنفرانس خبری پیش از بازی صحبت‌هایی را در خصوص شرایط تیم و بازیکنان مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

آیا آرسنال می‌تواند در پایان لیگ امسال به حمع چهار تیم بالای جدول یا تاپ فور برسد؟

بله امکانش هست این اتفاق رخ دهد زیرا در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. با این حال برای ما همه چیز روی تمرکز برای کاری که در حال انجام دادنش هستیم، خلاصه می‌شود. نباید به بالا، پایین یا اطراف نگاهی بیندازیم. تنها باید روی بازی و اعتماد به نفس خود کار کنیم تا بتوانیم با اعتماد به نفس جایگاه خود را بهبود ببخشیم. با بازیکنان صحبت مفصلی انجام شده و همه در حال بهبود اوضاع چه از لحاظ روحی و چه جسمانی هستند.

fc6e9bec293b5021194e903deb746721
این سرمربی که از تابستان هدایت تیمِ زیر ۲۳ سال آرسنال را بر عهده داشت، از ترجیح بازیکنان با تجربه به جوانان برای تغییر شرایط می‌گوید. بازیکن سابق توپچی‌ها می‌گوید این فصل بسیار مشکل است و او در حال حاضر باید شرایط آرسنالی را بهبود ببخشد که در ۴۲ سال اخیر بدترین شرایط را داشته است.

باید دید مشکل تیم به چه ترتیبی حل می‌شود تا بتوانیم وضعیت را بهتر کنیم و به نظر من اینکار با استفاده از بازیکنان باتجربه می‌تواند میسر شود؛ ترجیح می‌دهم در چنین شرایط سختی، از بازیکنان باتجربه استفاده کنم. تصمیم گرفتم از میان بازیکنان جوان، از برخی از آن‌ها که قرار است آینده باشگاه را شکل دهند، استفاده نکنم. به دنبال این هستم تا بازیکنان باتجربه مسئولیت‌ها را بر عهده بگیرند و بازی‌ها را تغییر دهند زیرا تجربه در چنین شرایطی به کمک هر تیمی می‌آید.

بازی با وستهام؟

در این بازی باید بتوانیم اعتماد به نفس خود را بازیابی کنیم و شرایط را به نفع خودمان تغییر دهیم. این فرصت فوق‌العاده‌ای است که شاید برای بازیکنان ما خوب باشد. می‌توانند کمی آرام باشند، روی بازی تمرکز کنند و خوشبختانه همان بازی را انجام دهند که در نیمه دوم برابر برایتون به نمایش گذاشتیم. متاسفانه جو منفی بر باشگاه حاکم شده که بیرون آمدن از این جو بسیار مشکل شده و ما باید بتوانیم با استفاده از نمایش خوب خود در بازی امشب به تیم کمک کنیم.

در خصوص آمار این دو تیم بدانید:

 • تیم فوتبال وستهام با سیستم احتمالی ۴.۴.۱.۱ به میدان خواهد رفت.
 • تیم فوتبال آرسنال با سیستم احتمالی ۴.۲.۳.۱ به میدان خواهد رفت.
 • پنج بازی اخیر دو تیم در برابر هم در رقابت‌های مختلف، با سه پیروزی برای آرسنال، یک پیروزی برای وستهام و یک تساوی بدون گل همراه بوده است.
 • وستهام در ۵ بازی از ۷ بازی قبلی خود در لیگ برتر در هر دو نیمه شکست خورده است.
 • آرسنال در ۴ بازی قبلی خود در لیگ برتر حداقل ۲ گل خورده است.

3bd1fd148cb0ab6e032f986dc5878f0e

 • در ۳ بازی قبلی آرسنال در لیگ برتر بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
 • آرسنال در ۷ بازی قبلی خود در لیگ برتر موفق به پیروزی نشده است.
 • برترین گلزن تیم وستهام سباستین هالر با ۴ گل زده می‌باشد.
 • برترین گلزن آرسنال پیر امریک اوبامیانگ با ۱۰ گل زده می‌باشد.
 • پنج بازی اخیر وستهام در رقابت‌های مختلف با یک پیروزی، چهار شکست همراه بوده است.
 • پنج بازی اخیر آرسنال در رقابت‌های مختلف با دو تساوی و سه شکست همراه بوده است.

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای بین تیم‌های وستهام و آرسنال که امشب ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در چارچوب هفته شانزدهم لیگ جزیره در استادیوم شهر لندن برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!
بت کارت منتظر پیش‌بینی شما است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *